Isıtmalı Şemsiyeler

Şemsiyeler insanları güneşten, yağmurdan, kardan ve diğer dış etkenlerden koruyan ürünlerdir. Gerek işletmelerin gerekse kişisel alanların daha konforlu olması şemsiyeler sayesinde mümkün olabiliyor. Evlerinde, iş yerlerinde sıkılan insanlar açık havaya çıkıp burada oturup sohbet etmeyi, bir şeyler içmeyi, sevdikleriyle muhabbet etmeyi tercih ediyorlar. Şemsiyelerin sağladığı korunaklı alanlar sayesinde bütün bu keyiflerini daha sağlıklı şartlar altında yerine getirebiliyorlar. Yağışlı havalarda şemsiyeler altında bulunan kamelyalar, masa sandalyeler sayesinde işletmeler müşterilerini daha kolay ağırlayabiliyor. Onların gönüllerince vakit geçirebilmelerini sağlıyorlar. Açık havada olmanın keyfini süren müşteriler şemsiye altında yağmurdan, kardan korunurken hoş vakitler geçirtiyorlar. Firmamız işletmelerin ve müşterilerin işini kolaylaştıracak bir ilke imza atıyor ve ısıtmalı şemsiyeler icat ediyor. Yarım asrı aşkın tecrübe ve deneyimimizin yenilikçi vizyonumuzla birleşiminin ürünü olan ısıtmalı şemsiyeler sayesinde işletmeler soğuk havalarda, yağmurlu, karlı havalarda dahi müşterilerini ağırlayabiliyor, rahat bir ortam sunuyor. En kaliteli şemsiyelerimize eklenen inovasyon ve ekipmanlar sayesinde şemsiyelerin bulunduğu alan rahatça ısıtılabiliyor. Altında oturan kişiler ısıtılmış ortamda soğuktan korunabiliyor. Akaydın Şemsiye olarak hizmete sunduğumuz ısıtmalı şemsiyelerimiz üstün özellikleri sayesinde kafelerin, restoranların, lokantaların ve diğer bütün işletmelerin müşterilerinin kışın dahi kolaylıkla dışarıda ağırlayabilmelerine imkan sağlıyor. Sundukları bu hizmet sayesinde ısıtmalı şemsiye kullanan işletmeler etraflarındaki bütün işletmelerden daha fazla müşteri çekerek kazançlarına kazanç katıyor, popülaritelerini arttırıyorlar. Çünkü insanlar soğuk havalarda dahi evlerinden, ofislerinde çıkarak açık bir alanda vakit geçirmek isterler. Hem üşümeyecekleri hem de açık hava bulunan bir ortam bu istek için en ideal yerdir.

Isıtmalı Şemsiyeler ve Isıtıcı Özellikleri

Isıtmalı şemsiyeler sigara yasağının olduğu kapalı alanlar için en ideal çözümdür. Şemsiye altı açık alan olarak kabul edildiği için işletmeler sigara kullanan müşterilerini rahatlıkla burada ağırlayabilirler. İnsanların hem keyif yapabilecekleri hem de sigaralarını içebilecekleri bir alan onlar için cazip gelir. Üstelik ısıtmalı şemsiyelerimizin yanları kolaylıkla açılıp kapanabilmekte, müşteri isteği ve hava koşullarına göre açık veya kapalı olarak kullanılabilmektedir. Dolayısıyla ısıtmalı şemsiye tercih eden işletmeler bu şemsiyeleri dört mevsim rahatlıkla kullanabilirler. Baca eklenerek rüzgar sirkülasyonu sağlanabilir. Rüzgarın etkisi azaltılmakla birlikte sigara dumanı rahatlıkla dışarıya tahliye edilebilir. Bütün bu artı özellikleri firmamız özel olarak geliştirilmiş ısıtıcılar yardımıyla sağlamaktadır. Isıtıcılarımızın bazı temel özellikleri şunlardır:

  • Verimlidirler: Dış mekanlarda hava akımından etkilenmeyen ısıtıcılarımız en verimli biçimde ısıtma sağlar.

  • Güvenlidirler: Basınçlı gaz veya tüp saklama gibi bir dert yoktur. Alev olmadığı için alanlarda üstün güvenlik sağlar.

  • Çevre dostudurlar: Dış mekân ısıtıcılarımızda karbon monoksit ve nitrojen oksit salınımı olmadığı için çevreye zarar vermezler.

  • Temizdirler: Isıtıcılarımı ortama koku yaymadıkları için temiz bir mekân sunarlar.

  • Sessizdirler: Isıtıcılarımız elektrikle çalışır ve çalışma esnasında ses çıkarmazlar. Bu sayede bahçe şemsiyesi altındaki kişileri rahatsız etmezler.

  • Kompakttırlar: Isıtıcılarımız son derece kolay kullanılabilir. Duvar, tente, şemsiye altı gibi alanlara rahatça monte edilebilir. Yer kaplamaz ve kolaylıkla muhafaza edilebilirler.

  • Etkindirler: Dış mekan ısıtıcılarımız elektriğe bağlanır bağlanmaz hemen ısı vermeye başlarlar. Anında ortamı ısıtırlar. 

Isıtmalı Şemsiye Özellikleri

Isıtmalı şemsiyeler su ve nemden etkilenmeyen ürünlerdir. Hem iç hem de dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Mekanınızın ölçülerine göre farklı ebatlarda ısıtmalı şemsiyelerimizi tercih edebilirsiniz. Farklı ölçü alternatiflerimizin olması, işletmelere en uygun ürünü seçme şansı veriyor. Üstelik firmamızdan tercih edeceğiniz bütün şemsiyelere ileri düzey baskı teknikleriyle firmanızın, işletmenizin adını, logosunu basabiliyoruz. Farklı kumaş modellerini de tercihe sunuyoruz ve ısıtmalı şemsiye fiyatları kumaş türüne, şemsiye ölçüsüne göre değişmektedir.

+90 539 653 40 80