Körüklü Tente

Gösterilen: 1 ile 3 arası, Toplam: 3 (1. Sayfa)

koruklu-tente


Körüklü tarzındaki tente modeli kullanım kolaylığı ve sağladığı konfor ile oldukça rağbet gören bir tente sistemidir. Ayrıca şık tasarımı ile estetik bir görünüm sağlama konusunda da oldukça başarılı bir sistem olan körüklü sistemler, diğer tente sistemlerinde olduğu gibi yanlardan güneş ışınlarının gelmesine izin vermez. Bu sayede tamamen gölgelik bir alan oluşturulur. 

Bu nedenle birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle dükkanların vitrin önlerinde ve evlerin balkonlarında tercih edilen bu sistem, bulunduğu mekana etkileyici bir görünüm sağlar. 

Körüklü tente çeşitleri söz konusu olduğunda çok sayıda çeşitli model olduğu bilinmelidir. Ayrıca renk ve desen konusunda müşterinin istediği şekilde üretilebilen bu tenteler, aynı zamanda istenilen ebatlarda da tasarlanabilmektedir. 

Böylece hem güneş ışığı, yağmur, rüzgâr gibi hava şartlarından olumsuz etkilenme durumu ortadan kalkar, hem de monte edildiği alana hoş ve estetik bir görünüm kazandırılır. 

Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü tente fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu tarz tente çeşitleri incelendiğinde çok sayıda çeşitli modellerde tente üretildiği ortadadır. Bu nedenle her bir tentenin niteliğine göre fiyatı da artmakta ya da düşmektedir. 

Özellikle tentenin brandası büyük önem taşır. Çünkü kullanılan malzeme ne kadar dayanıklı ise, tentenin kullanımı da o kadar verimli ve konforlu olur. Ayrıca her bir modelin ücreti de kendine göre farklılık gösterir. Örneğin bir vitrin önüne yapılan körüklü tarzındaki tente ile ev balkonuna yapılan sistem birbirinden oldukça farklıdır. Bu nedenle maliyetleri de bu farklılıklar oranında değişir. 

Buna ek olarak bu tarz tente istenilen ebatlarda üretilebilmektedir. Haliyle ebatları daha büyük olan tentenin, fiyatları da bu oranda artış göstermektedir. 

Birçok işletme vitrin önüne bu çeşitte tente sistemi kurdurmaktadır. Böyle durumlarda genellikle saçakların olduğu bölgeye firmanın logosu ya da reklamı baskı yöntemiyle eklenebilmektedir. 

Körüklü Tente Modelleri

Genel olarak evlerde kullanılan körüklü sistemler, ayrı demir profillerin bir yelpaze gibi bir noktada toplanması ile oluşur. Körüklü akordiyon gibi görünmesi nedeniyle de körüklü ismini almıştır. 

Oldukça çeşitli bu tente modelleri mevcuttur. Web sitemizden körüklü tente kategorisi içerisindeki ürünler incelenerek bu modellerle ilgili fikir sahibi olunabilir. Firmamız saygın yapısı ve güvenilir kimliği ile üstün kalite sunmayı amaçlamaktadır. 

Ayrıca uygulanacağı alanın ebatlarına uygun şekilde üretilen körüklü tarzındaki tentenin aynı zamanda dekoratif anlamda bütün ile uyumlu olması gerekir. Bu tür konularda alanında deneyimli ve uzman ekibiyle firmamız siz değerli müşterilerimizin en büyük destekçisidir.

Körüklü Tente Metre Fiyatları

Körüklü tente çeşitlerinde, tentelerin metre fiyatlarının da modelden modele göre değişiklik gösterdiği görülmektedir. İşletme girişlerine, pencere önlerine, balkonlara yapılan bu tente sistemi kalitesine, modeline, desenine ve rengine göre farklı maliyetler ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle öncelikle bu konularda bir karara vararak fiyat talebinde bulunulmalıdır. 

Firmamız her türlü soruda müşterilerimizin yanındadır ve var olan bütün soru işaretlerinin çözümünü sunmak için buradadır. Bu nedenle web sayfamız üzerinden firmamıza erişim sağlayabilir ve daha detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Balkon Körüklü Tente

Balkonlarda sıklıkla kullanılan körüklü sistemler, en çok tercih edilen tente modelleri arasındadır. Özellikle yanlardan da koruma sağlaması nedeniyle kullanıcılarına büyük bir avantaj sağlamaktadır. 

Özellikle Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılan körük sistemleri, son yıllarda ülkemizde de oldukça popüler hale gelmiştir. Günümüzde büyük rağbet gören balkon körüklü tente sistemleri ise, rahatı seven ve keyfine düşkün olan insanlar için olmazsa olmaz bir unsura dönüşmüştür. 

İstenildiği zaman ip aracılığıyla manuel olarak açma ve kapatma işlemlerinin yapılabilmesi mümkündür. Oldukça pratik ve rahat olan bu işlemler, bu çeşit tenteyi daha cazip hale getirmektedir. 

Firmamız balkon tentesi konusunda çok çeşitli alternatifler sunmaktadır. Dayanıklı ve kaliteli ürünlerle müşterilerimizin memnun edilmesi amaçlanmaktadır. 

Tekne Körüklü Tente

Özellikle teknelerde sıklıkla kullanılan bu tarz tente, tekne sefası yapmak isteyen kişiler için mükemmel bir seçimdir. Hem rüzgârdan, hem yağmurdan hem de güneşten koruyan bu tentelerin bu kadar çok tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri de sağlam ve uzun ömürlü olmasıdır. 

Ayrıca zaten bir rahatlama aracı olarak düşünülen teknelerin çok daha keyifli hale getirilmesi için körüklü tente montajının yapılması büyük bir gerekliliktir. 

Oldukça şık görünen teknelerin çok daha hoş bir görünüm elde etmesine yardımcı olan tentelerin, dekoratif anlamda da rolü büyüktür. 

Körüklü Tente Branda

Körüklü tentelerde kullanılan brandanın kalitesi çok önemlidir. Şayet tente brandası dayanıksız ve kalitesiz bir üründen imal edildiyse olumsuz hava şartlarını önlemesi zorlaşır ve kısa süre içerisinde yıpranacağı için maliyeti yüksek olur. Bu nedenle brandanın içeriğine dikkat edilmeli ve üstün kalite talep edilmelidir.

Firmamız bu noktada en iyiyi sunmayı kendine görev bilmektedir. Üstün kaliteyi makul fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunan firmamız, her zaman sizlerin yanında olmaktan onur duymaktadır. Uygun fiyat avantajımızdan ve geniş ürün yelpazemizden faydalanmak için bizi aramanız yeterlidir.

koruklu-tente-görseli
+90 539 653 40 80