Cafe Şemsiyesi

Kapalı alanlara mahkûm olmak istemeyen ve mevsim şartları ne olursa olsun oksijenden zengin bir ortamda kahvesini yudumlamayı ya da yemeğini yemeyi tercih eden müşteriler için, işletmenin şartları da uygunsa cafe şemsiyesi hayat kurtarıcı oluyor. Müşterilerin yağıştan ya da güneşin kavuruculuğundan etkilenmeden cafede keyifle zaman geçirmesine olanak veren bu ürünler, işletmeye açık alanları etkin bir şekilde değerlendirebilme fırsatı sunuyor. Üstelik bu ürünler arasında aydınlatma ya da ısınma sorunları için geliştirilmiş çözümlerin de yer alıyor olması, mevsim kısıtlamalarına bağlı olarak cafenin kullanım alanının daralmasını önlemekle kalmayarak günün değişik saatleri için de kullanım özgürlüğü sağlıyor.

Cafe Şemsiyesi Fiyatları

İşletmelerin hizmet verdiği alanın özelliği, kullanabilecekleri cafe şemsiyesi çözümleri hakkında da belirleyici oluyor. Mekânın büyüklüğü, dekorasyonu, bahçe ya da teras şeklinde hizmet veriyor oluşu ya da bir havuz başında bulunuyor olması gibi detaylar, cafede kullanılabilecek şemsiyelerin hem boyutu hem de model ve tasarımı hakkında yönlendirme sağlıyor. Bu noktada işletme anlayışınızla da ilişkili olarak her bir masaya özel küçük boyutlarda şemsiyeler kullanmayı tercih edebileceğiniz gibi birden fazla masayı kapsayan büyük boyutlarda hatta mega boyutlarda bahçe şemsiyelerimiz arasından da seçim yapabilirsiniz.

Kolayca yer değiştirebilen tekerlekli modeller ile rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Şemsiye kullanımının pratik olması temel kriterleriniz arasında yer alıyorsa, açma ve kapamanın nasıl yapılacağı da şemsiye seçiminiz için belirleyici olabilir. Açma ve kapama işleminin hem kolay bir şekilde yapılmasına hem de bu sırada şemsiye altında bulunan masa ve sandalyelerin hareket ettirilmesinin gerekmemesine olanak veren modeller, müşterileriniz cafede bulunduğu sırada onları rahatsız etmeden gerekli düzenlemeleri yapabilmenizi kolaylaştırır.

Cafe Şemsiyesi İstanbul

1954’ten bu yana ülkemize şemsiye üretimi alanında hizmet vermeye devam eden ve ürünlerini ihracat yoluyla yabancı ülkelere de ulaştırmakta olan firmamız cafe şemsiyesi alanında da işletmelerin işini kolaylaştıran ve müşteri memnuniyetini hedefleyen çözümler geliştiriyor. Zengin bir renk seçeneği ile üretilebildiğinden şemsiyelerimiz cafede işlevsel bir rol üstlenmekle kalmayı dekorasyonun bir parçası olarak da değerlendirilebiliyor. Şemsiye çeşitlerinde kare ya da dikdörtgen gibi farklı tasarımları değerlendirerek de işletmede daha dekoratif ve estetik bir alan oluşturmak mümkün olabiliyor. Ayrıca teras ve bahçe gibi açık alanlarda kullanılan şemsiyeler normal tasarımı ile yaz güneşinin istenmeyen etkilerini uzak tutarken kışın da yanları kapatıldığında rüzgâr ve yağışa karşı etkin bir koruma sağlıyor.

Cafeler tarafından sıkça tercih edilen şemsiye çeşitlerimiz arasında yer alan bacalı modellerin rüzgârlı havalarda hava tahliyesi sağlama ve sigara dumanını uzaklaştırma özelliği bulunuyor. Şemsiyenin mekânda gereğinden fazla yer kaplamasından ve açıp kapama sırasında geniş bir alanı ve çok sayıda kişiyi etkilemekten hoşlanmayanlar için yandan gövdeli şemsiye modelimiz bulunuyor. Hareket kabiliyeti bulunan yandan gövdeli şemsiyeler mekânın tam merkezine konumlandırılması gerekmeksizin kullanılabiliyor. Renk ve boyut konusunda da alternatifler sunduğumuz bu model işlevsel özellikleri ile ön plana çıkıyor. Kendi ekseni etrafında dönebildiği için dilediğiniz yönde rahatça kullanabileceğiniz bu şemsiyeye gövde üzerinde bulunan bir aparat yardımıyla açı verebilir ve güneşin durumuna göre pozisyonunu ayarlayabilirsiniz.

Şemsiyeyi kullanırken masa ve sandalyeleri kaldırmak zorunda kalmamak işletmede zaman ve emek tasarrufu sağlıyor ve aynı zamanda müşteri rahatsız edilmeden konforun artırılmasını temin ediyor. Firmamızın üretimlerinden teleskopik şemsiye bu kolaylıkları sağlaması ile dikkat çekiyor. Katlanır biçimde açılan ve masa sandalye hareketinden kurtaran bu modelde açık ve kapalı durumda uzunluk farkı olduğunu dikkate almanızda yarar var.

+90 539 653 40 80