Şemsiye Modelleri Ve Fiyatları

Dış mekân kullanımını konforlu ve fonksiyonel hale getiren şemsiye modellerinde yeni teknolojilerle donatılmış seçenekler bulunuyor. Mekanizma donanımının farkı şemsiye modellerinde farklı kullanım olanakları yaratıyor.

Şemsiye modellerimiz ebatları açısından da farklı seçenekler sunarken modern dekorasyon tarzlarına hitap eden tasarımlara sahip modellerdir. Şemsiye modelleri ve fiyatları kullanım alanına göre tasarım özelliklerinin etkisiyle değişiyor. Plaj şemsiyesi, teras şemsiyesi, bahçe şemsiyesi, restoran şemsiyesi gibi farklı şemsiye modellerinde tasarım özellikleri farklı oluyor.

Otomatik şemsiyelerde ip kumandalı makara sistemi ya da teleskopik kol kumandalı şemsiye modelleri tercih edilebilir. Yandan gövdeli şemsiye modelleri gövde konumu açısından farklı bir tasarım sunar.

Teleskopik şemsiye modelleri ise açılıp kapanmada fonksiyonel farklılık sunmaktadır. Bacalı şemsiye modelleri rüzgârı tahliye den modeller olarak rüzgârlı havalarda dış mekân konforunu sağlamaktadır. Aydınlatmalı şemsiye modelleri geceleri de dış mekânda rahat kullanım imkânı yaratır. Isıtmalı şemsiye modelleri ise soğuk havalarda dış mekânda sıcak bir ortam sağlar.

                               semsiye-modelleri-ve-fiyatları

Şemsiye Modelleri Arasından Seçim Nasıl Yapılır?

Şemsiye modellerinin hepsinde farklı özellikler bulunmaktadır. Ancak şemsiye seçimini etkileyen en önemli faktör kullanım alanıdır. Bahçelerde kullanılan şemsiyeler daha küçük ebatlı olabilir ve bahçe mimarisine uyum sağlamalıdır.

İşletmelerin dış mekânlarında kullanılan şemsiyeler ise çok daha fonksiyonel olmalı ve büyük ebatlı olmalıdır. Plaj şemsiyelerinin özellikleri plaj atmosferine uygundur. Havuz kenarlarında ise havuz şemsiyeleri kullanılmaktadır.

Kullanım alanı ve kullanım amacını belirleyerek çok daha iyi bir seçim yapılabilir. Rüzgârlı alanlarda kullanılacak şemsiyelerde baca sistemi olmalıdır. Firmamız şemsiye modelleri konusunda müşteri istek ve beklentilerine yanıt veren seçenekler sunmaktadır.

Şemsiye modelleri arasından seçim yaparken şemsiyenin mekanizma ve kumaş kalitesine özellikle dikkat edilmelidir. Şemsiye modellerimizde mekanizma alüminyum malzemeden üretilmektedir.

Alüminyum dış etkenlere karşı yüksek koruma sağlar ve paslanmaz. Kumaş kalitesi açısından ise garanti sunan firmamızın şemsiye modellerinde 7 yıl garantili solmaz kumaş kullanılmaktadır.

Ayrıca kumaşın ısı ve su geçirmemesi önemlidir. Güneş ışınlarına karşı yüksek koruma sağlayan şemsiye modellerimiz ısı tutmayan özellikleriyle serin ortam yaratırlar. Güneş açısına göre konum alabilen şemsiye modelleriyle istediğiniz her yerde dış mekân konforunu yaşayabilirsiniz.

                     


Şemsiye Modellerinin Özelliklerine Göre Seçim Yapın

Şemsiye tasarımlarında önemli olan bazı noktalar vardır. Bunlardan biri şemsiye ayağıdır. Şemsiye ayağı seçeneklerinde ayaksız, bidon, mermer ayak, flanş, saç ayak gibi farklı seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Kumaş türü de bir diğer seçim yapabileceğiniz özelliktir.

Akrilik solmaz kumaş tercih edebileceğiniz gibi dokuma polyester kumaş da tercih edebilirsiniz. Kullanım açısından yandan gövdeli, teleskopik mekanizmalı şemsiye modellerini seçebilirsiniz. İskelet rengi ve kumaş engini de kendiniz belirleyebilirsiniz.

Otomatik şemsiyelerde farklı kumanda özellikleri arasından seçim yapabilirsiniz. Şemsiye modellerinin özelliklerine göre seçim yapma fırsatı sunan firmamız şemsiye modelleri ve fiyatları konusunda her zaman memnun kalacağınız özgün tasarımlar sunuyor. Şemsiyenin kullanım alanı fonksiyonel özelliklerini belirlemenize yardımcı olacaktır.

bahce-semsiyeleri-ve-fiyatları-1                  sacaksız-ipli-semsiye-modeli               sacaklı-yandan-govdeli-semsiye-modeli

Şemsiye Modellerinde Popüler Seçenekler

Tüm dünyada en çok tercih edilen şemsiye tasarımlarını Şemsiyeci tasarımları arasında bulabilirsiniz. Popüler şemsiye modelleri arasında teleskopik şemsiye modelleri ilk sıralarda yer alıyor.

Kullanım rahatlığı açısından bu model çok tercih ediliyor. Bahçe şemsiyelerinde artık sadece bej gibi renkler değil kırmızı, mor gibi farklı renkler de tercih ediliyor. Otomatik şemsiyeler işletmeler için oldukça fonksiyonel kullanım sağladığından cafe ve restoranlarda oldukça popüler.

Şemsiye modelleri ve fiyatları sadece fonksiyonel özelliklerine göre değil tasarım farkına göre de değişiyor. Özgün tasarımlarla sunduğumuz şemsiye modellerinde uygun fiyat avantajını da yakalayabilirsiniz. Semsiyeci.com web sitemizde dilediğiniz ürünü rahatlıkla seçebilirsiniz.


+90 539 653 40 80