balkon-tente-modeli

Balkonlar için özel olarak tasarlanan balkon tarzındaki tente sistemleri, hem güneşli hem de yağmurlu havalarda rahatlıkla balkonun kullanılabilmesine olanak sağlar. Balkon tentesi ürünleri sadece olumsuz hava şartlarından etkilenmemek değil aynı zamanda balkona şıklık katmak için de bu tentelerin kullanıldığı anlaşılmaktadır. Şirketimiz bu noktada müşterilerimizin rahatlığı için gerekli düzenlemeleri yapmanın yanı sıra, balkonların estetik anlamda çok daha ideal bir görünüm kazandırılmasına öncü olmaktadır.

Bu çeşit tente sistemleri her daim balkonlar kullanılabilir hale getirilerek müşterilerimiz için keyifli bir alan oluşturulmaktadır. Evlerin şıklığına şıklık katan firmamız istenilen modellerde evin genel görünümüne uygun olacak şekilde balkon tarzında tente sistemleri tasarlamaktadır. İstenilen renkte ve desende düzenlenen bu tenteler, balkonun ebatlarına en ideal olacak şekilde tasarlanarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt verebilmemiz temel hedefimizdir. 

Balkon Tentesi Fiyatları

Sıklıkla karşımıza çıkan bu tarz tenteler, günümüzde çoğu evin balkonunda kullanılmaktadır. Böylece balkonlar her mevsim evin kullanılabilir bir alanı haline getirilerek keyifli ve rahat vakit geçirmek için uygun şekilde düzenlenmektedir. Şirketimiz balkon tentesi modelleri ile çok sayıda çeşitli seçenekler ile müşterilerimizin isteklerine yanıt vermektedir. 

Bu çeşit tente fiyatları ise birçok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bunlar;

 • Tente sisteminin ne olduğu,

 • Hangi modelin kullanılacağı,

 • İstenen tentenin rengi ve deseni,

 • İhtiyaç duyulan tentenin ebatları,

 • Tentenin üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi gibi faktörler şeklinde sıralanabilir.

Firmamız üstün kaliteyi en uygun fiyatlarla sunarak müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmeyi kendisine görev bilmektedir. Bu nedenle https://semsiyeci.com sitemizden isteyen herkes firmamıza erişim sağlayarak taleplerini belirtebilir ve fiyatlar konusunda bilgi edinebilir. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile firmamız her daim siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

Balkon Tentesi Modelleri

Firmamızın balkon tentesi kategorisi incelendiğinde çok sayıda çeşitli modellerimiz müşterilerimizi karşılamaktadır. Bu süreçte öncelikle müşterilerin isteği, ardından da balkonun yapısı ve ebatları büyük önem taşımaktadır. Firmamız bu konuda müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi çözümleri sunarak seçenekleri paylaşmaktadır. 

Genellikle balkonlarda sabit tente modelleri tercih edilse de, özellikle geniş alanlarda açılır ya da katlanır tente modelleri de sıklıkla kullanılmaktadır. 

Sabit tente modellerinde;

Bu tente modelleri ile balkonların hem şık hem rahat olması amaçlanmaktadır. Sabit oldukları için istenildiği zaman açılma ya da kapanma gibi bir özelliği olmayan bu tenteler, her zaman balkonun dış ortamın etkilerinden korunmasını sağlamak için kullanılır.

Bununla birlikte gerektiğinde üst alanın açık olmasını isteyen müşterilerimiz için açılır kapanır özellikte olan tente modellerimiz de mevcuttur. 

Açılır tente modellerimiz içerisinde;

 • Mafsallı tente,

 • Motorlu tente,

 • Kasetli tente,

 • Gölgelik tente gibi seçeneklerimiz bulunur. 

Böylece müşterilerimize istedikleri an tenteleri kolaylıkla açıp kapatma imkanı sağlanır. Bu tür tentelerde pratik ve hızlı bir şekilde aç-kapat işlemi gerçekleştirilir. 

Ayrıca;

 • Pergola tente,

 • Körüklü tente,

 • Şemsiye tente,

 • Şeffaf tente gibi katlanır tente modellerimiz de vardır. Bunlar katlanarak kapatılır ve balkonun açık hava ile doğrudan teması sağlanır. 

Arada sırada gökyüzü ile doğrudan temas haline geçmek isteyen müşterilerimiz için oldukça ideal olan bu modeller, genellikle teras şeklinde olan balkonlar için tercih edilmektedir. 

Balkon Tentesi Seçimi

Bu çeşit tente seçimi müşterilerimizin en çok zorlandıkları konulardan biridir. Her bir tente modelinin işlevi farklıdır ve balkona her biri çok farklı bir hava katar. Bu nedenle balkon tentesi çeşitleri müşteriler için oldukça kafa karıştırıcı olabilmektedir. 

Bu noktada firmamız deneyimli ekibi ile müşterilerimizin en iyi rehberidir. Müşterilerin ihtiyaçları ve istekleri inceleyen firmamız en ideal çözümleri sunarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı amaçlamaktadır. 

Bu türdeki tente seçimi esnasında göz önünde bulundurulması gereken birçok hassas konu vardır. Bu nedenle ancak her bir konunun detaylı bir şekilde düşünülmesi ile en doğru seçimin yapılması sonrasında memnun edici sonuçların elde edilmesi sağlanır. 

Öncelikle binanın genel görünümüne uygun bir tente modeli tercih edilmelidir. Tentenin rengi ve deseni de estetik bir görünümün elde edilmesi için oldukça önemlidir. Ayrıca;

 • Balkonun ebatları,

 • Tentede kullanılan kumaşın yapısı,

 • Bu kumaşın hangi malzemeden üretilmiş olacağı,

 • Kullanım kolaylığı,

 • Sabit, açılır ya da katlanır modellerden hangisinin ideal olduğu gibi birçok konuda bir karara varılması gerekir.

Bütün bu süreçlerde firmamızın deneyimli ve uzman ekibi müşterilerimize destek olarak onları en iyi şekilde yönlendirir. Unutulmamalı ki bu çeşit tente modelleri incelendikten sonra karar aşamasına gelindiğinde en çok yapılan hata, tentenin yapılacağı alanın ait fizibilite çalışmasının gerektiği gibi yapılmadan hareket edilmesidir. Böylece uygulanan tente modeli gerekli yeterliliklere sahip olmaz ve müşterilerin ihtiyaçlarına gerektiği gibi yanıt vermez. 

Bu nedenle firmamız gerekli çalışmaların tamamını en ince detayına kadar gerçekleştirir ve profesyonel ekibi ile müşterilerin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte olan tente sistemini kurar. Böylece maksimum müşteri memnuniyeti sağlanır. 

balkon-tente-modeli-1
+90 539 653 40 80