Yazlık Şemsiye Çeşitleri

Yazın gelmesine sayılı günler kaldı. Hatta ilkbahar mevsiminin giriş yapmasıyla kafe ve restoranların açık kısımları hareketlenmeye başladı bile. İnsanlar kapı önlerine, teraslara, balkon ya da yaz bahçelerine çıkmaya başladı dersek de yalan söylemiş olmayız. 

İlkbahar - yaz ayları demek kış mevsiminde sıklıkla kullandığımız kapalı alanlardan çıkarak, o çok özlediğimiz açık alanlara geçiş yapmamız demek. Bu da her birimiz için açık hava ve bol oksijen kazanımı anlamına gelir.

Yazın en güzel keyfi dışarıda oturarak güzel havanın keyfini sürmektir. Bu açıdan da dış mekanlarda kullanılan yazlık şemsiye çeşitleri bu keyfi yerine getiren güzel araçlardan biridir. Firmamız mevsimlik şemsiye çeşitleri ile hizmet vermektedir. Yerinize veya mekanınıza en uygun şemsiyeyi web sitemizden kolaylıkla seçebilir, en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

                                                    krem-buyuk-bahce-semsiye-modeli

Yazlık Şemsiye Çeşitleri Mükemmel Yaz Keyfi Sunuyor

Semsiyeci.com sayfalarına girerekse birbirinden konforlu ve kaliteli yazlık şemsiye çeşitleri alternatiflerini incelemeniz mümkündür. Sizi ilkbahar - yaz aylarında açık ve temiz hava keyfinden mahrum etmeyecek olan birbirinden güzel şemsiye modellerini sayfalarımızda bulabilirsiniz. 

Bu konuda; plaj şemsiyeleri, cafe şemsiye modelleri, havuz şemsiyeleri, mega boyutta ki yazlık şemsiye modelleri, teleskopik şemsiyeler, yandan ipli otomatik şemsiye modelleri,  yandan gövdeli şemsiye modelleri, aydınlatmalı şemsiye modelleri ya da kamelya şemsiye modeli türevindeki ürünlerimiz arayışlarınıza yanıtı olacaktır. 

Kaliteli modellerimiz arasında mekanlarınıza farklı ve estetik bir hava katacak şemsiyeleri kolayla bulabilirsiniz. Güvenli alışverişin adresi olan firmamız kurulduğu günden bu yana şemsiye modasının vazgeçilmez adresi olmuştur.

                              

Yazlık Şemsiye Modeli Nasıl Seçilir?

Yazlık şemsiye modelini seçmeden önce kullanılacak olan mekanı göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin bir işletme sahibi olarak satın alacağınız şemsiyeyi cafe, restoran, otel gibi işletmelerde kullanacak olabilirsiniz. Ya da balkonunuz, terasınız, yaz bahçeniz, verandanız, villanızın bahçesi, müstakil dairenizin kapı önü,  sitenizde kullanmak üzere kamelya türü şemsiye modellerinden arıyor olabilirsiniz. İşte tüm bu özellikler sizin nasıl bir şemsiye seçeceğiniz konusunda size rehber olacaktır.

Mekan belirlemesinin ardından şemsiyenin kullanılacağı mekanın ya da yerin ebatları da diğer belirleyicidir elbette. Altında kaç kişi oturacak 3’lü, 4’lü gruplar halinde mi oturulacak yoksa daha kalabalık topluluklar halinde mi oturulacak, aradığınız şemsiyenin niteliği daha çok gündüz kullanımlık mı olmalı yoksa gece de kullanılacak niteliklerde aydınlatmalı ürünlerden mi arıyorsunuz hepsini detaylı şekilde göz önünde bulundurmanızı öneririz. Örneğin kalabalık topluluklara hitap edecek şemsiye modelleri için mega boyutlu şemsiyeleri ya da kamelya şemsiyelerini inceleyebilirsiniz. 

Ayrıca akşamleyin karanlık saatlerde kullanılacak şemsiyelerden arıyorsanız aydınlatmalı modellere yönelebilirsiniz. Gördüğünüz gibi yazlık şemsiye çeşitleri mekanların özelliklerine ve bireysel arayışlara göre seçilmelidir. Yine mevsim yaz olsa da şemsiyeyi kullanacağınız mekanın lokasyonu bol yağmur alan bir bölgede olabilir. Bu durumda suya dayanıklı olan kumaşlardan tasarlanmış ya da ekonomik fiyatlı polyester şemsiyelerden tercih edebilirsiniz.                                            baskılı-yazlık-semsiye-modeli     krem-kucuk-havuz-semsiyesi    buyuk-baskılı-bordo-teleskopik-semsiye-modeli

Dekorasyona Uyumlu Yazlık Şemsiye Modeli Seçimi

Yine seçeceğiniz şemsiyenin rengini işletmenizin ya da evinizin dış dekorasyonuna göre istenilen outdoor ürün renginde tercih edebilirsiniz. Bu konuda oldukça geniş renk skalasına sahip şemsiye çeşitliliğini sayfalarımızda bulabilirsiniz. 

Ayrıca şemsiyenin kullanım alanı çok rüzgar alan yerdeyse kaidesi yoğun ve hacimli olan mega boydaki şemsiyelerden alabileceğiniz gibi şemsiyeyi hızlıca kapatarak kullanabileceğiniz teleskopik özellikli olanlarından veya yere beton desteğiyle monte edilen modellerden seçebilirsiniz. Yine rüzgara karşı mukavemeti olan baca sistemli şemsiye modelleri de bu konuda seçebileceğiniz alternatiflerdendir. Bunun dışında mazbut bir balkon, veranda, teras ya da kapı önü için standart plaj şemsiyelerini düşünebilirsiniz. Semsiyeci.com web adresinden ihtiyacınıza uygun kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri kolaylıkla seçebilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 


                                                                                   

+90 539 653 40 80