cift-renk-yandan-gövde-semsiye-modeli

Açık alanlarda keyifle vakit geçirmek için dış etkenlerin azaltılması gerekmektedir. Özellikle yaz aylarındaki güneş dış alanlarda çok vakit geçirmemizi engeller. Bu nedenle bahçeler, havuzlar ve farklı dış alanlarda büyük boyutlardaki şemsiyelerden yararlanırız. Bu şemsiyeler yapılarına ve kullanım alanlarına göre farklı modellerde ve çeşitlerde üretilebilir. Bu farklı model ve çeşitler birçok kolaylık ve avantajda sunmaktadır. Genel olarak yapısal durumlarına göre farklılaşan şemsiyelerde yandan gövdeli modeller oldukça ilgi görmektedir.

Kullanım açısından ortadan direkle ayakta duran şemsiyelere oranla büyük yandan gövdeli şemsiye daha fazla alanın güneşten korunmasını sağlayabilmektedir. Ayrıca özel olarak açı verilmesini sağlayan kolu ile istenilen alanın daha uzun süre güneşten korunması sağlanabilir. Bu gibi nedenler ile özellikle yaz aylarındaki güneşten korunmak için bu şemsiye modeli çok ilgi görmektedir. Firmamız birçok farklı şemsiye modelinde olduğu gibi bu modelde de oldukça kaliteli malzemelerin kullanımı ile uzun süre kullanıma uygun olan şemsiyeleri üretmektedir. Ayrıca uygun fiyatlar ile bu şemsiyelere sahip olmanızda mümkündür. Kolay kullanımları ve sağladığı avantajlar ile birçok farklı açık alanda bu şemsiye modelleri çok fazla ilgi görmekte ve tercih edilmektedir.

Büyük Yandan Direkli Şemsiye

Yandan gövdeli şemsiye modelleri kullanılan alanlarda birçok avantaj sağlamaktadır. Özellikle güneşin ışınlarından korunmak için kullandığı alanlarda diğer şemsiye modellerine oranla daha fazla verim sağlanabilmektedir. Bu modellerde gövdenin yanda olması daha fazla gölgelik alanın kullanılabilmesini sağlamaktadır. Masa veya benzeri alanların tamamının gölgede kalması gövdesi yanda olan bu modeller ile mümkün olmaktadır. Bunun yanında açı verme kolunun bulunması ve kolay bir şekilde şemsiyeye açı verilebilmesi sabah ve akşam saatlerinde gelen güneşin önlenmesini sağlayabilmektedir. Bu gibi nedenlerle yandan gövdeli olan şemsiye modelleri oldukça ilgi görmektedir.

Bunların yanında mekanizmalı oluşu ile büyük yandan gövdeli şemsiye modelleri oldukça kolay bir şekilde açılabilir ve kapanabilir. Bu özelliği de diğer modellere oranla tercihini arttırmaktadır. Özellikle iple açılabilen büyük şemsiyelerdeki güç kullanma sorunu bu modellerde bulunmamakta ve kolaylıkla açılabilmektedir. Bunun yanında istenmesi durumunda baca eklenebilmekte ve rüzgarda daha fazla dayanıklı olması sağlanabilmektedir. Ancak diğer modellere oranla rüzgar direnci daha düşük olduğu için rüzgarlı havalarda kullanımı sorun olabilmektedir. Tüm bu özellikleri yanında gövdesinin etrafında 360 derece dönebilen şemsiyesinin olması da oldukça önemli özelliklerinden birisidir.

Büyük Yandan Gövdeli Şemsiye Fiyatları

Birçok avantajı ve özelliği ile açık alanlarda çok tercih edilen yandan gövdeli modeller oldukça şık görünümleri ile de dikkat çekmektedir. Bahçelerin ve havuzların dekorasyona uygun olan ve genel itibari ile oldukça şık görünüme sahip olan bu modeller çok ilgi görmektedir. Firmamız tarafından üretilen bu modellere oldukça uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Firmamız kaliteli malzemelerin kullanımı ile oldukça dayanıklı olan bu şemsiyeleri uygun fiyatlar ile sunabilmektedir.

İsteğe göre farklı ölçülerde ve ebatlarda üretilebilen büyük yandan gövdeli şemsiye modellerine firmamız ile oldukça ucuz fiyatlara sahip olunabilir. Firmamız tamamı kaliteli malzemelerin kullanımı ile yıllarca dış etkenlere dayanıklı olan ürünler üretmektedir. Birçok farklı amaçla değişik dış alanlarda kullanılabilecek olan yandan gövdeli şemsiyelerin kaliteli malzemelerden profilleri ve borusu bulunmaktadır. Dayanıklı ve uzun süre sorunsuz çalışacak mekanizmaları yanında oldukça kaliteli kumaşları ile üretilmektedir. 7 yıl solmama garantisi bulunan akrilik kumaşlar ile üretilen şemsiyelerimiz genel olarak 2 yıl garantili ürünlerdir. Uzun yıllar bahçe ve havuz gibi değişik dış alanlarda kullanabileceğiniz bu ürünleri uygun fiyatlar ile firmamızdan satın alabilirsiniz.

+90 539 653 40 80