Büyük Cafe Şemsiyesi

Cafeler konseptlerine uygun şekilde açık alanlarını müşterilerin kullanımına açmaktadır. Açık alan konsepti yaratılırken en önemli destekçi ise şemsiyelerdir. 

Büyük cafe şemsiyeleri açık alanda cafe müşterinin keyifli ve konforlu zaman geçirmesini sağlar. İç mekândaki konforu dış mekânda da sağlamak isteyen cafe işletmeleri baca sistemli, ısıya ve suya dayanıklı yüksek kalite standartlarında büyük cafe şemsiyesi tercih etmektedir. 

Büyük cafe şemsiyeleri çok daha geniş alanda konforlu yaşam alanları yaratmaktadır. Cafeler konseptlerine uygun olarak dış mekânda farklı boyutlarda masa sandalye modelleri tercih etmektedir. Masa sandalyenin kapladığı yeri tamamıyla koruyacak şemsiye modellerine ihtiyaç vardır.

buyuk-cafe-semsiyesi-1

Büyük Cafe Şemsiyesi Modelleri

Büyük cafe şemsiyelerinde donanım özelliklerine göre farklı tasarımlar bulunmaktadır. Cafe işletmelerine özel ürün gurubumuzda yer alan cafe şemsiyelerinde klasik büyük şemsiye modelleri, yandan gövdeli büyük şemsiye modelleri ve teleskopik büyük şemsiye modelleri bulunmaktadır. 

Bu ürün gurubumuzda yer alan şemsiye modellerinde kare bacalı şemsiye modelleri, yuvarlak şemsiye modelleri, otomatik şemsiye modelleri alt seçenekler oluşturmaktadır. Baca sistemli büyük cafe şemsiyeleri cafeler için oldukça idealdir. Çünkü baca sistemi duman ve kirli havayı tahliye etmektedir. 

Yandan gövdeli büyük şemsiye modelleri ise yerden tasarruf etmek isteyen mekânlar için ideal bir seçenektir. Gövdesi yanda olan bu şemsiyeler daha geniş alanda hizmet verme imkânı yaratır. Akşamları dışarıda hizmet veren cafeler için aydınlatmalı büyük şemsiye modellerimiz de bulunmaktadır. Soğuk havalarda şemsiyelerinden daha fazla verim almak isteyen cafeler için ısıtmalı şemsiye modelleri seçenekler atasında yer almaktadır.

                                     

Büyük Cafe Şemsiyesi Nasıl Seçilir?

Cafeler için şemsiye seçimi oldukça önemlidir. Seçilen şemsiye modelinin verilen hizmete ve cafe konseptine uygun olması gerekir. Mekânın mimari tasarımı ve dekorasyonla uyum sağlaması gereken büyük cafe şemsiyesi aynı zamanda yüksek kalitede olmalıdır. Mekânda kullanılan masa sandalye gibi oturma alanı elamanları şemsiyelerle uyumlu şekilde kullanılabilmedir. 

Cafe şemsiyeleri fonksiyonel olmalıdır. Yani kalabalıkta, müşteri beklentilerine göre hızlıca değiştirilebilmelidir. Sade tasarıma sahip cafelerde krem rengi, gri gibi kumaş renkleri tercih edilebilir. Daha hareketli, eğlenceli tasarımlara sahip cafelerde kırmızı, yeşil, mor gibi cesur renkler tercih edilebilir. 

Cafeler şemsiye alırken aynı zamanda işletme bir yatırım yapmaktadır. Uzun vadede yatırım yapılan üründen kazanç sağlamak da gerekir. Bu nedenle uzun yıllar dayanıklı ve sorunsuz kullanılabilecek büyük cafe şemsiyesi seçilmelidir. Alüminyum gövde tasarımı ve 7 yıl garantili solmaz kumaş özelliğiyle cafe şemsiyesi modellerimiz işletmeler için iyi bir yatırım yapma fırsatı sunmaktadır.


sacaklı-havuz-bası-semsiyesi      kuçuk-yandan-govdeli-semsiye-modeli   kucuk-ipli-semsiye-modeliCafe Şemsiyesi Satın Almanın Kolay Yolu

Cafe şemsiyesi satın alırken en ekonomik ve en kolay şekilde çözüm sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Modern cafe konseptlerine kalite katan cafe şemsiyesi tasarımlarımızı tercih ettiğiniz özelliklere göre satın almanızı sağlıyoruz. 

Kumaş türü, kumaş rengi, şemsiye ayağı çeşidi gibi farklı özellikleri kendiniz seçebiliyorsunuz. Akrilik solmaz kumaş ya da dokuma polyester kumaş tercih edebilirsiniz. Cafenizin mimari tasarımına uygun ebatlarda şemsiye tasarımı talep etmeniz de mümkün. 

İşletmenizin hizmet olanaklarına artı değer katacak cafe şemsiyesini ekonomik fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz. İşletmeler için sağladığımız imkânlardan yararlanarak işletme bütçenize dost ürün ve hizmet alma şansınız var.

Cafe şemsiyesi satın alırken uzun yıllar sorun yaşamadan kullanacağınızı bilerek güvenle alışveriş yapabilirsiniz. İşletmelerde açık alan tasarımını destekleyen özel üretim şemsiye modellerimiz ile müşteri beklentilerini yüksek standartlarda karşılayabilirsiniz. İstediğiniz model cafe şemsiyelerinden seçim yaparken ileri teknoloji mekanizma kalitesini yaşayabilirsiniz. Cafeniz için güvenilir ve kolay şekilde yüksek kalite standartlarında şemsiye satın alabilirsiniz. Semsiyeci.com olarak her zaman müşterilerimizin en iyi kalite ürünler elde etmesi için çalışıyoruz. 


+90 539 653 40 80