Ahşap Şemsiye

Gösterilen: 1 ile 2 arası, Toplam: 2 (1. Sayfa)

Ahşap şemsiyeler dekoratif görünüm ve işlevsel kullanım olanakları ile fark yaratan şemsiye modelleridir. Ahşap şemsiye tasarımları şık detaylarla alternatif seçenekler sunar. Ahşap şemsiyelerin ahşabı ve tentesi suya dayanıklıdır. Keyifli gölgelik alanlar yaratmak için tercih edebileceğiniz ahşap şemsiye çeşitleri bulunduğu alana kalite katar. Teleskopik mekanizmalı olan bu tarz şemsiyeler işlevsel kullanımı şık görünümle buluşturur. Ahşabın doğal görünü gölgelik alanlarda ferah ortamlar yaratma şansı sunar. Kullanıldığı ortama sağladığı hoş dekor detaylarıyla otel, restoran veya cafe gibi işletmelerde sıklıkla tercih edilen şemsiye çeşitleridir. En kaliteli ahşap şemsiyeleri en uygun fiyatları ile sitemizden inceleyebilirsiniz. Ahşap gövdeli şemsiyelerin yanı sıra diğer şemsiye modelleri için hemen tıklayın!

Ahşap Şemsiye Özellikleri Nelerdir?

Ahşap şemsiye modelleri özellikle şık dekorasyon farkıyla öne çıkan şemsiye modelleridir. Ahşap şemsiye modelleri sağlamlık, su geçirmezlik, leke tutmazlık gibi özelliklerle kullanım açısından avantaj sağlar. Ahşap şemsiye özellikleri arasında dekorasyon şıklığı öne çıksa da bu şemsiye seçenekleri sağlam yapısıyla da tercih sebebidir. Ahşap şemsiye özellikleri nelerdir sorusunda öne çıkan detayları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kullanıldığı ortama değer katan dekoratif görünüme sahiptir.

  • Sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlü şemsiye modelleridir.

  • Tente kısmı istenen renk ve tasarımlarda tercih edilebilir.

  • Kullanımı kolay, pratik ve işlevsel şemsiye çeşitleridir.

  • Hava geçirmezlik seviyesi yüksektir.

  • Güneş ışığından ve yağmurdan maksimum koruma sağlar.

Ahşap Şemsiye Nasıl Seçilir?

Şemsiye deyip geçmemek gerekir. Ahşap veya farklı malzemeden olursa olsun doğru şemsiye seçimi görünüm kadar kullanım açısından da yüksek performans sunar. Peki, ahşap şemsiye nasıl seçilir? Ahşap şemsiye seçerken ahşabın kalitesi ve tente kumaşının kalitesine özellikle dikkat etmek gerekir. Kullanılan ahşabın kalitesi şemsiyenin dayanıklılığını etkiler. Tentede kullanılan kumaş akrilik kumaş olursa su geçirmezlik, güneşten korunma gibi özelliklerden faydalanmak mümkün olur. Seçim yaparken kullanım alanı ve kullanım amacı da göz önünde bulundurulmalıdır. Ahşap şemsiye seçimi yaparken yüksek kalite standartlarını uygun fiyata yaşamak için sitemizdeki ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Ahşap Şemsiye Kullanmanın Avantajları

Kullanıldığı alana estetik değer katan ahşap şemsiyeler dekoratif açıdan fark yaratır. Tahta şemsiye kullanmak işlevsellik ve görünüm açısından avantajlıdır. Ahşap şemsiye kullanmanın avantajları şu şekilde detaylanabilir. Ahşabın doğal görünümü şemsiye altında oturan insanların konforunu arttırır. Bu da işletmelerin müşteri hizmetlerine değer katmasını sağlar. Özellikle otel, cafe ve restoran gibi işletmelerde ahşap şemsiyeler işletmenin değerini arttırır. Evlerde balkon, bahçe ve teraslarda ahşap şemsiyeler şık dekorasyon detayları olarak işlev görür.

Ahşap Şemsiye Fiyatları

Ahşap şemsiye fiyatları oldukça farklı fiyat seçenekleriyle sunulabilir. Çünkü fiyatlar tasarım detaylarına göre değişebilir. Kullanım performansı açısından doğru alana doğru tarz şemsiye seçilmesi önemlidir. Ahşap şemsiye fiyatları seçeneklerinde avantajlı olanaklardan yararlanmak için sitemizdeki kaliteli ürün seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Ahşap Gövdeli Şemsiye Modelleri

Ahşap gövdeli şemsiye modelleri dekoratif şemsiye tasarımları olarak popülerdir. Şık ve kaliteli ahşap şemsiye modelleri arasından seçim yaparken firmamızın kalite standartlarına güvenebilirsiniz. Yüksek kalitede ahşap gövdeli şemsiye modellerini indirimli fiyatlara sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Ahşap Bahçe Şemsiyesi

Bahçelerde dekorasyon şıklığı ve konforlu dış mekân alanları yaratmak için ahşap bahçe şemsiyelerini tercih edebilirsiniz. Bahçe şemsiyesi tercihin ahşap modeller arasından yaparak şık dekorasyon detayları yakalayabilirsiniz. Ahşap bahçe şemsiyesi seçenekleri daha doğal ve daha estetik bahçe alanları oluşturmanızı sağlar.

Ahşap Plaj Şemsiyesi

İşletmelerin değerini arttıran ahşap plaj şemsiyeleri plajlarda şık ve konforlu gölgelik alanlar yaratmak için tercih edilir. Plaj şemsiyesi modelleri arasında popüler olan ahşap plaj şemsiyesi seçenekleri plaj kullanım olanaklarını daha konforlu ve daha estetik hale getirir. 

Ahşap Şemsiye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ahşap şemsiye dayanıklı mı?

Ahşap şemsiyeler genel olarak kayın ağacından üretilir ve bu ağaçta yapısal olarak oldukça dayanıklıdır. Ahşap şemsiyeler yüksek dayanıklılık ve dekoratif görünüm avantajıyla fark yaratır.

Ahşap şemsiye sağlıklı mı?

Ahşap doğal bir malzeme olduğundan ahşap şemsiye modelleri en sağlıklı modellerdir.

+90 539 653 40 80