Restaurant Şemsiyesi

Restaurantlarda açık havadan yararlanılan alanların kullanımını artırmak ve etkinleştirmek amacıyla şemsiyelerden sıklıkla yararlanılıyor. Restaurant şemsiyesi denilince akla ilk olarak güneşin etkisini kesmek ya da yağmurlu ve soğuk havada da temiz havada keyif yapabilmek gelse de bu şemsiyelerin son dönemlerde dikkat çeken bir başka özelliği daha bulunuyor: Mekâna olan estetik katkısı. 1954 yılında kurulmuş olan ve her geçen gün üretimini yeni teknolojiler ve müşteri beklentileri doğrultusunda çeşitlendiren firmamız tarafından zengin bir renk kartelası ile şemsiye üretimi yapılıyor. İspanya’dan ithal ettiğimiz ve solma ve çürümeye karşı 7 yıl garantili akrilik kumaşlardan üretmiş olduğumuz şemsiyeler sarıdan yeşile, lacivert ve kırmızının tonlarından pembeye, mordan turkuaza oldukça geniş bir yelpazede seçim şansı sunuyor. Mekanınızda ahenk yaratacak ve ortamı hareketli ve canlı gösterecek dikkat çekici renk tonlarından birini ya da birkaçını seçebileceğiniz gibi beyaz, siyah, gri, antrasit gibi renkleri ya da daha nötr etkisi olan krem, nohut ve vanilya tonlarını da tercih edebilirsiniz.

Restaurant Şemsiyesi Modelleri

Uzun yıllardır sektörde olmanın getirmiş olduğu deneyim ve uzmanlığın katkısı ile işletme ihtiyaçlarını dikkate alarak üretim yapmayı tercih eden firmamızın geliştirmiş olduğu ürünlerde işlevsellik ve pratik kullanım özellikleri dikkat çekiyor. Restaurant şemsiyesi olarak piyasaya sunmuş olduğumuz ürünlerin işletme tasarımında da maksimum fayda sağlaması amaçlanıyor. Kullanım alanında daha az yer kaplamak, kolayca açılı kapanmak, açılıp kapandığı anlarda müşterileri etkilememek gibi nitelikler taşıyan şemsiye modellerimiz işletmeleri daha konforlu mekanlara dönüştürüyor.

Restaurantlarda kullanılabilecek şemsiye modellerimiz arasında teleskopik, yandan gövdeli ya da yanları kapalı alternatifler bulunuyor. Şık tasarımı ile dikkat çeken yandan gövdeli şemsiye modeli, güneşin gelişine göre şemsiye açısını ya da yönünü değiştirmek gibi özellikler sunuyor. Şemsiye ana borusu içine yerleştirilmiş olan bir boru yardımıyla açılıp kapanan teleskopik şemsiye ise şemsiye altındaki eşyaları hareket ettirmeden açılıp kapanma özelliği ile kullanımı kolaylaştırıyor. Alüminyum kollardan oluşan teleskopik şemsiyeler 15 km altındaki rüzgâra dayanabiliyor. Yere monte edilebilen ya da alt ağırlıkla kullanılabilen teleskopik şemsiyeler müşterilerimizin isteği doğrultusunda bacalı ya da oluklu olarak üretilebiliyor. Restaurantınızın açık alanlarını soğuk, yağış ve toza karşı korumanın pratik bir yolu olarak şeffaf, fermuarlı pvc branda ile yanları kapatılan şemsiye kullanabilirsiniz. Yanları kapalı şemsiyelerde kullanılan oluk ve drenaj sistemiyle yağmur suyunun müşterileri rahatsız edecek şekilde içeri girmesini engelleyebilirsiniz.

Şemsiye çeşitlerimiz, kullanılan kaide ve aksesuarlar açısından da farklılık gösteriyor. Sabit kaidelerin yanı sıra tekerlekli ya da mermerli kaideleri de şemsiyenin model ve boyutuyla ilişkili olarak kullanıyoruz. Tekerlekli kaidelerle şemsiyenizi kolayca hareket ettirebilir, flanşlı kaidelerle de yerden tasarruf edebilirsiniz.

Restaurant Şemsiyesi Fiyatları

Restaurant şemsiyesi olarak kullanılabilen ürünlerimizde tercih etmiş olduğunuz modele göre farklı boyutlar kullanılabiliyor. Teleskopik şemsiyelerimiz 3X3 metreden 6X6 metreye kadar olmak üzere değişik ölçülerle üretilebilmektedir. Kare ya da dikdörtgen modele göre değişen bu ölçülerle ilgili detaylar için web sitemizi inceleyebilir ya da firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Restaurantınız havuz başında ise 2X2 metreden 4X4 metreye kadar şemsiye kullanabilir ve tercihinizi yandan bükümlü, kare ya da yuvarlak modellerden yana yapabilirsiniz. Rastaurant mimarisi daha geniş alanları içeriyorsa büyük boyutlu şemsiyeler ve mega şemsiye modelleri işletmenizde fonksiyonel bir kullanım sağlayabilir. Tente uygulanmayan noktalar için uygun olan mega şemsiyelere aydınlatma, ısıtma ve seslendirme sistemleri eklenebiliyor. Büyük şemsiye modellerimiz arasında ise klasik büyük şemsiyelerin yanı sıra teleskopik ve yandan gövdeli modeller de yer alıyor.

+90 539 653 40 80