Şemsiyelerin Hayatımızdaki Yeri

Büyük Şemsiyeler İle Büyük Mutluluklar

Hayatın yoğun temposu, iş, güç derken hepimiz dinlenmek için ayırdığımız altın saatleri iple çekiyoruz. Bir yudum kahve, sakin bir müzik, neşe ile gelişen sohbetler… İşte bunların hepsini gerçekleştirmek için ihtiyacımız olan tek şey konforlu bir ortam.

Rahatlık ve Modernlik Bir Arada

İster yalnız ister kalabalıklar içinde vakit geçirebileceğiniz bahçenizde kullandığınız rahat ve modern mobilyaların dışında hem işlevsel hem de dekoratif bahçe şemsiyeleri kullanabilirsiniz. Yalnızca evlerinizde değil ofis, kafe, restoran, alışveriş merkezi ve daha birçok alanda büyük şemsiyeler tercih ederek alanlarınızı en iyi hale getirmek için ilk adımı atabilirsiniz. şemsiyelerin hayatımızdaki yeri

Büyük Şemsiyeler Ne İşe Yarar?

İster alışveriş merkezinde olsun ister evde, kullanacağınız her türlü büyük şemsiye sizleri güneş, yağmur, soğuk ve sıcaktan koruyarak daha kaliteli vakitler geçirmenizi sağlayacaktır. Büyük şemsiyelerin birbirinden farklı kullanım alanları mevcuttur. Her bir alanda ortamın durumuna göre şemsiyeleri yerleştirebilir, dekorasyonunuzu bu çerçevede geliştirebilirsiniz. Peki büyük şemsiyeleri hangi alanlarda kullanabiliriz?

büyük kırmızı şemsiye 

“Küçük Bir Nefes İçin” Evlerin Bahçesi
Eğer eviniz bahçeli ise çok şanslısınız demektir! Hele de bahçe dekorasyonunuzu Şemsiyecim ‘in birbirinden güzel bahçe şemsiyeleriyle tamamlamak istiyorsanız! İlk adımda yapmanız gereken büyük bir şemsiye seçerek tüm dekorasyonu şemsiye etrafında dekore etmek. Örneğin dikdörtgen şeklinde bir bahçeye sahipseniz, açık renkte, kalın kumaşlı kaliteli büyük bir bahçe şemsiyesi satın alarak, bahçenizin bir köşesine yerleştirebilir, oturma grubunuzu da şemsiyenin etrafında toplayabilirsiniz. İşte aileniz, sevdikleriniz ile keyifli anlar geçirebileceğiniz müthiş alanınız hazır!
“Hayata Biraz Ara İçin” Teras
Bahçesi olanların dışında bir şanslı sıfatı da terasa sahip kişiler için gelsin! Eğer evinizde kullandığınız bir terasınız varsa, bu alan sizin için bahçeden de daha işlevsel olabilir. Teras alanlarında hem yaz hem de kışa uygun şekilde dekorasyon imkanı mümkün olacağından, seçeceğiniz teras şemsiyesi ile  keyifli vakitlerin tadını daha uzun süreler çıkartabilirsiniz! 
“Keyifli Bir Mola İçin” Ofis
İş stresine 10 dakika olsun mola verilen alanları renklendirmeye ne dersiniz? Çalışanlarınızın tüm gün motive olarak çalışması için 10 dakikalık aralar oldukça önemlidir. Deşarj olma zamanlarında ise keyifli alanlarda vakit geçirmek onlar için en iyisi olacaktır. İş yerleri ya da plazalar için oluşturulmuş mola alanlarında büyük şemsiyelerin etrafına masa sandalyeler yerleştirerek çalışanlarınız için mükemmel alanı yaratabilirsiniz.
“Kaliteli Saatler İçin” Alışveriş Merkezi
Günümüzde alışveriş merkezleri yavaş yavaş açık alan yoğunluklu tasarlanmış olsa da, hala bir çoğu kapalı alan yoğunlukludur. Bu açıdan bakıldığında kişilerin hava almak için kullandığı balkon kısımları da AVM’lerin “nefes arası” sayılabilir. Hem merkezde çalışan personellerin hem de müşterilerin keyifli alan geçirebileceği balkonlar için büyük şemsiyeler tercih edebilirsiniz.
“Keyifli Sohbetler İçin” Kafe-Restoran
Ve tabii kafe/restoranlar! Son yıllarda birçok kafenin hem iç hem de dış alanı mevcut. Bu durumda dış alanlarda belki de masa sandalye kadar kullanılan tek eşya şemsiyelerdir! Kişilerin kafe ve restoranlarda kaliteli vakit geçirebilmeleri için gerekli eşyalardan biri olan kafe şemsiyeleri, genellikle büyük ebatlarda kullanılarak maksimum fayda hedeflenir.

şemsiyelerin hayatımızdaki yeri

+90 539 653 40 80