Bahçe Şemsiyesi

Gösterilen: 1 ile 40 arası, Toplam: 40 (1. Sayfa)

bahce-semsiyesi

Bahçe  şemsiyesi dış mekanların vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Dış mekanları sohbet etmeye uygun hale getirmek mi istiyorsunuz? Harika bahçe dekorasyonu oluşturarak bunu kolaylıkla başarabilirsiniz. Bahçede zaman geçirmek pek çok kişi için önemlidir. Huzurlu ve samimi ortamlar oluşturmak için bahçenizi baştan yaratabilirsiniz. Bahçenizin tarzına göre seçimler yaparak en güzel dekorasyona imza atabilirsiniz. Ayrıca şemsiyelerin yağmurdan koruma özelliği en çok tercih edilen nedenlerinden biri. Yağmurdan koruyabileceği gibi güneşten de koruyor. Bu nedenle bahçede keyifli ve rahat vakit geçirmek için tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. İstenilen ölçüde ve renkte ürün tasarımı mümkün... En ideal bahçe dekorasyonları için sizlere birbirinden klas şemsiye modelleri sunuyoruz. Ev, restoran, cafe gibi birçok alana özel tasarlanan modellere ulaşabilirsiniz. Ekonomik ve kaliteli malzemelerden üretilen ürünlerden hayalinizdeki şemsiyeye kısa sürede ulaşacak ve mekanlarınıza fark katacaksınız.

Bahçe Şemsiyesi Çeşitleri

Bahçe şemsiyesi bahçe dekorasyonu için en etkili üründür. Yandan gövdeli şemsiyeler, yanları kapalı şemsiye, teleskopik kol kumandalı şemsiye, şemsiye kamelya ve daha birçok çeşit sizleri bekliyor. Özel alüminyum malzemeden üretilmesi, rüzgar giderici bacası olması, solmayan kumaşa sahip olması gibi nedenlerle teleskopik şemsiyeler yoğun ilgi görüyor. Özellikle işletme için oldukça etkili ve uygun bir üründür. Birbirinden şık tasarımlar sayesinde müşteri çekmek fazlasıyla kolay oluyor. Müşteri memnuniyetine önem veriyorsanız zaman kaybetmeden sizlere sunduğumuz ürünlere göz atabilirsiniz. Sıcak aile ortamları için de bahçelerde şemsiyeler ilgi gören ürünlerden. Özellikle gövdeli açılıp kapanan modelleri tercih edebilirsiniz. İpli makara sistemin kullanılması rahatlık açısından fazlasıyla önemlidir. Dış etkenlerden korunarak keyifli zamanlar geçirmek için kullanımı basit şemsiyeleri seçebilirsiniz. Yaz ya da kış aylarında kullanıma uygun modellerimiz bulunuyor. Bahçe süslemesine önem veriyorsanız bahçelerin tamamlayıcısı olan modern şemsiye modellerimize göz atmalısınız.

Bahçe Şemsiyesi Fiyatları

Bahçe şemsiyesi mutlaka kullanım alanına göre tercih edilmelidir. Sizlere daha çok yer kalacak biçimde seçim yapabilirsiniz. Ürünlerimiz paslanma ve kırılmaya karşı dayanıklıdır. İskeletleri oldukça sağlamdır. Şemsiye seçimi gibi altlığın seçimi de oldukça önemlidir. Uygun kilo ağırlığına göre bu tercihi yaparak şemsiyenin doğru taşınmasını sağlayabilirsiniz. Şemsiye seçiminde zorlanıyorsanız mobilyalarınızdan yararlanabilirsiniz. Mobilya rengi ve tarzına yakışacak ve uyum sağlayacak modellerden yana tercih yaparak hoş bir görünüm oluşturabilirsiniz. Yaz ayları için genellikle açık renkli ürünler ilgi görüyor. Kış aylarında ise koyu renklerden yana seçim yapabilirsiniz. Sizlere huzur veren renkleri de tercih ederek keyifle vakit geçirebilirsiniz. Kullanımı kolay olsun istiyorsanız taşınabilir ve açılıp kapanabilir modellerimizi tercih edebilirsiniz. Bahçeli bir eve mi sahipsiniz? O halde oldukça şanslısınız. Bahçenizde huzur dolu sıcak ve samimi zamanlar geçirmek istiyorsanız en şık tasarlanmış olan bahçe şemsiyelerinden yana tercih yaparak aileniz ya da arkadaşlarınızla bahçenizde harika vakit geçirebilirsiniz. Kar, yağmur, güneş gibi etmenlerden sizi koruyarak bahçenizde rahatla vakit geçirmenizi sağlayacak şemsiyelerin her sezon modelleri yenilenmektedir. Plaj şemsiyelerine benzer ürünler ev bahçeleri için sık sık kullanıyor. Ancak plaj şemsiyelerine oranla oldukça kaliteli ve dayanıklı biçimde üretilmektedir. Bu durum oldukça kullanışlı olmasını sağlıyor. Mevsimsel şartlara göre alışveriş yapmayı düşünüyorsanız bahçe dekorasyonunda en doğru seçimleri yapmak için mutlaka şemsiyelerimizi ziyaret etmelisiniz. Birçok sandalyenin korunabileceği gibi ebatları seçebilirsiniz. Bahçe boyutu seçim için büyük önem taşıyor. Masa, sandalye gibi altında kullanılacak ürünlerin boyutuna göre seçiminizi kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Tüm alanı kaplamayan, hareket ettirilebilen şemsiyeler gibi pek çok farklı modelimiz sizlerin beğenisini ve tercihini bekliyor.