ip-kumanda-sistemli-semsiye-modeli

Şemsiye alanında üretimde ve pazarlamada öncül olan firmamız sürekli olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışması sayesinde her yeni hizmetinde ve ürününde müşterilerinin ihtiyaçlarını daha etkili bir şekilde karşılayabilir konuma gelmeyi başarmaktadır. Ürünlerimizin üretim aşamasında kalite kontrol işlemleri sürekli olarak gerçekleştirilmekte, bu sayede müşterilerimize en kaliteli ürünlerin teslim edilmesi sürekli olarak kontrol altında tutularak sağlanabilmektedir. Böylelikle müşterilerimiz maddi ödeneklerinin karşılığını almanın ve keyifli bir şekilde şemsiyelerini kullanmanın keyfini uzun yıllar boyunca sürebilmektedir. Teknolojik yenilikleri sürekli olarak takip etmemiz sayesinde ise üretim aşamasında kullanılabilecek en yeni ve en kullanışlı ham maddeleri sürekli olarak belirleyebilmekte ve ürünlerimizde bu kaliteli ham maddelerinin kullanımına ağırlık vererek daha sağlam ve kullanışlı ürünler ortaya koyabilmekteyiz.

Firmamız tarafından ortaya konan ürünlerin arasında ip kumandalı makara sistemi ile çalışan otomatik şemsiye modellerimizde yer almaktadır. Bu modeller hemen hemen her alanda kullanıma uygun şekilde tasarlanmakta ve oldukça kolay bir kullanıma sahip olması sayesinde yoğun bir ilgi görmektedir. Firmamız tarafından üretim ve montaj işlemleri gerçekleştirilen bu ürünlerimizin herhangi bir şekilde devrilme olasılığına karşın olarak altında bir ağırlık bulunmaktadır. Bu ağırlık şemsiyenin dengesini sağlamak ile birlikte rüzgar gibi etkenlerden şemsiyenin minimum oranda etkilenmesini sağlamak için kullanılmaktadır. Şemsiye kısmında kullanmış olduğumuz ithal akrilik kumaş alanında en kaliteli malzemeyi teşkil etmektedir. Bu sayede şemsiyelerimizin hem uzun ömürlü olmasını sağlamakta hem de dış etmenlerden şemsiyenin alt kısmının minimum düzeyde etkilenmesini sağlayabilmekteyiz. İp kumanda sistemi ile çalışan ürünlerimiz genellikle teraslarda, havuz kenarlarında, bahçelerde kullanılmaktadır. Özellikle teras ve bahçelerde şemsiye altında yemek yemek için hem ebat hem de kullanım açısından oldukça elverişli çözümlerdir. Yine aynı şekilde havuz başlarında rahatlıkla şezlonglarınız ile şemsiye altında oluşan gölgeden faydalanabilir, serin bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

İp Kumandalı Makara Sistemi Nasıl Çalışır?

Şemsiyelerimizi kontrol mekanizmalarımızdan bir tanesi ve en basit olanların başında ip kumandalı makara sistemi gelmektedir. Bu sistem isminden de anlaşılabileceği üzere makaraya bağlı olan ipin salınması ve toplanması temeline dayanarak çalışmaktadır. Makaradaki ip şemsiyenin ucuna bağlıdır. İp salınarak ve gerdirilerek şemsiyenin tam boyutunda açılması sağlanabilir. Tam tersi şekilde ipin gerginliği toplanır ise şemsiye kapanacak ve eski konumunu alacaktır. Anlaşıldığı üzere oldukça kolay bir kullanıma sahip olan şemsiyede herhangi bir frenleme sistemi ya da başka bir sistem bulunmadığı için kullanım esnasında kullanıcı tarafından oluşabilecek hataların sayısı neredeyse sıfıra yakındır. Bu sayede şemsiyenizi uzun süre boyunca oldukça kolay bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca şemsiyenin açılması ve toplanması oldukça kısa bir süre aldığı için ani verilmiş bir karar ile bahçenizde ya da terasınızda oturmak için şemsiyeyi hazır bir konuma kısa bir süre içerisinde kolaylıkla getirebilir, işiniz bittikten sonra yine oldukça kısa bir süre zarfında şemsiyenizi eski kapalı konumunda döndürebilirsiniz.

İp Kumandalı Makara Sistemi Özellikleri

İp kumandalı makara sistemi ile kontrol edilebilen şemsiye modellerimiz diğer modellerimize nazaran daha kolay bir kullanım sunmaktadır. Bu sayede küçükten büyüğe herkes şemsiyelerimizin açma ve kapanma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilecektir. Şemsiyelerimizin müşterilerimiz açısından şüphesiz en önemli özelliği ürünlerimizin en ekonomik fiyatlar üzerinden müşterilerimize sunulmasıdır. Şemsiye kısmında kullanmakta olduğumuz ithal akrilik kumaş sahip olduğu solmama ve uzun ömür garantisi sayesinde şemsiyelerinizin uzun yıllar boyunca kullanılabilme imkanı da bulunmaktadır. Sizde avantajlı ürünlerimizi satın alarak hemen bahçe ve teraslarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

+90 539 653 40 80