Havuz Şemsiyesi

Gösterilen: 1 ile 24 arası, Toplam: 24 (1. Sayfa)

Havuz Şemsiyesi

Vakit geçirmek için en iyi alanlardan biri olan havuzlar, insanların günlük yaşamlarında sıklıkla kullandıkları yerlerdir. Rahatlamak, dinlenmek ve günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak için bu yapılabilecek en iyi aktivitelerden biridir. Havuzlar ev çevresi, oteller ya da çeşitli eğlence alanları gibi yerlerde kişisel ya da diğer insanların kullanımına açık bir şekilde yer alabilmektedir. Fakat bu havuz alanlarında vakit geçirirken bizler için önem arz eden önemli bir konu bulunmaktadır. Bu durum ise çoğu zaman yoğun olarak güneş ışığına maruz kalmanın etkisidir. Havuzlarda hem eğlenceli vakit geçirmek ve hem de güneş ışığına çok fazla maruz kalmamak önem verilmesi gereken bir konudur. Bu bakımdan mutlaka koruyucu birtakım araçlardan yardım almak gerekir. Bu konuda insanları güneşe karşı korumak amacıyla üretilen havuz şemsiyesi modelleri oldukça yararlı ve iyi çözümler sunmaktadır. Havuzların etrafına uygun yerlerde kurularak hem güneşten korunmaya hem dinlenmeye ve hem de bilhassa serin bir ortam elde edilmesine imkân tanırlar. Güneş ışığının birtakım zararlı etkilerinin olduğu günümüzde yapılan birçok çalışma neticesinde bilinen bir gerçektir. Her ne kadar bu konuda birçok insan gereken hassasiyeti göstermese de bu mutlaka farkında olunması gereken bir durumdur. Çünkü güneş ışığı bazı durumlarda cilt ile ilgili birçok türden sağlık sorununu ortaya çıkarabilmektedir. Bu bakımdan havuz alanlarında muhakkak doğru ve kaliteli bir şemsiye ile bu durumun olası etkilerinin önüne geçilmeye çalışılmalıdır.

Havuz Şemsiyesi İstanbul

Yaz mevsiminde havuzlar pek çok insanın ilk tercihlerinden biri olmaktadır. Özellikle çeşitli otel ya da farklı konaklama imkânı bulunan alanlarda çok fazla insanı bir arada görebilmekteyiz. Yaz mevsiminde güneşin etkisinin oldukça güçlü bir hale geldiğini de biliyoruz. Dolayısıyla havuz şemsiyesi modellerinin bu alanlarda ne kadar önemli bir işlevinin olduğu göz ardı edilemez bir gerçektir. Bu şemsiyelerin kullanımlarının pratik olması ve ayrıca serinlemeye ve dinlenmeye olan etkisinin güçlü olması onu en tercih edilebilir özelliklerinden biri yapmaktadır. Bu ürünler farklı renk, boyut ve modellerde üretilerek insanların hizmetine sunulmaktadır. Bu açıdan bulunulan yerin gereksinimlerine göre gereken ölçüler belirlenerek bu alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ayrıca yine çevreyle uyumlu olması bakımından da bu havuz şemsiyeleri, alanın yapısına uyumlu olacak bir renkte de tercih edilebilir. Havuz şemsiyelerinin uzun süreli kullanımlarındaki en önemli noktalardan biri onların yeterince iyi bir kumaş yapılarının bulunmasıdır. Çünkü ancak bu sayede bu şemsiyeler çevresel etkenlere yeterince karşı dayanıklı ve dirençli olabilirler. Bu konuda polyester kumaş türleri beklentiye uygun bir niteliğe sahiptir. Çünkü şemsiyelerde kullanılacak polyester kumaş havuz suyu ya da deniz suyuna karşı sağlam duracak bir yapıdadır. Ayrıca çoğu zaman çevresel etkenlerden biri olan rüzgâr da bu şemsiyelerde birtakım deformasyonlara sebep olabiliyor. Kullanılacak polyester kumaşlar rüzgârın yaratacağı olumsuz etkilere karşı da iyi bir koruma sağlamaktadır. Yine daha güçlü bir yapıda olan akrilik malzemesinden üretilen havuz şemsiyeleri de dayanıklılık konusunda oldukça başarılı bir performansa sahiptir.

Bahçeniz İçin Havuz Şemsiyesi

Havuz şemsiyesi modelleri iyi bir havuz ortamı yaratmak için olmazsa olmaz önemli parçalardan biridir. Bu açıdan hem uygun fiyatlarda ve hem de kolay deforme olmayan ürünler bizler için olabilecek en iyi seçimlerdir. Bizler Akaydın Şemsiye firması olarak sizlerin her türden ihtiyaçları doğrultusunda en kaliteli havuz şemsiyesi modellerinin üretimini yapmaktayız. Tamamen kendi tesislerimizde kendi üretimimiz olan bu ürünlere en uygun fiyatlar olanaklarıyla sahip olmak mümkündür. Ürün çeşitlerimiz arasında yan bükümlü, kare ya da yuvarlak tarzda ve çeşitli boy ve ebatlara göre şemsiye modelleri yer almaktadır. Kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere ilgili iletişim bilgelerimizden ulaşmanız mümkündür.


Havuz Şemsiyesi İle Alakalı Sıkça Sorulan Sorular

>  Ürünlerinizin Garanti Süresi Ne Kadar?

Tüm ürünlerimiz fabrika hatalarına karşı 2 yıl garanti güvencesindedir. Akrilik kumaş ürünlerimiz ise 7 yıl solmama garantilidir.

>  Havuz Şemsiyesi Rüzgarda Uçar Mı?

Ortalama 15-25 km rüzgar sonrası şemsiyeler için devrilme tehlikesi bulunmaktadır. Rüzgara dayanım gücü iskelet yapısı, şemsiye modeli ve kumaş türüne göre değişmektedir.

>  Havuz Şemsiyesi Su Geçirir Mi?

Şemsiyenin üzerinde kullanılan kumaşlar apreli su geçirmez kumaşlardır. Fakat yeni ürünlerin ilk yağmurda su alma ihtimali vardır. Su alsa bile ilk yağmurdan sonra dikişler şişerek sonraki süreçte su almayacaktır.

+90 539 653 40 80