Garanti ve Koşullar

– MAMULLER garanti şartlarında belirtilen koşullarda 2 yıl garanti güvencesindedir.
– MAMULLERİMİZİN TAMAMI BİZİM ÜRETİMİMİZDİR.
– MAMULLERİMİZDE kullanılan ithal Akrilik kumaşlar 7 yıl solmazlık ve su geçirmezlik özelliğine sahip olup, polyester kumaşlarda sadece su itici apreli özellik mevcuttur.
– AÇMA kapama kumanda mekanizmaları kullanıcı hataları dışında oluşabilecek arızalara karşı 2 yıl garanti kapsamındadır.
– ŞEMSİYEMİZİN üzerinde belirtilen kullanma talimatlarına uyulmaması ve rüzgarda açık bırakılan şemsiyelerde oluşabilecek hasarlardan dolayı şirketimiz sorumluluk kabul etmez.
– 45 GÜN süresince tamir atölyemizden ve depomuzdan alınmayan ürünlerden firmamız sorumlu değildir.
– MAMULLERİMİZ hırsızlık, doğal afet, asit yağmuru, rüzgar, fırtına, sel baskını ve kazalara karşı garanti kapsamında değildir.
– MAMULLERİMİZDE oluşabilecek hasarları gidermek için, refakatçi garanti belgesi veya fatura ile arızalı ürünü eksiksiz olarak onarım adresimize teslim edilmesi gerekmektedir.
– MAMULLERİMİZİN arızalarının giderilme süresi özel durumlar olmadıkça maksimum 30 gündür.
– GARANTİ kapsamındaki ürünlerde 30 gün içerisinde arızaları giderilemeyen ürünler yenisiyle değiştirilir.
– ONARIM için firmamıza ulaştırılacak ürünlerden Kargo, ambar, hamaliye gibi ulaştırma ücretlerinden firmamız sorumlu değildir.
– MAMULLERİMİZİN elektrikli ısıtıcı, soğutucu ve ışık verici sistemlerin uygulanmasından doğabilecek maddi manevi ve can kaybından dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.

+90 539 653 40 80