Sabit Tente

Gösterilen: 1 ile 4 arası, Toplam: 4 (1. Sayfa)

sabit-tente-modeli

Günümüzde sıklıkla karşılaştığımız tente, güneş ışınlarından ve yağmurdan korunaklı bir alan sunmaktadır. Hem işletmelerde hem de kişisel konutlarda kullanımı her geçen gün artmaktadır. Bu nedenle bulunduğu yere ve kullanıldığı amaca göre çok sayıda çeşitli modelleri mevcuttur.

Sabit tente çeşitleri incelendiğinde bu modelin bulunduğu yerde sabit olması ve açılır kapanır tente özelliğinin olmadığı görülür. Bu nedenle özellikle ev girişlerinde, pencere önlerinde, dükkan önlerinde ve balkonlarda tercih edilmektedir. 

Bulunduğu yere görsel güzellik de katan sabit şekildeki tente, kapı ya da pencere önü gibi yerlerin üzerindeki duvara monte edilir. Monte edilen bu tente hareketsizdir ve herhangi bir hareket mekanizmasına sahip değildir. 

Zaten sabit türündeki tente daha çok dekoratif amaçlı tercih edilmektedir. Özellikle tenteye yuvarlak hatlar verilmesi ve genel binaya uygun desenler ve renkler kullanılması estetik bir görünüm için oldukça idealdir. 

Ayrıca estetik bir görünüm elde edilmesinin yanı sıra montajı da oldukça kolaydır ve diğer tente modellerine göre daha ekonomiktir. Bu nedenle en çok tercih edilen tente modelleri arasındadır.

Sabit Tente Sistemleri

Bu tür tente sistemleri için firmamızın sabit tente incelenmelidir. Çok sayıda çeşitli modellerimiz ile müşterilerimize üstün kalite ve güvenilirlik sunmaktayız. 

Başarılı çözümler için firmamızın önceliği müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı kendisine misyon edinen firmamız, kapı ve pencere önlerinde, balkonlarda kullanılmak üzere çeşitli bu tarz tente modelleri ile hem kötü hava şartlarından ve güneş ışınlarından korunmayı sağlamaktadır. Hem de zevkli renk ve desenler ile görsel şölen sunmaktadır. 

İyi bir rehber olarak yol gösterici görev de üstlenen firmamız, öncelikle müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını incelemektedir. Ardından en ideal çözümleri onlara sunarak mevcut seçenekleri müşterilerimizle paylaşmaktadır. 

Genel olarak sabit şekildeki tente sistemleri içerisinde;

  • Karpuz tente,

  • Dekoratif tente,

  • Yarasa tente,

  • Çadır tente modelleri tercih edilmektedir.  

Müşterilerimizin isteğine göre bu modellerden biri seçilerek, bina geneline en uygun olan desen ve renkler kullanılmaktadır. Bu süreçte uygulanacak olan alanın ebatları da oldukça önemlidir. Hareket mekanizmalarına sahip olmadıkları için monte edildikleri alanda sabit duran bu tente sistemleri, fiyat olarak da diğer tentelere göre çok daha makuldür. 

Dekoratif Sabit Tente 

Yağmurdan ve güneş ışınlarından korunmak amacıyla kullanılan dekoratif sabit tente çeşitleri incelendiğinde en çok tercih edilen modeller arasındadır. Daha çok bulunduğu yere görsel güzellik katmak için kullanılmaktadır. 

Sabit yapısı nedeniyle bu sistemler senelerce bulunduğu yerde sorunsuz bir şekilde formunu hiç kaybetmeden mevcudiyetini korur. Önemli olan kaliteli ve güvenilir eller tarafından üretilmiş ve monte edilmiş olmasıdır.

Öncelikle kapı girişi ya da pencere önüne monte edilerek güneş ışığının eve girmemesi için tercih edilen ve aynı zamanda güzel bir dekor malzemesi olarak kullanılan bu tente modeli, Avrupa’da da yaygın olarak tercih edilmektedir. 

  • Doğru model,

  • Doğru renk ve desen,

  • Doğru üretim,

  • Doğru montaj,

  • Doğru branda ile hem dekorun göz alıcı olması sağlanır hem de senelerce sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek dayanıklı bir tente elde edilir. 

Bunun için de doğru firmalardan destek alınması gerekir. Firmamız maksimum kalite ile müşterilerimize en iyi şekilde rehberlik ederek onların ihtiyaçlarına ve taleplerine cevap vermektedir. 

Balkon Sabit Tente

Özellikle balkonların olmazsa olmazı olan tente sistemleri her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Genellikle evlerin keyif köşesi olan balkonlar için bu tarz tentelerin kullanımı idealdir. Bu tarz tente çeşitlerinde birçok model ve renk seçimi ile çok sayıda alternatif sunan firmamız, balkon sabit şekildeki tente kategorisinde oldukça başarılı ve memnun edici çözümler ortaya çıkarmaktadır.

Hem güneşli hem de yağmurlu havalarda balkon keyfinden vazgeçmek istemeyen kişiler için oldukça ideal olan balkon sabit tente sistemleri, aynı zamanda görsel bir şıklık katmak için de kullanılmaktadır.

Böylece her mevsim kullanılabilir hale gelen balkonların, müşterilerimiz için keyifli ve rahatlatıcı bir alan olması sağlanır. Firmamız bu noktada öncelikle bina geneline dekoratif olarak uyumlu renk ve desenlere sahip olan tente seçeneklerini sunarken, balkon ebatlarına göre ideal modellerin seçimi gerçekleştirilmektedir. 

Siyah Sabit Tente

Bu çeşit tente sistemleri içerisinde yer alan siyah tente en çok tercih edilen tente modelleri arasındadır. Siyah olması nedeniyle her ortamla uyumlu olan siyah sabit tente, hem konutlar hem de işletmeler için oldukça kullanışlıdır. 

Sade görünümü ile dikkat çeken bu tente modeli aynı zamanda siyah rengi ile her daim şık görünen ve insanların beğenisini kazanan bir tentedir. Fiyatının da daha ekonomik olması en çok tercih edilen tente modellerinden olmasına neden olmaktadır. 

sabit-tente-gorseli

+90 (532) 152 09 59