Aydınlatmalı Şemsiye

Şemsiyeler yağmurlu ve karlı havalarda ıslanmamak için kullanılan ürünlerdir. Fakat aynı zamanda güneşli günlerde de gölgelik oluşturmak için şemsiyelerden yararlanılır. Gerek konutlarda gerekse iş yerlerinde şemsiyeler sayesinde çok daha konforlu yaşam alanları elde edilebilir. Akaydın Şemsiye olarak 1954 yılından bu yana şemsiye imalatı yapıyoruz ve her geçen gün ürünlerimizi geliştirerek sektörün öncülerinden olmayı devam ettiriyoruz. Tecrübelerimizi ileri teknolojiyle birleştirip evlerde, villalarda, kafelerde, otellerde, restoranlarda, havuz kenarlarında, plajlarda, teraslarda, parklarda, bahçelerde ve daha pek çok yaşam alanında şemsiyelerimizle konforlu yaşam alanları, eğlence alanları, dinlence alanları oluşturuyoruz. Onlarca şemsiye çeşidimiz içinde aydınlatmalı şemsiye modellerimiz oldukça ilgi görmekte ve her geçen gün daha fazla müşterimiz tarafından talep edilmektedir.

Aydınlatmalı şemsiyelerimiz sayesinde işletmeler akşamları, geceleri ya da kapalı havalarda dahi kolaylıkla müşteri ağırlayabilmekte, müşterilerine konforlu bir alan sağladıkları için etraflarındaki işletmelere göre daha çok müşteriye sahip olmaktadırlar. Ülkemiz iklim kuşağı dolayısıyla bahar ve yaz aylarında çok güzel bir havaya sahip olmakta ve insanlar sabahlara kadar sevdikleriyle dışarıda vakit geçirme imkânı bulmaktadır. Kafeler, restoranlar, parklar sabahlara kadar açık kalmakta ve insanlar açık havada vakit geçirmenin keyfini sürmektedir. Çoğu zaman yağmur çiselese de hava ılık olduğu için açık havada oturup keyif yapmak eğlenceli olmaktadır. İşte aydınlatmalı şemsiye çeşitlerimiz kaliteli ve güvenli yapılarıyla rahatça kullanılabilmekte, altında bulunan kişiler için aydınlık ve estetik bir ortam oluşturmaktadır.

Aydınlatmalı Şemsiye Teknik Özellikleri

Aydınlatma şemsiye modellerimiz son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Farklı renklerde, birinci sınıf kumaşlardan imal edilir. Su geçirmez özelliğe sahiptir. Şemsiye altlıklarımız tekerlekli, bidon, mermer ya da taşlı olabilir. Tekerlekleri sayesinde rahatça hareket ettirilerek istenen yerde kullanılabilir. Sabit ayak tercihi de yapılabilir. Tamamen kullanıcı tercihine göre imalatlarımız gerçekleştirilir. Şemsiyelerimizin gövdeleri güçlendirilmiş alüminyumdan imal edilmiştir. Bu sayede ileri derecede sağlamlık sunar ve uzun yıllar güvenle kullanılabilirler. Manuel şemsiyeler gibi dişli sisteme sahip olan aydınlatmalı şemsiye çeşitlerimiz kol mekanizmasıyla açılır kapanır.

Aydınlatmalı şemsiyelerimizin diğer şemsiyelerden farkı içerisinde led lambaların bulunmasıdır. Bu sayede akşamları, geceleri kolay ışıklandırma sağlarlar. Kaldırma kolları üzerine şeritli ledler yerleştirilir ve 6-8 saat arasında kaliteli bir aydınlatma sağlarlar. Bu süre zarfında harcadıkları enerji tepelerine yerleştirilen güneş panellerinden temin edilir. Güneş paneli, gün içerinde almış olduğu güneşi depolar ve akşamları uzun süre kolayca aydınlatma sağlar. Dolayısıyla son derece ekonomik bir tercihtir. Led panelleri dilediğiniz zaman elle aç kapa yapabilirsiniz. Üzerinde açma kapama tuşu vardır ve dilediğiniz gibi müdahale etmeniz mümkündür. Üstelik şemsiye üzerinde, gövde üzerinde herhangi bir kablo görülmeyecek şekilde tasarımlarımız yapılmıştır. Aydınlık bir ortam sağlanırken hiçbir görüntü kirliliğinin oluşmasına izin verilmez. Bu sayede şemsiyelerimiz kullanışlı, sağlam, konforlu ve estetik bir hal almış olur.

Aydınlatmalı Şemsiye Çeşitleri

Aydınlatmalı şemsiye çeşitlerimiz sadece karanlık ortamlarda değil gün içerisinde de rahatlıkla kullanılabilir. Tekerlekli özellikleri sayesinde gün içinde dilediğiniz noktaya taşıyabilir, gölge bir alan isteyen müşterileriniz için ideal bir mekan oluşturabilirsiniz. Çatı merkezinde havalandırma bölmesi yer alan ürünlerimiz kullanım alanlarında havadar bir ortam sunar. Çevre dostu enerji kaynağı ile güvenli ve ekonomik çözümler sağlar.

Firmamız ileri teknoloji baskı teknikleriyle aydınlatmalı şemsiye baskıları yapabilmekte, firmamızın, işletmenizin adını, logosunu şemsiye kumaşına ve saçaklara işleyebilmektedir. Bu sayede tercih ettiğiniz ürünleri dilediğiniz gibi kişiselleştirme imkanı elde edebilmiş olursunuz. Şemsiyelerinizi aynı zamanda reklam alanınız yapabilirsiniz.

+90 539 653 40 80