krem-rengi-teleskopik-buyuk-semsiye-modeli

Bahçeler, havuzlar ve diğer birçok farklı açık alandaki güneş ve yağmur etkisinden korunmak için büyük boyutlardaki şemsiyeler tercih edilmektedir. Bu büyük boyutlu olan şemsiyeler yapılarına, açılma sistemlerine ve kullanım alanlarına göre farklı modellerde ve çeşitlerde üretilmektedir. Bu farklı modeller arasında bulunan teleskopik şemsiyeler açılma sistemlerinin farklılığı ile göze çarpmaktadır. Genel olarak ortasında bulunan direkleri üzerindeki elle çevrilen kolu sayesinde pratik bir şekilde açılan bu şemsiyeler açık alanlardaki koruma için çok tercih edilmektedir. Oldukça kaliteli ve uzun süreli kullanım sağlayan bu şemsiler için firmamız en başarılı üretimleri yapmaktadır.

Oldukça kaliteli malzemelerin kullanımı ile üretilen teleskopik büyük şemsiye modelleri farklı renklerdeki kumaş türleri ile kullanım alanlarına uygun şekilde üretilmektedir. Bahçeler, havuzlar, kafeler, restoranlar ve iş yerlerinin açık alanları gibi birçok farklı alanda tercih edilen büyük boyutlu şemsiye modelleri arasında teleskopik şemsiye modelleri oldukça ilgi görmektedir. Özellikle kolay şekilde açılıp kapanabilir olması ve klasik şemsiye modellerine oranla daha dayanıklı yapıya sahip olmaları tercih edilmesini arttırmaktadır.

Teleskopik Büyük Şemsiye Modelleri

Açık alanlarda güneş ışınlarından korunmak ve yağmurun etkilerinden korunmak için şemsiyeler tercih edilmektedir. Güneşin yakıcı etkisi yaz aylarında bahçelerimizi uzun süre kullanmamızı önlemektedir. Ayrıca havuz kenarlarında da bu etki yaşanmaktadır. Bu gibi durumlarda tercih edilecek olan büyük şemsiyeler uzun süreler bu dış etkilere maruz kalacaktır. Bu nedenle dayanıklı olmaları oldukça önemlidir. Firmamız tarafından kaliteli malzemelerin kullanılması ile üretilen büyük boyutlu şemsiyeler içerisinde bulunan teleskopik şemsiye modelleri kolay kullanımları ve dayanıklılığı ile tercih edilmektedir.

Firmamız teleskopik büyük şemsiye konusunda en kaliteli üretimleri yapabilmektedir. Bu modellerde 20X30 veya 20X40 boyutlarında kol profilleri tercih edilebilir. Bu kaliteli malzemelerden üretilen kol profilleri ile oldukça sağlam yapılarda şemsiyeler üretilmektedir. Bu şekilde dış alanlarda yaşanacak olan etkilere uzun süreli dayanım mümkün olacaktır. Firmamız ürettiği teleskopik modellerde oldukça kaliteli direkleri tercih etmektedir. Bu parçalarda 80 veya 90’lık boru seçenekleri tercih edilebilir durumdadır. Bunun yanında kullanılan kumaş konusunda da firmamız oldukça kaliteli malzemeleri tercih etmektedir. Bu konuda 7 yıl solma garantili yapıda bulunan akrilik kumaşlar tercih edilmektedir. Bu şekilde oldukça uzun süre sorunsuz bir kullanım sağlanabilmektedir. Yapısı itibari ile rüzgara diğer modellere oranla daha dayanıklı olan bu modeller dış etkilerin yüksek olduğu alanlarda çok ilgi görmektedir.

Teleskopik Büyük Şemsiye Fiyatları

Firmamız tarafından büyük bir özenle kaliteli malzemelerin kullanması ile üretilen teleskopik şemsiye modelleri oldukça uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Birçok şemsiye modelinde olduğu gibi bu modelimizde de birçok renk seçeneği bulunmakta. Bu renklerden sizler için en uygun olanı tercih ederek üretilmesini sağlayabilirsiniz. Bu kaliteli üretim sonunda ürününüz oldukça profesyonel ekibimiz tarafından montaj edilecektir. Bahçenizde, havuz ve farklı dış alanlarda kullanıma oldukça uygun olan teleskopik büyük şemsiye modellerine ucuz fiyatlar ve 2 yıllık garanti ile ulaşmanız mümkündür.

Oldukça sağlam yapıda olan ve özel kolu ile kolay bir şekilde güç harcamadan açılabilen teleskopik model şemsiyeler çok ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Firmamız ülkemizde büyük ilgi gören, kafeler ve restoranlar gibi iş yerlerinin dış alanlarda tercih ettiği bu modeli oldukça kaliteli malzemelerden üretmekte ve sizlere en uygun fiyatlar ile sunabilmektedir. Genel olarak iki yıl garantisi olan şemsiyelerin kumaşlarında 7 yıl solma garantisi bulunmaktadır. Dış alanlarda yıllarca sorunsuz olarak kullanılabilen bu şemsiye modellerine firmamızın uygun fiyatları ile kolayca ulaşmanız mümkündür.

+90 539 653 40 80