teleskopik-kol-kumandalı-semsiye-modeli

Kafe ve restoranlar arasında şüphesiz müşterilerin en çok tercih ettiği tipler bahçeli olanlarıdır. Bahçeli kafe ya da bahçeli restoranlar diğerlerine nazaran daha yoğun bir ilgi görmektedir. Bu ilgi kış aylarında çok fark edilmese dahi yaz ve ilkbahar aylarında oldukça yoğun bir şekilde ayrım ortaya çıkmaktadır. Yaz aylarında oluşan sıcak hava koşulları sebebi ile müşterilerin neredeyse tamamına yakını dışarıda ferah bir şekilde yemeklerini yemek ve keyifli vakit geçirmek istemektedir. Bu sebep ile özellikle bahçeli olan oturma alanları tercih edilir. Kafe ve restoranların bahçelerinde ise müşterilerin rahat bir şekilde vakit geçirebilmeleri için birtakım imkanların sağlanması gerekir.

Yaz aylarında özellikle güneşin en tepede olduğu öğlen saatlerinde korunaksız bir yerde açıkta durmak insanların oldukça rahatsız olacağı bir durumdur. Güneş direkt olarak insanların başı ile temas edeceği için bireyler bir zaman sonra tehlikeli rahatsızlıklar geçirebilecek boyutlara dahi gelebilecektir. Bu sebep ile kafe ve restoranlar için farklı çözümler geliştirilmiştir. Firmamız tarafından geliştirilen ve hem kafe hem de restoranlar için uygulanabilen en kullanışlı çözüm teleskopik kol kumandalı şemsiye çözümlerimizdir. Bu çözümlerimiz sayesinde kafe ya da restoranlarda masa ve sandalyeleri kapsayacak şekilde şemsiyelerimiz yerleştirilmektedir. Şemsiyelerin bir kumanda yardımı ile açılması sayesinde masalarda oturan müşterilerinizin güneş ile bağlantısı neredeyse tamamen kesilmiş olacak ve müşterilerinizin oturabileceği ferah ortamlar oluşacaktır. Güneşi koruma etkisinin yanı sıra yağmur ve kar gibi hava olaylarının da direkt olarak masaya ve müşterilere teması bu şemsiye modeli sayesinde engellenebilir. Şemsiyelerimizin en önemli özelliği ise mekanizmanın iç içe geçmesi sayesinde kapalı iken oldukça küçük bir alan kaplaması ve otomatik şemsiyenin kumanda yardımı ile açılırken boyunun uzayarak açılmasıdır. Bu sayede açık halinde şemsiye daha büyük bir alana etki edebilmekte, daha çok sandalye ve masa bu alana sığdırılabilmektedir. Siz de restoranlarınızın ya da kafelerinizin açık alanlarında müşterilerinizin daha rahat ve daha keyifli bir şekilde vakit geçirebilmesini sağlamak için firmamız tarafından üretilen profesyonel çözümlere başvurabilirsiniz.

Teleskopik Kol Kumandalı Şemsiye Fiyatları

Havuzlu evlerin en büyük problemlerinden bir tanesi de havuz başında keyifli anlar geçirebilmek ve daha çok dinlenebilmek için gölgelik bir alan oluşturulmasıdır. Bu gölgelik alanlar için kamelya inşaatı gibi işlemler hem bir nebze rahatınızın eksilmesine hem de oldukça büyük masrafların ortaya çıkmasına sebebiyet vermektedir. Teleskopik kol kumandalı şemsiye ürünlerimiz ise hem ekonomik olması hem de oldukça hızlı bir kurulum sunması açısından kamelya inşaatına göre oldukça elverişli bir yöntemdir. Şemsiyemizin oldukça büyük bir alanı koruyabilmesi sayesinde şemsiye altında ister şezlonglarınızda uzanarak isterseniz oturur vaziyette havuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Teleskopik Kol Kumandalı Şemsiye Modelleri

Teleskopik kol kumandalı şemsiye modellerimiz diğer firmaların aynı kategorideki ürünlerine nazaran oldukça avantajlı ürünlerdir. Akrilik kumaşlarımızın 7 yıl solmama, renk kaybetmeme özelliği bulunmaktadır. Yine aynı şekilde kumaşlarımız çürüme ve bozulmaya karşıda dayanıklı olduğu için oldukça uzun yıllar boyunca şemsiyelerimizi kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz bir noktaya kadar rüzgar koşullarından zarar görmeyecek, rüzgarda savrulmayacak ve rüzgar sebebi ile kullanılmaz hale gelmeyecektir. Şemsiyelerimizde 2 yıl süresince fabrika hatalarına özel olarak garanti bulunmaktadır. Üretim hatalarının tamamı ücretsiz bir şekilde garanti kapsamında onarılmaktadır. Ekonomiklik avantajı da kullanım avantajları ile birlikte sunulmakta olup oldukça uygun fiyatlar üzerinden ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Sizde avantajlı ürünlerimiz ile açık mekanlarınızı daha ferah bir hale getirmek için vakit kaybetmeyin.

+90 539 653 40 80