Şemsiye Altlığı

Şemsiye Altlığı

Şemsiyeler yağışlı havalarda kardan, yağmurdan korunmak için kullanılır. Güneşli günlerde ise gün ışığının etkisinden korunmak için tercih edilir. Kafelerde, restoranlarda, lokantalarda, plajlarda, sahil kenarlarında ve daha yüzlerce alanda şemsiyelerden yılın her mevsimi yararlanılabilir. Firmamız yarım asrı aşkın süredir etkin olduğu şemsiye imalatında her zaman yenilikçi çözümlerin adresi olmuş, her daim yeni tasarımlar ortaya koyarak bunları teknolojiyle de birleştirmiş ve sektörün lideri konumuna yükselmiştir. Isıtmalı şemsiyeler gibi sadece firmamız bünyesinde bulunabilen şemsiye türleri dahil bütün şemsiyelerimizle birlikte ihtiyaç duyulabilecek bütün aksesuarları da firmamız imal etmektedir. Bunlar arasında olmazsa olmazı şemsiye altlığı, diğer adıyla şemsiye kaideleridir. Şemsiye altlıkları, şemsiyeleri ayakta tutan malzemelerdir. Altlıklar tasarlanırken pek çok ayrıntı göz önünde bulundurulur. Çünkü şemsiyenin kendinden belenen verimi ortaya koyabilmesi için ayakta durması gerekir ve onu ayakta tutan da altlıktır. Şemsiye altılıkları öncelikle şemsiyenin boyutuna göre farklılık gösteriyor. Şemsiyenin boyutu ne kadar büyükse altlığın ağırlığı ve genişliği de o miktardadır.

Şemsiye Altlığı Fiyatları

Şemsiye modelleri teleskopik kafe şemsiyesi, teras şemsiyesi, bahçe şemsiyesi, güneş şemsiyeleri, havuz şemsiyesi, plaj şemsiyesi gibi modellerde bulunmaktadır. Her modelin imalat ayrıntıları birbirinden farklıdır ve özellikleri çeşitlidir. Şemsiye altlığı çeşitleri hemen her modele göre uyarlanıp kullanılabiliyor. En uygun fiyatlarda tercihe sunmuş olduğumuz şemsiye altlığı modellerimiz bidon, mermer, taş ağırlıklı gibi çeşitlilik gösteriyor. Bidon şemsiye altılığı modelleri özellikle plaj ve havuz kenarlarında çok tercih edilmektedir. İçerisine su doldurularak ağırlık oluşturan bidonlar istendiği zaman boşaltılıp kolaylıkla taşınabilmekte, kolay hareket imkânı sağlamaktadır. Çok hafif oldukları için de muhafaza edilmeleri, taşınmaları son derece kolay olmaktadır.

Mermer şemsiye altılığı modelleri kafe, restoran, lokanta gibi işletmelerce çok tercih edilmektedir. Geniş gölgelik alanların oluşması için geniş şemsiyelerin tercih edildiği bu gibi işletmelerde mermer altlık ağırlığı ile öne çıkmakta, şemsiyenin kolayca ayakta durmasına yardımcı olmaktadır. Mermer şemsiye altılığı çeşitleri aynı zamanda tasarımlarıyla da dikkat çekmekte, kullanıldıkları alanlarda şık bir görüntü oluşturmaktadır.

Taş ağırlıklı şemsiye altlıkları da bahçe park gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilmekte, taş ile istenen ağırlık elde edilebilmektedir. Taşın ağırlığı sayesinde çok geniş şemsiyeler rahatlıkla dik tutulabilmekte, olası sarsıntılara rağmen şemsiyeler ayakta kalabilmektedir. Firmamız bünyesinde üretilen mermer ve taş ağırlıklı altlıklar için kaide kapağı da üretilmekte ve kaide kapakları sayesinde mermer, taş görüntüler kapatılarak daha şık bir görünüm elde edilmektedir. Bütün parçalar galvanizlidir ve herhangi bir pas, küf yapmaz.

Şemsiye altılığı seçerken şemsiyenin ebatları, taşıyıcı borusunun kalınlığı, deferli veya düz olması gibi etkenlere de dikkat etmek gerekir. Bütün bunların birbiriyle uyumlu olması şemsiyelerden alınacak verimi arttıracaktır.

Şemsiye Altlığı Mermer ve Çeşitleri

Şemsiye altılığı modelleri ayrıca tekerlekli ya da sabit altlıklardan da oluşmaktadır. Her iki modelin tercihi ihtiyaca ve kullanıma göre yapılabilir. Tekerlekli şemsiye altlıkları istenildiği gibi hareket ettirilebilir. Bu sayede geniş bir alanda istenildiği yerde, istenildiği yönde kullanılabilir. Tekerlekli modellerimiz taşındıktan sonra istenildiği gibi sabitlenebilir.

Şemsiye altlığı modellerimizi işletmelerinizin balkonlarında, teraslarında, bahçelerinde, parklarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Farklı malzemelerden, farklı ölçülerde üretilmiş olan şemsiye altlıklarımız uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz sağlamlıktadır. Ayrıca son derece kullanışlı yapılarıyla da öne çıkmaktadır. İşletmenizde hangi özelliklerde, hangi türlerde bahçe, teras şemsiyesi kullanıyor iseniz ihtiyacınız olan şemsiye altlığını firmamız ürünleri arasından temin edebilir, pratik biçimde monte ederek kullanabilirsiniz. Şemsiyelerinizi yağışlara, rüzgarlara, fırtınalara karşı ayakta tutabilirsiniz.

+90 (532) 152 09 59