Büyük Şemsiye Fiyatları

Açık alan mimarisini tamamlayan büyük şemsiyeler güneşten ve dış etkenlerden koruma sağlarken estetik görünüm sunuyor. Açık alanlarda dilediğiniz konforlu yaşam alanlarını yaratmanızı sağlayacak büyük şemsiye modelleri UV korumalı kumaştan üretiliyor. Dayanıklı yapılarıyla uzun yıllar yağmur, güneş ve diğer dış etkenlerden koruma sağlıyor. 

Fonksiyonel özellikleriyle açıp kapatırken oldukça rahat kullanım sunan büyük şemsiye fiyatları ise yüksek kaliteyi ekonomik fiyatlara yaşamanıza olanak tanıyor. Özel üretim büyük şemsiye modellerimizin ısı ve yağmur geçirmezlik özelliklerini su iticilik özelliği tamamlıyor. Kapladığı alan açısından geniş bir konfor alanı sunan büyük şemsiyelerde klasik, teleskopik ve yandan gövdeli modellerimiz farklı kullanım olanakları sunuyor. Sayısız renk seçeneği sunan büyük şemsiyelerde ölçü ve ebat olarak da farklı seçenekleri tercih etmek mümkün.

havuzbası-semsiye-modeli-2

Özel Üretim Büyük Şemsiye Modelleri

Büyük şemsiye seçiminizi yaparken şemsiye ayağı, kumaş, kumaş rengi, iskelet rengi gibi özellikleri isteğinize göre tercih edebiliyorsunuz. Şemsiye ayağı olarak mermer ayak ya da flanş tercih edebilirsiniz. 

Kumaş malzemesi olarak solmaz akrilik ya da dokuma polyester seçeneklerimiz bulunuyor. Kumaş rengi olarak bordo, bej, sarı, kırmızı, yeşil, turuncu, gri gibi birçok farklı renk seçeneğini değerlendirebilirsiniz. İskelet rengi tercihinizi beyaz ya da venge olarak yapabilir ya da özel renk talep edebilirsiniz.

Yandan açılır büyük şemsiye modellerimiz güneşe göre açı alabilme özelliğine sahiptir. Havalandırma sistemli olan yandan açılır büyük şemsiyeler 360 derece dönebilir. Kare bacalı bahçe şemsiyeleri alüminyum profilden üretilmiştir. 

Baca sistemine sahip olan bu şemsiye modelleri iple açılıp kapanır. Yuvarlak klasik şemsiye havalandırma sistemlidir ve kol kısımları desteklidir. Kare ipli bahçe şemsiyesi ipli makara sistemlidir. Teleskopik mekanizmalı kare büyük şemsiye çelik mil ve mekanizma sistemlidir. Çift teleskopik sistemli olan bu modeller de baca sistemine sahiptir.

Büyük şemsiye modellerinin özelliklerine göre büyük şemsiye fiyatları da değişmektedir. Şemsiyenin ebadı, kullanılan malzemenin özellikleri, mekanizma sistemi gibi faktörler fiyatları etkilemektedir. Firmamız üreticiden tüketiciye ürün sağladığı için kaliteli ürünleri uygun fiyatlara alma şansı sunmaktadır. 

Malzeme ve üretim sürecinin kalitesi büyük şemsiye modellerini uzun yıllar dayanıklı kullanma imkânı yaratmaktadır. İleri teknoloji üretim teknikleriyle sağlamlık konusunda uzun yıllar sizi memnun edecek büyük şemsiye modellerini üretiyoruz. Estetik görünüm ve kaliteli kullanım olanaklarını bir arada sunan firmamız uzun yıllar garantili ürünleri özel fiyat avantajlarıyla sunuyor.

                                 

İndirimli ve Kaliteli Büyük Şemsiye Fiyatları

Markalaşmış bir firma olan Şemsiyeci olarak, özel üretim büyük şemsiye modellerini indirimli fiyatlara alabileceğiniz seçenekler sunuyoruz. Bahçelerde, havuz kenarlarında, restoran ve cafelerde kaliteli kullanım imkânı sunan büyük şemsiye modellerimizi indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz. 

İşletmeler için toptan alımlarda özel indirimler ve avantajlar sağlıyoruz. Son teknoloji fonksiyonel özelliklere sahip büyük şemsiye modellerinde fiyat açısından da memnun kalacağınız hizmeti sağlıyoruz. Klasik büyük şemsiyelerde, teleskopik büyük şemsiyelerde ve yandan gövdeli büyük şemsiyelerde farklı ebatlarda kaliteli malzemeden ürettiğimiz modelleri ekonomik fiyatlara satın alma şansınız var.

Açık alanları verimli şekilde kullanma imkânı sunan büyük şemsiye modellerinde istediğiniz özelliklere sahip kaliteli ürünleri üreticisinden alarak fiyat konusunda avantaj sağlayabilirsiniz. Üretici firma olarak büyük şemsiye fiyatları konusunda en iyi fiyatları bulabileceğiniz hizmetimize kolay ulaşmanız için çalışıyoruz. 

Sitemizden kumaş rengi, iskelet rengi, ölçü ve ebat tercih ederek aradığınız özelliklerdeki büyük şemsiyeleri almanız mümkün oluyor. Üretici firmadan kaliteli ürün almanın farkını bizimle yaşayabilirsiniz. Bizi tercih eden müşterilerimize sunduğumuz avantajlı olanaklardan yararlanarak uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz büyük şemsiyeleri indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz.


koyu-renk-yandan-gövdeeli-semsiye-modeli-  sacaklı-buyuk-bahce-semsiye-modeli  saçaklı-yuvarlak-semsiye-modeli+90 539 653 40 80