katlanır-tente-modeli

Çok geniş kullanım alanları olan tente sistemleri iş yerlerinden özel alanlara kadar her çeşit mekânda kolaylıkla kullanılmaktadır. Güneşi önlemesi yanı sıra yağmur, rüzgâr gibi sert hava koşullarından da mekânları koruması açısından kullanışlı bir üründür. Tente sistemlerinde birçok model bulunmaktadır. Mekâna, kullanım alanına göre dizayn edilen tente sistemlerinde en sık kullanılan cinsi katlanır tente modelleridir.

Tenteler güneşin zararlı ışınlarından koruması günümüzde en önemli özelliğidir. Ancak bu koruma çok geniş çeşitli şekilde yapılabilir. Tente sistemleri güneşli olsun, yağmurlu veya rüzgarlı ortamlarda yaşanabilir alanlar yaratır.

Tente sistemlerinde kullanılan sistemler kaliteli ve sağlamdır. Bu sebeple de uzun ömürlüdür. Çok yönlü kullanım sunan tenteler katlanır şekilde imal edilerek de gerektiğinde açılabilir ve mekâna taze hava girmesi sağlanabilir. Özel yapım bu tente sistemleri ortama şık bir görünüm katarken rahat kullanımı ile de kullanıcısına kolaylık sağlar.

Katlanır Tente Özellikleri

Günümüzde çok çeşitli tente sistemleri kullanılmaktadır. Ancak sıklıkla tercih edilen katlanan tenteler hava koşullarına göre uzaktan kumanda ile kolayca açılıp kapanabilir. Her mekânda pratik kullanımı ile avantaj sağlayan bu tenteler açıkken olduğu kadar kapalı iken de şık bir görünüm sağlarlar. Bu çeşit tenteler genel olarak dört mevsime uygun imal edilirler. Yağmura veya kara karşı bir çatı gibi dayanıklıdır. Yazın güneş ışınlarından koruması sebebi ile altında rahatlıkla oturulabilinir.

Katlanır tente sistemlerinin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz;

- Bu tarz sistemler aşınmaya karşı dayanıklıdır. Bu sebeple alüminyum profil ve plakalardan imal edilirler.

- Sert hava koşullarına karşı koruma sağlarlar. Yağmur, kar ya da rüzgâra, aşırı güneşe karşı yüksek koruma sağlarla.

- Dört mevsim rahatlıkla kullanılan bu ürünler dayanıklı ve kaliteli malzemeden imal edilir. Bu sebeple de uzun ömürlüdür.

- Başta yapılan maliyet sonrası periyodik bakımları düzgün yapıldığı süreçte çok uzun süreler kullanılır bu da para yönünden tasarruf edilmesini sağlar.

- Farklı renk ve modellerde üretilir. Ortamın fiziksel şartlarına bağlı olarak üretimi yapılan bu tente sistemleri mekâna şıklık ve farklı bir görünüm katar.

- Katlanır sistemler gerektiğinde ışıklı sistemler de dizayn edilir. Bu da gece kullanıma olanak sağlar.

- Uzaktan kumandalı olan bu sistemlerin kullanımı pratik ve kolaydır.

- Bu tarz tente sistemleri kolay ve hızlı şekilde kurulur. Özellikle ticari mekânlarda bu özelliği ile zaman kaybının olması engellenmiş olur.

- Katlanır sistemler gerektiğinde açılıp kapanması ile ortama temiz hava girmesini de sağlar. Bu açıdan mekanların tazelenmesi yönünden kullanışlı sistemlerdir.

- Bu tarz tente sistemler UV korumalıdır. Kışın soğuktan yazın da sıcaktan korur. 

- Temizlenmesi kolay ürünlerdir. Pratik temizliği ile mekanın şık bir özellik katar.

Firmamız her türlü tente sistemlerinde mekânınıza özel çözümler ile hizmet vermektedir. Son yılların en çok tercih edilen ürünlerinden olan katlanan sistemlerde kaliteli ürünleri, uygun fiyat avantajı ile bizden sağlayabilirsiniz.


Katlanır Tente Avantajları

Bu tarz sistemler dört mevsim kullanıldığı için çok büyük kolaylık sağlar. Kışın veya yazın değiştirilmesine gerek olmadan mekanlarda kullanılır. Her çeşit alanlarda kolaylıkla kullanılır. Ayrıca ortamın fiziksel görünüme uyum sağlaması yanı sıra mekânın konseptine göre renklerde de imal edilebilir.

İstenilen renk, tasarım ile şık görünüm sunar. Uzaktan kumandalı olması da rahat açılıp kapanmasını sağlayan önemli bir avantajdır. Katlanır sistemlerin bir diğer en büyük avantajı ise gerektiğinde açılması ve kapanmasıdır. Kapalı mekânlarda taze hava ihtiyacında büyük avantaj sağlayan bu sistemler ticari kullanımlar kadar özel kullanımlar içinde uygundur.

Uzun süre dayanan bu sistemler bütçe açısından da kullanıcısına kolaylık sağlar. İlk yatırım maliyeti sonrasında başka bir maliyet çıkartmazlar. Gerektiğinde ışıklı olabilen bu tente sistemlerini gece gündüz kullanmak mümkündür.

Katlanır tente sistemlerinin kullanım alanları çok geniştir. Bahçelerden kafelere, restoranlara işyerlerine kadar her ortamda kullanılır. Gerektiğinde katlanan bu sistemler fazla yer de kaplamazlar. Bireysel kullanımlarda çatı kartlarında, bahçelerde kolaylıkla kullanılır. 


Katlanır Tente Sistemlerinde Yüksek Kalite

Firmamız tüm tente sitemleri yanı sıra katlanır tente sistemlerinde de yüksek kaliteli hizmetler sunmaktadır. Her alana en uygun sistemleri dizayn ederek % 100 müşteri memnuniyeti ile hareket eder. Firmamız ilk olarak sistem yapılacak alanın keşif çalışmasını yapar. Bu çalışma neticesi sonrası ortama en uygun sistem önerilerek fiyatlandırılır. Müşterilerimizin alacağı sistemler hakkında tam bilgilendirilmesi amacı ile hareket ederiz. Şeffaf bilgilendirme politikamız ile hedefimiz mutlu müşteri anlayışıdır.

Onaylanan ürünlerde gerektiğinde 3D çizimler ile müşterilerimize alacakları ürünlerin sanal görselliğini de sağlanır. Sonrasında en kaliteli malzemeler ve yüksek işçilik kalitesi ile imalat sürecimizde müşterimizin ihtiyacının tam olarak karşılanması için çalışırız.

Ürünlerimizi ilgili alanlara hasarsız teslim ederken, en uygun şekilde montajını da sağlarız. Tüm süreçlerimizde müşterilerimizin tam memnuniyetini hedef alarak, yüksek kalite anlayışından vazgeçmeden hareket ederiz. 


+90 (532) 152 09 59