Büyük Cafe Şemsiyeleri Fiyatları

Sosyal ortamlar olan cafelerin mimari tasarımları müşterilerin her anlamda konforlu hizmet almasına yönelik olarak planlanmaktadır. Cafelerin iç mekân kullanımı kadar dış mekân kullanımı da müşteri kapasitesi ve memnuniyeti açısından önemlidir. 

Büyük cafe şemsiyeleri cafelerin dış mekânlarda müşterilerine konforlu açık alan keyfi yaşatmalarına olanak tanıyor. Cafelerin açık alanlarında kullanılan şemsiyelerin özellikleri de farklı oluyor. İnsan sirkülasyonunun yoğun olarak yaşandığı cafelerde çok daha fonksiyonel büyük cafe şemsiyeleri kullanılıyor.

Büyük cafe şemsiyeleri kolay açılıp kapanan, oturma alanlarının en geniş şekilde kullanılmasını sağlayan fonksiyonel şemsiyelerdir. Ebatları klasik şemsiyelere göre çok daha büyüktür ve dış etkenlere karşı yüksek koruma sağlarlar. 

büyük cafe şemsiyesi fiyatları


Cafelerin mimari tasarımına uyum sağlayacak büyük cafe şemsiye modelleri hem kullanım amacı hem de estetik görünüm açısından farklı seçenekler sunuyor. Büyük cafe şemsiyeleri fiyatları şemsiyenin ebatlarına, mekanizma donanımına ve diğer özelliklere göre değişiyor. Özgün tasarımlarla sunduğumuz cafe şemsiyesi modellerinde fiyat açısından da memnun edici olanaklar sağlıyoruz.

Büyük Cafe Şemsiyelerinde Trend Modeller

Gün geçtikçe cafe konseptleri de modern yaklaşımlarla yenileniyor. Cafe müşterileri için memnuniyeti sağlayan önemli noktalardan biri de konforlu açık alan keyfini yaşayabilmeleridir. 

Modern cafe konseptlerine tercih edilen büyük cafe şemsiyeleri kullanım alanına artı değer katan modeller oluyor. Mekânı daraltmadan geniş alan yaratan ve güneş açısına göre ayarlanabilen modeller öne çıkıyor. 

Baca sistemi olan şemsiye modelleri cafelerde rüzgârın etkisinden korunmayı sağlıyor. Olumsuz hava koşullarında dışarıda hizmet verebilmeyi amaçlayan cafelerde baca sistemi olan, ısıya ve suya dayanıklı şemsiye modelleri tercih ediliyor.

Büyük cafe şemsiyelerinde trend modeller artık dekorasyona renk katan modeller oluyor. Farklı renklerde kumaş yapısına sahip büyük şemsiye modellerinde kumaş kalitesi de önemli. Kumaşın yapısı uzun yıllar solmayan, güneş ışınlarına ve diğer dış etkenlere karşı dirençli olmalı. 

Büyük cafe şemsiyesi modellerimizde 7 yıl garantili solmaz kumaş kullanılıyor. Gövde mekanizmasında alüminyum kullanılması uzun yıllar sorunsuz kullanma imkânı yaratıyor. Teleskopik mekanizmalı şemsiye modelleri ve otomatik şemsiye modelleri trend cafe şemsiyesi modellerimiz arasında yer alıyor. Firmamız bütçenize uygun olarak sunduğu büyük cafe şemsiyesi fiyatları ile her zaman sizin yanınızdadır.

Yuvarlak biçimli şemsiyelerin yanında kare biçimli şemsiyeler cafeler için farklı tarzlarda seçenekler sunuyor. Mekân kullanımı daha verimli hale getirmek isteyen cafe işletmeleri yandan gövdeli şemsiye modellerine yöneliyor. Bacalı şemsiye modelleri duman ve kokuyu uzaklaştırdığı için cafeler için ideal şemsiye modelleridir.

büyük-baskılı-teleskopik-şemsiye-modeli    buyuk-baskılı-teleskopik-semsiye-modeli-2    buyuk-baskılı-teleskopik-semsiye-modeli-3


Cafe Şemsiyesi Seçerken Nelere Dikkat Etmeli

Cafe şemsiyesi seçiminde müşteri odaklı düşünmek gerekiyor. Müşterilerin dış alanda oturacakları yerlerin tam olarak kapatılması için tek bir büyük şemsiye ya da birkaç farklı şemsiye tercih edilebilir. 

Mekânın bulunduğu yerin ne kadar rüzgâr aldığı da önemli bir noktadır. Mekânda alanı daraltmayacak gövde yapısına sahip şemsiye modelleri tercih etmek de önemli. Müşterilerin isteklerine göre kolay açılıp kapanabilecek mekanizmayı seçmek de yarar vardır. 

Büyük cafe şemsiyeleri fiyatları da cafe şemsiyesi tercihi yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer noktadır. Uzun süre performansta yüksek verim alınabilecek, kaliteli ve uygun fiyatlı cafe şemsiyelerini firmamız ürünleri arasında bulabilirsiniz.

Cafe şemsiyesi seçerken mekânın mimari estetiğine uyumu yakalamak da önemlidir. Şemsiye kumaşı ve rengi mekânın dekorasyon renkleriyle uyum sağlamalıdır. Tabi cafe şemsiyesi çok daha dayanıklı olmalıdır. 

Cafelerde kullanılan şemsiyelerde şemsiye ayağı da kullanım kolaylığı sağlamalıdır. Tekerlekli, mermer ya bidon gibi şemsiye ayağı seçeneklerinden en uygunu değerlendirilmelidir. Cafe şemsiyesi seçerken istediğiniz özelliklerde modelleri Şemsiyeci.com marka kalitesiyle ve müşteri dostu uygun fiyat avantajlarımızla sitemizden inceleyebilirsiniz.


+90 539 653 40 80