Şemsiye ve Tente Kumaşı

Gösterilen: 1 ile 40 arası, Toplam: 45 (2. Sayfa)

Su geçirmez ve solmaz özellikleriyle yüksek kalite standartlar sunan şemsiye ve tente kumaşları seçeneklerimiz alternatif model seçenekleriyle sunulur. Şemsiye kumaşı seçerken uygun fiyatla yüksek kalitede ürün tercihi yapmak için sitemizdeki seçeneklere göz atabilirsiniz. Şemsiye ve tente kumaşı seçenekleri açık alanlarda keyifli ortamlar yaratmak için ihtiyaç duyulan olanakları sunan özelliklere sahiptir. Kullanım alanına bağlı olarak farklı renk ve tasarım seçenekleri bulunur. İşlevsel kullanım avantajıyla fark yaratan şemsiye ve tente kumaşlarımız hoş görünüm ile estetik algıya da hitap eder. Tercih edebileceğiniz alternatif şemsiye ve tente kumaşı çeşitlerimiz mevcuttur:

 • Beyaz Akrilik Kumaş

 • Gri Akrilik Kumaş

 • Turuncu Akrilik Kumaş

 • Sarı Akrilik Kumaş

 • Yeşil Akrilik Kumaş

 • Mavi Akrilik Kumaş

 • Lacivert Akrilik Kumaş

 • Mor Akrilik Kumaş

 • Siyah Akrilik Kumaş

 • Bayrak Kırmızısı Akrilik Kumaş

 • Bordo Akrilik Kumaş

 • Kapalı Kahve Akrilik Kumaş

Şemsiye ve Tente Kumaşı Nedir?

Dışarıda zaman geçirmenin önemli ve keyifli olduğu günümüzde özellikle şemsiyeler ve tenteler konforlu alanlar sunarlar. Sağladığı avantajlar açısından da sıklıkla şemsiye ve tente kumaşı nedir sorusu gündeme gelir. Dış mekân kullanımına uygun olarak üretilen şemsiye ve tente kumaşları dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Özel tasarım bu kumaşlar su geçirmez, solmaz, rüzgara dayanıklı kumaşlardır. Polyester iplik, akrilik ya da olefin yapısında olabilir. Su geçirmez tente kumaşı yağmur, kar gibi suyun etkili olduğu durumlarda etkili koruma sağlar. Şemsiye kumaşları kullanım alanlarına göre farklı tasarlanabilir. Örneğin, plaj şemsiyeleri için güneşe duyarlı daha inçe şemsiye kumaşları tercih edilebilir. Su geçirmezlik özelliği yüksek olan şemsiye ve tente kumaşları akrilik kumaşlardır. En yüksek kalitede şemsiye ve tente kumaşı seçeneklerine sitemizden ulaşabilir, avantajlı fiyat olanaklarından yararlanarak istediğiniz kumaş tercihini yapabilirsiniz.

Şemsiye ve Tente Kumaşı Özellikleri Nelerdir?

Şemsiye ve tente kumaşları çevresel faktörlere karşı kapladığı alanı koruma özelliği gösterir. Kumaş üretiminde dayanıklılık kriterlerine uygunluk ön planda olur. Dış mekanlarda konforlu kullanım alanları oluşturmak için su geçirmez şemsiye kumaşı avantajından yararlanılır. Şemsiye ve tente kumaşları yağmur, güneş veya rüzgâr gibi dış etkenlere karşı dayanıklı yapıda tasarlanır Kumaşların yapısındaki malzemeler dayanıklı olmasını sağlar. Şemsiye ve tente kumaşı özellikleri nelerdir sorusunun yanıtları şu şekilde sıralanabilir;

 • Güçlü malzeme yapısıyla su ve havayı geçirmez.

 • Islandıktan sonra çabuk kurur.

 • Sıkı dokunduğunda UV ışınlarını engelleyebilir.

 • Malzemesi esnek ve hafiftir.

 • Çürümeye, küfe, mantara, böceklere karşı yüksek dirençlidir.

 • Çeşitli renk ve tasarım seçenekleri bulunur.

Şemsiye ve Tente Kumaşı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Şemsiye ve tente kumaşının kaliteli seçilmesi konforlu kullanım açısından oldukça önemlidir. Bu açıdan şemsiye ve tente kumaşı alırken nelere dikkat edilmelidir sorusuna şu şekilde yanıt verebiliriz. Şemsiyelik kumaş seçerken kullanım alanı ve kullanım amacına özellikle dikkat etmek gerekir. Şemsiyelerin kullanılacağı alan seçilecek olan kumaşın belirlenmesinde önemli bir rol oynar. Örneğin, bahçe şemsiyesi ya da plaj şemsiyesi için seçilecek kumaş alternatifleri farklıdır. Şemsiye ve tente kumaşı seçerken su geçirmezlik ve solmaz kumaş özelliklerine de dikkat etmekte fayda vardır. Kumaşın kaç yıl renklerini koruyacağını bilmeniz iyi olacaktır. Seçim yaparken fiyat konusuna da dikkat etmelisiniz. Uygun fiyatla en iyi kalite kumaş seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Şemsiye ve Tente Kumaşı Fiyatları

Şemsiye ve tente kumaşı fiyatları farklılık gösterebilir. Ürünlerin özelliklerine göre kumaşların da bazı özellikleri değişebilir. Bu açıdan ihtiyacı tam belirlemek ve ona göre ürün seçmek fiyat ve performans açısından yüksek kullanıcı memnuniyeti sağlayacak bir unsur olacaktır. Yüksek kalitede şemsiye ve tente kumaşı fiyatları seçeneklerine avantajlı olanaklarla ulaşmak için sitemizdeki ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Su geçirmez, solmaz, dayanıklı ve uzun ömürlü ürünleri uygun şemsiye kumaşı fiyatları ile sitemizden sipariş edebilirsiniz.

Şemsiye ve Tente Kumaşı Modelleri

Şemsiye ve tente kumaşı modellerinde geniş seçenek yelpazesine sitemizden kolaylıkla ulaşabilir, kullanım alanına göre kumaş seçimi yapabilirsiniz. İndirimli şemsiye kumaşı fiyatlarından yararlanarak yüksek kalitede kumaş çeşitlerini uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Su Geçirmez Şemsiye Kumaşı

Su geçirmez şemsiye kumaşı modellerimiz tasarım şıklığıyla da fark yaratan modellerdir. Hem işlevsel ve dayanıklı hem de estetik olarak hoş görünüm sunan kumaş seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz.

Su Geçirmez Tente Kumaşı

Su geçirmez tente kumaşı seçeneklerinde şık tasarım ve dayanıklı yapı benzersiz kalite standartlarını ortaya koyar. Kullanım alanına göre yüksek kalitede tente kumaşı seçimini sitemizden yapabilirsiniz.

Şemsiye ve Tente Kumaşı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Tente hangi kumaştan yapılır?

Tenteler genellikle akrilik kumaşlardan imal edilir. Polyester ve meç kumaşların da tente yapımında kullanıldığı görülebilir.

Şemsiye hangi tür kumaştan yapılır?

Şemsiyeler polyester iplik, pamuklu akrilik ve olefin kumaşlardan yapılır.

+90 539 653 40 80