bahce-tentesi

Dış mekânların kullanımını arttırmak ve daha rahat ortamlar yaratmak adına birçok eşya veya uygulama bulunmaktadır. Bunların bazıları taşınabilir araçlar olurken bazıları da sabit olup ortama hem şık bir görünüm hem de ferahlık katarlar. Bu araçlar içerisinde en kullanışlı ve sık tercih edileni tente sistemleridir. Özellikle geniş bahçelerde kullanılan bahçe tentesi yaz aylarının vazgeçilmez ürünü haline gelmiştir.

Tenteler açık alanı olan işletmelerden otellere, kamu alanlarından balkonlara, işyerlerinin vitrinlerinden bahçelere kadar birçok alanda kullanılır. Yağmur, güneş, kar ya da dolu gibi sert hava koşullarına karşı ortama koruma sunan bu sistemlerin birçok farklı modeli bulunur. Her bir model ihtiyaca uygun olarak geliştirilmiş olup gerektiğinde ek sistemler ile de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 

Tente sistemleri manuel olabildiği gibi otomatik sistemlerle de yapılabilir. Açılır kapanır sistemlerde kullanılan bu araçlar gerektiğinde ortamın havalanması için ya tamamen ya da kısmen açılabilir. Tente sistemleri içerisinde hareketli ve sabit sistemler de bulunur. 

Bahçe Tentesi Modelleri

Bahçeli evlerin en keyifli alanları tabi ki bahçeleridir. Bu alanları şık ve rahat hale de tente sistemleri getirirler. Tente sistemleri ortamı güneş ışınlarından ya da sert hava koşullarından koruyarak açık havada oturmanın ve bahçenin keyfini sürmenin tadına vardıran araçlardır.

Bir bahçe tentesi serinliğinde dışarıda oturmak, arkadaşlarla sohbet ederek piknik yapmanın keyfine diyecek yoktur. Bahçeler için çok çeşitli tente sistemleri bulunur. Çardaklar, kamelyalar bahçeleri şık ve estetik hale getirirken kullanışlı rahat alanlarda yaratır.

Bahçelerde kullanılan tente veya pergola sistemleri hareketli ya da sabit olabilir. Yani şemsiye tarzı tenteler kullanılabileceği gibi duvara monteli ya da alanda sabit duran tente çeşitleri de olabilir. Bahçeler için kullanılacak tenteler için alanın durumu çok önemlidir. Çok çeşitli tenteler arasında bahçenin büyüklüğü önemli bir etki eder. Mesela küçük bir alanda çardak kamelya tarzı bir tente sistemi ya da açılır kapanır şemsiye tarzı tenteler kullanılabilir.

Bahçelerde veranda varsa pergola tarzı bir sistem yapılabilir. Ya da açılır kapanır mafsallı tenteler de uygulanabilir. Bu sebeple tente yapılacak bahçenin keşfi önemlidir. Küçük tente çözümleri mi yoksa büyük tente çözümleri mi getirilecek bundan sonra karar verilir. Bahçelere yapılacak tente sistemlerinde de gerektiğinde entegre sistemler kullanılabilir. Yani manuel ya da otomatik açma kapama sistemleri yapılabilir. Gece kullanımı için ışık ya da kışın kullanımlarda ısı sistemleri bile eklenebilir.

Bunlar ihtiyaca ve isteğe bağlı olarak gelişmektedir. Firmamız kendi imalatı olan tente sistemlerinde garantili ve uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir. Üreticiden sizlere sunduğumuz ürünlerimizin kalitesi garanti altındadır.

Bahçe Tentesi Fiyatları

Bahçe tentesi fiyatları çok çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterir. Kullanılacak malzemelerden, alanın büyüklüğüne, otomatik ya da manuel olmasından ek sistemlere kadar fiyatları etkileyen unsurlar bulunur.

En uygun fiyatlama tekniği keşif yapılmasıdır. Teknik personeller tarafından yapılacak keşif ile alanın ölçümü yapılarak hem ek sistemler hakkında bilgi verilebilir hem de alana tam uyacak modellere karar verilir. Çünkü düşünülen modellerin özelliği bazen alanın özelliği ile uyuşamaz böyle bir durumda yanlış fiyatlandırma yapmak çok kolaydır.

Ayrıca tente firmaları gerektiğinde 3D çizimler ile de mekânda yapılacak tenteyi sanal olarak göstermektedir. Bu da maliyet kaybını önleyen önemli bir etkendir. Çünkü işlemler daha yapılmadan tente sistemlerinin alana uyup oymadığı gözlemlenmiş olur.

Tente sistemlerinde gerektiğinde etrafı da çevrilerek daha korunaklı alanlar kolaylıkla yaratılabilir. İş yeri bahçelerinde yapı ruhsatı gerektirmeden yapılan bu sistemler açılır kapanır camlarla da desteklenerek keyifli ve şık ortamlar yaratılır.

Doğru fiyat yanı sıra uygun fiyatlar için yapmanız gereken tek şey bizi aramak olacaktır. Konusunda deneyimli ekibimiz size en uygun çözümü sunacaktır. Sonrasında ise sadece size ortamın keyfini çıkartmak kalacaktır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kurulduğumuz günden beri tüm tente sistemlerinde en iyi ürünler ve kaliteli işçilik ile hizmet vermekteyiz. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da olan müşterilerimizin memnuniyeti bizim başarımızdır anlayışı ile çalışmaktayız.

Araya aracılar koymadan üreticiden sizlere hizmet sunarak tente fiyatlarında uygun fiyat avantajı yaratarak herkesin tente sahibi olabilmesi için çalışıyoruz. Kurumsal olduğu kadar bireysel çözümlerimizde de bu fiyat avantajını kolaylıkla bulabilirsiniz. Garantili malzemelerden imal ettiğimiz süreçlerimiz dünya standartlarındadır. Uzun süreli kullanımlı dayanıklı ürünlerle maliyetlerinizi kat kat çıkartacak ürünlere bizimle kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Ürünlerimizde gerektiğinde kurumsal renklerinize göre de imalat yapılmaktadır. Seri üretim de yapabilmekteyiz. Buda kurumsal alanda firmalara büyük kolaylık sağlamaktadır.

Çok geniş ürün seçeneklerinin yer aldığı web sitemizi ziyaret edebilirsiniz ya da bizi arayabilirsiniz. Gerektiğinde web sitemizden de güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Sağladığımız kolaylıklar ile ürünleriniz ayağınıza kadar gelip montajı da yapılmaktadır. 

Hasarsız, kaliteli ürünleri montaj yerine naklederek sizin vakitten tasarruf etmenizi sağlarız. Hızlı ve pratik montaj ekibimiz işlemleri çabucak hallederek işlerinizin aksamasını da önleyecektir. Kaliteli bahçe tentesi için size bir telefon kadar uzağız. 


+90 (532) 152 09 59