Büyük Şemsiye

Gösterilen: 1 ile 20 arası, Toplam: 20 (1. Sayfa)

cift-renkli-sacaksız-yandan-gövde-modeli

Açık alanlarda keyifli vakit geçirmek ve oturmak için dış etkenlerin azaltılması gerekmektedir. Evler veya kafeler ile restoranlar gibi birçok farklı açık alanda güneş ve yağmur etkilerinden korunarak oturmak için şemsiyeler tercih edilmektedir. Bu açık alanlarda genel olarak büyük şemsiye modelleri tercih edilmektedir. Büyük şemsiyeler genel olarak 2 metre çapından başlayarak 4 metre çağına kadar üretilebilir. Tamamen kullanılacak alana göre tercih edilen bu şemsiyelerin birçok farklı modeli bulunmaktadır. Genel olarak taşıyıcı direklerin bulundukları konuma göre farklı çeşitleri olduğundan söz edilebilir. Evleriniz veya iş yerlerinizde konforlu ve güzel bir görünüşe sahip dış alan oluşturmak için firmamızın ürettiği şemsiyeleri tercih edebilirsiniz.

Firmamız yıllardır ürettiği farklı şemsiye çeşitleri ile sizlere hizmet sunmaktadır. Oldukça kaliteli şemsiyeler üreten firmamız ayrıca bunlara uygun fiyatlar ile sahip olmanızı da sağlamaktadır. Dış alanlarda kullanabileceğiniz şemsiye çeşitleri klasik, teleskopik ve yandan gövdeli olarak sayılabilir. Farklı direk ebatları ve kumaş türleri ile şemsiye üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Kullanılacak alana göre bacalı modellerde tercih edilebilmektedir.

Büyük Şemsiye Parçaları ve Modelleri

Evlerin veya iş yerleri ile birçok farklı mekanın dış alanları için büyük boyutlarda olan şemsiye modelleri tercih edilmektedir. Bu modeller genel olarak yapılarına göre çeşitlenmektedir. Bu farklı yapılarda dış alandaki kullanıma göre belirlenmektedir. Evler ve iş yerleri için klasik olarak büyük şemsiyeler tercih edilmektedir. Ortadan ve standart şekilde ipli olan bu modeller birçok farklı alanda tercih edilebilmektedir. Bunun yanında yandan gövdesi olan büyük şemsiyelerde oldukça ilgi görmektedir. Direğin orta olmayışı kullanım alanının genişlemesine neden olmaktadır. Şemsiye altında masa kullanımı için bu şemsiyeler daha fazla ilgi görmektedir. Geniş alanlarda kullanım için genel olarak büyük şemsiye modelleri ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.

Firmamız sizler için özenle şemsiye üretimi yapmakta ve uzun yıllar sorunsuz bir kullanım sağlamanızı amaçlamaktadır. Kaliteli malzemelerden üretilen direk kısımları oldukça dayanıklıdır. Bunun yanında tercih edilecek kumaş türleri de uzun süreli sorunsuz bir kullanımı mümkün hale getirmektedir. Bu nedenle firmamızın ürettiği büyük boyutlardaki şemsiyeler oldukça ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. 7 yıl boya renginde solma yaşamayacağınız akrilik kumaş tercihleri ile oldukça dayanıklı şemsiyelerin üretimi sağlanmaktadır.

Büyük Şemsiye Fiyatları

Dış alanlarda tercih edilecek olan şemsiyeler için kullanım alanlarına göre farklı modeller ilgi görebilmektedir. Bu farklı modeller arasında bulunan teleskopik modeller şemsiyenin alanını en iyi şekilde kullanmak için tercih edilmektedir. Birbirinden farklı olan büyük şemsiye modellerini firmamız sayesinde oldukça uygun fiyatlara alabilirsiniz. Özellikle oldukça kaliteli şekilde üretilen bu şemsiyeleri uygun fiyatlar ile satın almak firmamızın sitesinden mümkündür. Tüm detaylı bilgileri firmamızın sitesinden alabilirsiniz. Alanında yıllarda başarılı hizmetler sunan firmamız kendi üretimi olan kaliteli bahçe ve büyük şemsiyeleri uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır.

Firmamız birçok farklı alanda uzun süreli kullanılabilecek şemsiyeleri oldukça başarılı bir şekilde üretmekte ve uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır. Evlerinizde veya iş yerlerinizde kullanacağınız büyük boyutlu şemsiyeleri firmamızdan temin edebilirsiniz. Kaliteli malzemelerin kullanılması ile üretilen ve uzun yıllar sorunsuz bir kullanım sağlayabileceğiniz şemsiyeler firmamızın garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Birçok farklı renk seçeneği ile üretilen akrilik kumaşlar ile yapılan uygun büyük şemsiye fiyatları içerisinden istediğiniz ve zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Oldukça ciddi çeşitli dış etkenlere dayanıklı olarak üretilen şemsiye modellerimiz bahçelerinizde uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilmektedir. Bu kaliteli şemsiyeleri firmamızdan garantili bir şekilde uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

+90 539 653 40 80