Yarasa Tente

Yarasa Tente Ölçüleri

Benzersiz görünümü ile farklı bir hava yaratmak isteyenlerin ilk tercih ettiği tente modeli olan yarasa tente, dekorasyon açısında ön plana çıkar. Bunun yanında kötü hava koşullarından korunmayı da sağlayan model, hızlı bir şekilde de kurulabiliyor.

Zamanı en iyi şekilde kullanma olanağı yaratan tasarım ile birden fazla avantaj elde edilir. Genellikle beyaz ve krem tonlarının tercih edildiği ürünlerde ayak yapısında da farklılığa gidilebiliyor.

Büyük işletmeler tarafından tercih edilmekte olan tente modelleri, villa ve buna benzer tipteki konular için de ideal olarak görülüyor. Dekoratif açıdan yaklaşıldığında orijinal bir görünüm sunan tente, ayrıca bahçe gibi ortamlar için de ideal kullanım desteği yaratırken, dış ortamda bulunan mobilyaların büyük oranda korunması sağlar.

yarasa-tente-modeli

Yarasa Tente Modelleri

Genellikle belirli tipte tasarlanan yarasa tente, sahil bölgelerinde sıklıkla tercih ediliyor. Buna neden olan faktör ise elbette tentenin sahip olduğu çağdaş tasarım anlayıştır.

Günümüz modasına ayak uyduran tente, değişiklik isteyen kullanıcıları kendisine çeker. İşletme sahiplerinin de ilgisini kazanan bu ürünler, mimarlar tarafından da başvurulan tenteler arasında yer alıyor.

Yarasa kanatlarına benzeyen tasarım anlayışı, ayrıca birden fazla tentenin aynı anda kullanılmasına da imkân tanır. Düz bir sıra boyunca yerleştirilen yarasa tarzı tenteler ile geniş bir alanı yağmur ve güneş gibi dış etkenlerden korumak mümkün olur. Ölçü bazında özgürlük yaratan tasarım, ihtiyaca uygun bir şekilde hareket etmeyi destekler.

yarasa-tente-modeli-1


Yarasa Tente Fiyatları

Çadır tente gibi ürünlerde görülen fiyatlandırma, yarasa tente modellerinde de hâkim olur. Tente satın alırken karşılaşacağınız etiket fiyatlarını etkileyen birden fazla faktör bulunuyor. Kumaş yapısı, ayakların kalitesi ve elbette ölçüler, doğrudan fiyatı etkiler. Bundan dolayı fiyatta standart bir rakamdan bahsetmek, bu noktada mümkün değildir. Ancak öncü tasarım düşünüldüğünde son derece ekonomik bir tablo ile karşılaşılıyor.

Seçim aşamasında ürünün ölçülerine ve renk uyumuna dikkat etmeniz önemlidir. Mekânda tercih edilen renk tonlarının benzer bir şekilde tente kısmında da kullanılması, çok daha etkin bir dekorasyon oluşturmaya katkıda bulunuyor. Yeni bir tente satın almak ve daha fazla bilgiye erişmek için tıklayabilirsiniz. 

+90 539 653 40 80