En Ucuz Bahçe Şemsiye Fiyatları

Ozon tabakası ne yazık ki insanlığın yanlış ve dikkatsiz tutumları, duyarsızca sergilediği doğa katliamı nedeniyle günden güne inceliyor. Bu durumda da güneşin zararlı UV ışınları atmosfer tabakası tarafından süzülemiyor ve engellenemiyor. Bu da ne yazık ki insanlığa türlü deri hastalıkları ve kanserojen nitelikleriyle yansımaktadır.

Yaz ayları geldiğindeyse kendimizi açık havaya, parklara, bahçelere, balkon, teras gibi açık alanlara atmadan duramıyoruz. Elbette ozon tabakasının günden güne inceliyor olması güneşten ve açık havadan faydalanamayacağımız anlamına gelmiyor. Ama yine de bu gibi konularda bilinçli ve dikkatli olmalıyız. Bizleri bu konuda güneşin zararlı UV ışınlarından koruyan en önemli etkenlerse bahçe şemsiyeleri oluyor. Şemsiyeci.com web sayfamıza girerek en ucuz bahçe şemsiyesi fiyatları seçeneklerini kendi gözlerinizle görebilirsiniz.

Cafe ve restoran gibi işletmelerin bu konuda en büyük kurtarıcısına dönüşen şemsiyeler aynı oranda bahçelerimizde kullanabileceğimiz bahçe ya da plaj şemsiyeleri olarak da bizleri yukarda saydığımız tüm negatif etkenlerden korumakta. Boyları ayarlanabilen, kolayca açılıp kapanabilen, pratik- kullanışlı niteliklerdeki büyük - küçük istediğiniz ebatlardaki şemsiye modellerini güneşi ve suyu emebilen özellikleriyle sayfalarımızda bulabilirsiniz.

     krem bacalı teleskopik bahçe şemsiyesi

Kaliteli Şemsiyelerin Özellikleri Nasıl Anlaşılır?

Alüminyum kaplamalı kol, gövde ve destek kısımlarına sahip olan tüm şemsiye modelleri kaliteli ürünlerdendir. Zira kötü hava şartlarına, su, nem, yağmur, güneş gibi zorlu şartlara da mukavemetlidirler ve çürümeye dayanıklı ürünlerdir. 

Bu gibi şemsiye modelleri kalitesiz 2. -  3. sınıf Çin malı ürünlerle kıyaslanmaz niteliklerdedir. Yanı sıra kumaşlarını ve iskeletini incelediğinizde de polyester ya da apreli kir- leke tutmaz, suya karşı dayanıklı, çürümez özelliklerdeki kumaş ve iskelet detaylarına sahip olduklarını ve ürünlerimizin kolay kolay aşınmaz ve yıpranmaz niteliklerde olduğunu görebilirsiniz. Sayfalarımızda sergilenen tüm şemsiye modelleri bu gibi üstün özelliklerdedir.

Farklı işletmelerin farklı ebatlarına göre dizayn edilen şemsiye modellerimiz yine boyları ayarlanabilir nitelikleriyle de tüm mekanların kod farkına ya da kat yüksekliklerine göre seçenekler sunmaktadır. Ayrıca açma kapama mekanizmaları da; teleskoplu, kare – yuvarlak, ipli manuel sistem ve fedelli sistemleriyle oldukça kolay ve pratik şekilde tasarlanmıştır. Bu anlamda hem kaliteli, hem de işlevsel ve aynı oranda da en ucuz bahçe şemsiye fiyatları alternatifleri ile hizmet veriyoruz.

                    

Mekanlarda Şemsiye Kullanımı Lüks müdür?

Unutmamalısınız ki artık açık alan ve bahçe şemsiyeleri bir lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline dönüşmüştür. Zira gerek ilk satırlarda sözünü ettiğimiz güneşin zararlı etkileri ve gerekse de küresel ısınmadan doğal ılıman havalar artık tüm mekanlarda bizleri 4 mevsim açık alan arayışa sokuyor.  Şemsiyeler ise bu konuda sonsuz bahçe keyfi ne imkan sunuyor.

Kısacası mavi gökyüzü altında her zaman sürmesini istediğimiz kuş cıvıltılarıyla dolu temiz havayı teneffüs edebileceğimiz huzur dolu dinlenme ortamları şemsiyelerle mümkün olacaktır. Siz de mekanlarınız için gerekli şemsiyelerinizi şimdiden hazır ederek bahçe ve açık alan keyfine geçiş yapabilirsiniz. Korunaklı şemsiye modelleri sayesinde kolayca indirilip kaldırılabilen, boyu ve açısı kolayca ayarlanabilen manuel ya da otomatik sistemli kaliteli şemsiye modellerine sayfalarımızdan sahip olabilirsiniz.

Bacalı – havalandırmalı şemsiye sistemleri, kollu – ipli otomatik ve manuel sistemlerle açılıp kapanabilen kaliteli ve kolay kullanımlı şemsiyeler böylelikle elinizin altında olacaktır.

Hızla yaklaşan yaz mevsiminde teninizi, gözlerinizi ve başınızı güneşin direkt ışınlarından koruyarak aranızda şık bir bariyer oluşturacak olan şemsiye modellerine geç kalmadan sahip olabilirsiniz. Parçalanmaya karşı dayanıklı, kaliteli apreli kumaşlı, kolay kolay rüzgarda devrilmeyen, standart ya da mega büyüklüklerdeki şemsiye modelleri üstün özellikleri ve en ucuz bahçe şemsiye fiyatları sizleri bekliyor.


                  ipli-kucuk-havuz-semsiyesi    koyu-yesil-teleskopik-semsiye-modeli   sacaksız-ipli-havuz-semsiye-modeli


+90 539 653 40 80