plaj semsiye modeli

Yaz ayları herkesin en sevdiği mevsimi oluşturur. Bu mevsimde doyasıya eğlence doyasıya serinleme maksatlı sahillerde keyifli vakit geçirilir. Ancak yaz aylarında güneş büyük bir sorun teşkil eder. Zararlı ışınlar içeren ve ayrıca fazla altında durulduğunda yüksek ısı ve ışık sonucu birtakım rahatsızlıklar oluşabilmektedir. Bunun için güneşin zararlı ışınlarından korunurken diğer yandan da keyifli vakitler geçirmek adına gölge alanlarda bulunur. Bu alanlar en kolay yoldan ve kesin koruma sağlayan plaj şemsiyesi aracılığı le sağabilir. Sahilde denize karşı şemsiye altında oturularak serinliğin tadı çıkarılır ile bir kitap okunabilir ya da başka güzel bir hobi gerçekleştirilebilir. Özellikle öğlen sıcağını ve keskin ışığının altında korunmak amacıyla koruyan şemsiyeler sahilden ayrılma zorunluluğunu ortadan kaldırarak sadece tepeyi örterek keyifli bir zaman dilimi olanağını sunuyor. Ürün kalitesi her daim önem arz eder. Her alanda önem arz etmesi kadar plajlarda kullanılan şemsiyelerde de önem arz eden bu konu da ayrıca hassasiyet gösterilmesi gerektiğinden bizler bu hususta gereken hizmeti sunmaya devam eden bir kurum olmaktayız.

Güneşin zararlı ışınlarından korunmak amacıyla üretilen plaj şemsiyesi, aynı zamanda şık ve modern tasarımlarıyla hoş bir duruş sergiler. Dayanıklı ve uzun ömürlü olması da önemli olan plaj şemsiyesi modelleri, oldukça zengin bir seçenek yelpazesiyle karşınıza çıkar. Her açıdan ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak modelleri bulmak için bizden destek alabilir, bünyemizde bulunan tasarımları inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.

Sadece plajlarda değil, terasta ya da bahçede de rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, konforlu ve keyifli vakit geçirmenize imkân tanırken pratik kullanım olanağı da sunar. Saniyeler içerisinde dilediğiniz konumda yerleştirebileceğiniz şemsiyeler sayesinde güneşin zararlı etkilerinden korunarak gün ışığında dinlenmenin tadına varabilirsiniz.

Plaj Şemsiyesi Fiyatları

Teknoloji her daim her alanda büyük bir hakimlik seviyesine sahiptir. Üretiminden sunumun kadar çeşitli teknolojik ürünlerin boy göstermesi ürün sektörüne bağlı değişim gösterirken kullanılan her detayın kaliteli olan ürünleri sunmasına gösterilen önem her daim aynı olmuştur. Sunumunda ise yine teknoloji devreye girerek daha hızlı ve daha çok çeşit insanlara iletilmeye devam eder. Özellikle yazlık yan yaz turizmi olan kentlerde ihtiyaç duyulurken diğer bütün şehirler ve yerlerde de ihtiyaç duyulan plaj şemsiyesi güneşin yaz aylarındaki zararlı etkilerinden koruyan bir bariyer işlevi gören eşya olarak insan hayatında büyük bir öneme sahiptir. Şemsiyenin kumaşı her şeyin sütünde büyük bir öneme sahiptir. Bunun sebebi zararlı ışınlardan korumasından kaynaklı olmasıdır. Özellikle seçilen bir kumaşın gereken koruma seviyesi, yakmama durumu ve özellikle de renklerinin solmaması ile birleşip uzun süreler kulanım olanağı sunması önemli olan birtakım detayları meydana getirir. Kumaşların renkleri için değişim söz konusu olsa da önem arz eden asıl açık renk kullanımıdır. Bunun sebebi yüksek seviyeli güneş ışınlarından en iyi koruyan ve korunan renk olmasından kaynaklıdır. Işığı kesmeden sadece zararlı olan kısımları ayıklayan bir elek görevi görmektedir. Şemsiyelerde değişim gösteren ebatlar, kullanılan yapı malzemelerinde olan farklılıklar ve daha birçok neden ile değişim gösteren ürünler söz konusu olup daha çok konsept ile bağlantılı olan modellerden tercih yapmak mantıklı olur. Çeşitli yani çok sayıda modelin olması seçimi büyük ölçüde etkilemektedir.

Zengin bir model çeşitliliğini bünyesinde barındıran plaj şemsiyesi fiyatları, oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Bu sayede zevkinize ve ihtiyacınıza hitap eden plaj şemsiyesi seçeneklerine zahmetsizce ulaşabilir, bunlar arasından bütçenizi zorlamayacak modelleri bulabilirsiniz. Hem plajda hem de bahçede keyifle kullanabileceğiniz modeller sayesinde gün boyunca güneşin yakıcı ışınlarından korunabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde ulaşabileceğiniz modeller, kaliteli ve dayanıklı malzemelerden özenle üretildiği için rüzgâra ve yağmura karşı da dayanıklılık gösterir. Böylece sadece sıcak yaz günlerinde değil, bahçenizde ya da terasınızda dört mevsim kullanım olanağı sunar. Çok çeşitli boylarda tasarlanarak üretilen uygun fiyatlı plaj şemsiyesi için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmeniz olur.

Plaj Şemsiyesi Modelleri

Koleksiyonlarımızda yer alan göz alıcı plaj şemsiyesi modelleri, çağdaş ve özgün çizgileri bünyesinde barındırmasının yanı sıra, kullanışlı ve pratik tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çeker. Kusursuz bir görünüme sahip olan bu modeller, birbirinden farklı seçenekleriyle her beklentiye eksiksiz yanıt verir. Özellikle plaj şemsiyesi 200 cm’lik boyutuyla sıklıkla tercih edilir. Ancak ihtiyaçlara ve kullanım alanına bağlı olarak farklı ölçü seçenekleriyle de karşınıza çıkar.

Dilediğiniz zaman sayfamızda yer alan seçenekleri inceleyebilir, her açıdan sizi destekleyecek modeller arasından tercihinizi yaparak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Sadece kendiniz için değil, sevdikleriniz için de tercih edebileceğiniz ürünleri keyifle kullanabilir, her daim güneşin zararlı ışınlarından korunarak cildinizin yıpranmasının önüne geçebilirsiniz.

Plaj şemsiyesi modelleri birbirleriyle benzer görünüme sahip olmasına rağmen oldukça zengin bir model yelpazesine sahiptir. Ayrıca bu tarz ürünlerin malzeme kalitesi, dayanıklılığı, kullanım kolaylığı da değişiklik gösterir.

Farklı renklerde ve modellerde tasarlanarak her ihtiyaca ve bütçeye uygun seçenekler sunan plaj şemsiyelerinin boyutları da farklılaşabilir. Bu ürünlerin sabitleme şekilleri de çeşitlilik gösterir. Bu nedenle satın alma sürecinde nasıl bir model tercih edeceğimize karar vermemiz ve buna göre araştırma yapmamız doğru olur.

Genel olarak dairesel kesime sahip modeller yoğun ilgi görür. Bununla birlikte farklılık arayanlar için köşeli tasarıma sahip seçenekler de bulunur. Kaliteli ve güvenilir malzemelerden özenle tasarlanmış olan modellere yönelerek konforlu ve güvenli bir deneyim elde edilir. Ayrıca uzun ömürlü kullanım imkânı da ortaya çıkar.

En Uygun Fiyatlı Plaj Şemsiyesi Modelleri

En uygun fiyatlı plaj şemsiyesi modelleri arasından seçim yapmak istiyorsanız bizden destek alabilir, zengin ürün yelpazesini inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Geniş bir çeşitliliğin olması fiyatların da farklılaşmasına neden olur. Ayrıca plaj şemsiyesi fiyatları üründe kullanılan kumaşa, şemsiyenin büyüklüğüne, iskelet malzemesine ve sahip olduğu fonksiyonel özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterir. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayan seçenekleri belirleyerek fiyatları karşılaştırabilir, bütçenizi zorlamayan seçeneklerden birine sahip olabilirsiniz. Kullanım alanına göre farklı özellikleriyle öne çıkan bu modellerin modern ve çağdaş tasarımları da maksimum memnuniyet yaratır. Üstün kalitesi sayesinde uzun süre kullanım olanağı sunarken pratik bir kurulum yapmanıza da imkân tanır.

Plaj Şemsiyesi Tavsiye

Eskilerde alınmak istenen ürünlere erişim büyük sorunlar teşkil ettiğinden beğenilenden ziyade bulunan alınmaktaydı. Ancak günümüzde hemen hemen her alanda internetten ulaşılan kurumlar ile birlikte eski dertlerden kurtulmuş ve yeni nesi içerikler ile birlikte istenen her ürünün çeşitli modellerine erişim olanağından faydalanma durumu söz konusu olmuştur. Plaj şemsiyesi almak isteyen ancak hali hazırda bulamayan kimseler için verdiğimiz hizmet ile birlikte artık eskinin külfetli işi yerine kolay yoldan plaj ve bahçe şemsiyesi alınabilmektedir. Diğer yandan da fiyat hakkında konuşmak gerekiyor ise daha çok değişken bir konu olan fiyatı belirleyen birçok husus söz konusu olup bunun ürünün kumaş, yapısı, malzemeleri ile değişim gösterir.

Plaj şemsiyesi tavsiyelerini görmek ve ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak doğru tercihler yapmak için oldukça önemlidir. Bu sayede kullanım alanına ve amacına uygun seçimler yapabilir, üstün kaliteye bütçe dostu fiyatlarla sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Firmamız bünyesinde yer alan seçenekleri inceleyebilir, başta 200 cm plaj şemsiyesi olmak üzere farklı boyutlarda seçeneklere ulaşarak değerlendirme yapabilirsiniz. Plaj şemsiyesi tavsiyelerine göz attığınızda sadece tek kişinin kullanabileceği mini modelleri görebileceğiniz gibi çok daha geniş modelleri de fark edebilirsiniz.

Dayanıklı ve kaliteli yapısıyla kullananları memnun eden tasarımlar; plajda, balkonda, terasta ya da bahçede rahatlıkla kullanılabilir. Böylece güneşten rahatsız olmadan açık havanın keyfine varabilir, keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Plaj şemsiyesi nasıl kurulur?

Plaj şemsiyesi alınırken özellikle nasıl kurulacağı oldukça merak edilir. Bu noktada şemsiyeyi koymak istediğiniz yere derin bir delik açmanız ve sonra şemsiyeyi ıslak kumun içerisine yerleştirmeniz yeterli olur. Ancak sabitleme işleminin ardından yine ıslak olan kum yardımıyla deliğin etrafını iyice kapatmanız oldukça önemlidir. Bu sayede şemsiyenin yeri sağlam olur ve rüzgâr nedeniyle devrilmesinin önüne geçilir.

Plaj şemsiyesi nasıl sabitlenir?

Düşünülenin aksine plaj şemsiyesinin sabitleme işlemi oldukça kolay ve pratik olur. Islak kumun içerisini şemsiyeyi gömerek ve sonrasında çevresine ıslak kum yerleştirerek şemsiyeyi istediğini gibi konumlandırabilirsiniz. Bu noktada aslında ıslak kum bir nevi çimento görevi görür ve şemsiyenin uçmasını engeller. Siz de güneş ışınlarına doğrudan maruz kalmadan plajın keyfine varabilirsiniz.

Büyük ve küçük plaj şemsiyesi farkları nelerdir?

Satın alma süreci içerisinde kişileri en çok zorlayan nokta hangi ölçülerde şemsiye almaları gerektiğine karar vermeleridir. Günümüzde 180, 200, 220 cm’lik şemsiyelerin kullanımı yaygındır. Özellikle 200 cm olan seçenekler büyük ve geniş yapısıyla memnuniyet yaratır. Küçük modeller tek kişilik kullanım imkânı sunarken bu tarz büyük tasarımlar geniş bir gölgelik alan yaratarak kullanım kolaylığı sağlar.

Plaj şemsiyesi ne renk olmalı?

Sıcak yaz günlerinde rengârenk tasarımlar ön plana çıkarken plaj şemsiyesi alırken doğru renklere yönelmek oldukça önemli bir detaydır. Bu noktada aslında dikkat edilmesi gereken tek unsur açık renkli modellere yönelmek olur. Siyah, lacivert gibi koyu renkler güneş ışınlarını fazlasıyla kendine çekerken açık renkli tasarımlar çok daha ferah ve konforlu bir alan sağlar.
+90 (532) 152 09 59