klasik-buyuk-semsiye-modeli

Evlerin veya iş yerlerinin açık alanlarında dış etkilerden korunmak için tercih edilen büyük şemsiye modelleri içerisinde klasik olanları oldukça ilgi görmektedir. Bu modeller ortadan direkli ve iple açılma özelliklerine sahiptir. Boyutları 2 metre çapından başlamaktadır. 2 metre çapında olan bir şemsiye 1,5 metrekare alanı kaplamaktadır. Oldukça büyük olan bu alan içinde yağmur ve güneş gibi dış etkenlerden korunmak mümkün olacaktır. Bahçe gibi açık alanlarda kullanılacak olan bu şemsiyelerin temininde dikkat edilecek bazı konular bulunur. Bunlardan en önemlisi kalitesi ve dayanıklılığıdır. Bunun yanında fiyatları da çok dikkat edilen konulardan birisidir.

Büyük boyutlu şemsiyelerin tercihinde kaliteli malzemelerin kullanılarak dayanıklı ürünlerin üretilmesi önemlidir. Firmamız büyük boyutlu şemsilerin üretiminde klasik büyük şemsiye gibi birçok farklı şemsiye modeli üretmektedir. Tüm bu şemsiyeler kaliteli malzemelerin kullanımı ile üretilmektedir. Ortasında bulunan direkler birçok dış etkiye uzun süre direnç gösterecek şekilde üretilmektedir. Ayrıca kumaş tercihlerinde de en kaliteli malzemeler tercih edilmektedir. Bu şekilde uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz şemsiyelerin üretimi firmamız tarafından yapılabilmektedir.

Klasik Büyük Şemsiye Özellikleri ve Modelleri

Şemsiye tercihleri kullanım alanları ve amaçları göre belirlenmektedir. Kullanım alanlarına ve yapılarına göre farklı çeşitlerde büyük boyutlu şemsiyeler üretilmektedir. Bahçe ve dış alanlarda genel olarak klasik yapıdaki büyük şemsiyeler ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Bu modeller ortasında direk bulunan ve iple açılma mekanizmasına sahip olan modellerdir. İple açılma sistemi şemsiyenin üst kısmının bağlı olun çekilmesi ile açılması ve direk üzerinde bulunan boynuza bağlanması ile açık kalması şeklindedir. Bu şemsiyeler 2 metrelik çaplardan başlayarak 3,4 ve 5 metrelik çaplara kadar üretilmektedir. Oldukça büyük boyutlarda olabilen klasik büyük şemsiye modelleri özellikle uygun fiyatları ile ilgi görmektedir.

Firmanız tarafından üretilen bu modellerde bacalı çeşitlerde bulunmaktadır. Tam üst kısmında bulunan baca sayesinde rüzgarın tahliye edilmesi ve rüzgarlı havalarda sorunsuz olarak şemsiyenin kullanılması sağlanmaktadır. Oldukça kaliteli malzemelerden üretilen orta direkler ve kollar ile dış etkenlere dayanıklı şekilde üretilmektedir. Kullanılan kumaş kalitesi konusunda da başarılı olan firmamız 7 yıl solmayan akrilik kumaşlar ile üretim sağlamaktadır. Birçok farklı renkte olan bu kumaşlardan dilediğinizi seçerek istediğiniz şemsiyenin üretilmesini sağlayabilirsiniz.

Klasik Büyük Şemsiye Fiyatları

Çok ilgi gören büyük şemsiye modelleri kullanımda sağladıkları avantajlar yanında uygun fiyatları ile de tercih edilmektedir. Farklı çeşitlerde üretilen bu modeller boyutları ve renkleri ile birbirinden ayrılmaktadır. Evlerinizin bahçelerinde keyifli zaman geçirmek veya iş yerlerinizin dış alanlarını etkili bir şekilde kullanmak için büyük boyutlu bu şemsiyeleri tercih edebilirsiniz. Bu tercihlerinizde en önem verdiğiniz konularda başarılı çözümler sunan firmamız yıllardır alanında hizmet sunmaktadır. En kaliteli klasik büyük şemsiye üretimi yapmakta olan firmamız bu şemsiyeleri oldukça uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır.

Bahçeler gibi açık alanlarınızın kapatmak istediğiniz bölümlerinde kullanabileceğiniz şemsiye modelleri içerisinde en uygun fiyatlı olanlarından birisi olan klasik tarzdaki büyük şemsiyeler sizlerin ihtiyaçlarını tam olarak gidermesi için üretilmektedir. Firmamıza internet sitemizden veya çağrı merkezimizden kolayca ulaşarak ihtiyacınız olan şemsiyenin üretilmesi ve sizlere ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Üretimi ve montajı konusunda profesyonel ekibi ile hizmet sunan firmamız garantili şemsiyeleri sizlere oldukça ucuz fiyatlar ile sunmaktadır. Oldukça yüksek standartlarda yapılan ve kaliteli malzemelerin kullanımı ile yapılan üretim sayesinde üretilen şemsiyeler firmamız tarafından sizlere en uygun fiyatlara sunulmaktadır. Yıllarca sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz büyük boyutlu şemsiyeler ile dış alanları daha etkili kullanmanız mümkün olacaktır.

+90 539 653 40 80