Kamelya Şemsiye

Gösterilen: 1 ile 3 arası, Toplam: 3 (1. Sayfa)

Kamelya Şemsiye

Açık alanlar sahip oldukları doğal ferahlık sayesinde birçok organizasyon için sıkça tercih edilmektedir. Hem insanların doğa ile iç içe olmasının sağlanabilmesi hem de özellikle yaz ve ilk bahar aylarında olumlu hava şartlarının insana vermiş olduğu huzur ve rahatlık duygusunun tam manası ile hissedilebilmesi sayesinde açık alanlar genellikle tercih edilir.

Kamelyalar açık alanlarda yapılan organizasyon, sergi gibi faaliyetlerin olmazsa olmazlarındandır. Kimi zamanlarda insanlar bu kamelyalarda dinlenmeye çekilirken kimi zaman ise sergilenecek olan ürünler kamelyaların içerisinde sergilenebilmektedir. Kamelyaların içinin ise muhafaza edilebilmesi kimi zaman güçlük çıkartmaktadır. Muhafaza etmek için birçok farklı yöntem olmasına karşın şüphesiz bu yöntemler arasında en ekonomik ve en avantajlı olanı Kamelya Şemsiye hizmetimizdir. Bu hizmetimiz sayesinde kamelyalarınızın dört bir yanı özel akrilik kumaş ile sarılmaktadır. Bu sayede hiçbir şekilde kamelyanın üstünden kamelyanın içerisine ne bir sıvı akması ne de herhangi istenmeyen bir maddenin girmesi engellenmiş olacaktır.

Oldukça ekonomik fiyatlar üzerinden gerçekleştirmiş olduğumuz bu hizmetimiz sayesinde açık havada düzenleyeceğiniz organizasyonlarınızda misafirlerinizin daha rahat vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Sıcak hava koşullarında kamelya içerisindeki bireylerin güneş ışınlarının zararlı ve rahatsız edici etkisinden korunabilmesi sağlanabilirken bir anda bastırabilecek yağmurdan da korunabilmesine olanak sağlanacaktır. Bu sayede davetlileriniz her türlü hava koşulu altında davetinizin keyfini çıkarmaya devam edebilecek, hiçbir aksaklık olmadan istediğiniz mükemmel şekilde davetinizi tamamlayabileceksiniz.

Kamelya Şemsiye Fiyatları

Düğünler sıklık ile salonlarda gerçekleştirilmekte idi. Gerek salonların gürültülü havası gerek ise basık havası sebebi ile günümüzde düğünlerin daha çok açık hava düğünü olarak gerçekleştirilmesi evlenecek bireyler tarafından tercih edilmektedir. Açık hava düğünlerinin en büyük avantajı daha büyük ve daha ferah bir alanda düğün merasiminin gerçekleştirilebilmesidir. Bunun yanı sıra düğün davetlileri daha rahat ve daha ferah bir ortamda merasime katılabilme imkanı yakalamakta, salonların boğucu ve basık havasından tamamen kurtulabilmektedir.

Açık hava düğünlerinde genellikle gelen misafirlerin oturmaları için kamelyalar bulunmaktadır. Kamelyalar bir masanın üzerinin çatı benzeri bir yapı ile kapatıldığı şekillerdir. Kamelyalarda genellikle yapının üstünden güneş, rahatsız edici maddeler ya da yağmur gibi istenmeyen şeylerin girmesinin önüne geçilememektedir. Ancak Kamelya şemsiyesi bu sorunların tamamına etkili bir çözüm sunmaktadır. Firmamız tarafından profesyonel olarak imal ettiğimiz özel kumaşlar ile kamelyalarınızı bahçe şemsiyesi modelleriyle isteğiniz üzerine çevrelemekteyiz. Bu sayede kamelyalarınızın çatısı tamamen sağlam bir yalıtıma sahip olmakta, hiçbir şekilde istenmeyen maddelerin girişine izin vermemektedir. Böylelikle düğün merasiminize gelmiş olan davetlilerinizin rahat bir şekilde keyifli vakit geçirebilmelerini sağlayabilir, misafirlerinizi rahat ve ferah bir ortamda ağırlayabilmenin keyfini sürebilirsiniz. Siz de firmamız avantajlı hizmetlerinden faydalanmak için internet adresimiz üzerindeki iletişim bilgilerimiz sayesinde bizim ile irtibata geçebilir ve aradığınız şemsiye özelliklerini belirterek hizmetimizi talep edebilirsiniz.

Bahçeniz İçin Kamelya Şemsiye

Bahçeli evler hemen hemen herkesin hayalidir. Herkes büyük bir bahçesi olan, güzel hava şartlarında keyifli vakit geçirebileceği  bir ev sahibi olmanın hayalini kurar. Bahçelerde bireylerin vakit geçirebileceği en etkili mekanların başında şüphesiz çatısı hariç geri kalan her yeri açık olan kamelyalar bulunmaktadır. Bir yapı olsa dahi kamelyalar insanlara doğa ile iç içeymiş izlenimi vermek için oldukça idealdir. Ancak özelikle yağmurlu günlerde kamelyaların korunması gerekmektedir. Koruma için çatı tam manası ile yeterli olamamaktadır. Kamelya şemsiye ürünlerimiz sayesinde kamelyalarınızın tam manası ile korumasını gerçekleştirebilir, yağmurun olumsuz etkisinden tam anlamı ile kurtulabilirsiniz.

+90 539 653 40 80