Pergola Tente

Pergola Tente Nedir?

Dış mekân hizmeti bulunan işletmelerin sıklıkla tercih ettikleri pergola tente, teknolojik bir çözüm sunuyor. İstenildiği takdirde katlanarak açık hava olanağı yaratan bu tente, üstelik saniyeler içerisinde tekrar kapatılabiliyor. Böylelikle işletmeye özgür bir kullanım olanağı yaratan yapı, dayanıklı malzemeden de üretilir. Uzun kullanım ömrü doğuran üstün malzeme kalitesi, kısa aralıklarla yeni bir tente ihtiyacının doğmasını da önler.

Aydınlatma çözümünü de bir arada sunan bu tenteler, günümüz işletmelerinin neredeyse tümünde kullanılır. Bu durum da ürünlere dair talep de bir o kadar artıyor.

Gelişmiş üretim teknolojileri çerçevesinde tasarlanan bu tente modellerinde kar, yağmur, güneş ve aşırı soğuk hava gibi etmenlerden korunmak kolaylaşır. İşletme içerisindekilerin temiz havadan faydalanmaları daha korunaklı hale gelir.

pergola-tente-modeli

Pergola Tente Sistemleri

Geçmişten bu yana popüler olan pergola tente modelleri, sadece işletmeler için çözüm sunmakla kalmıyor. Bunun yanı sıra villa ve buna benzer konut tipleri dâhilinde de tercih edilen bu tente modelleri, bahçede rahatça vakit geçirmeyi de zevkli hale getirir. Bahçe mobilyalarının kötü hava koşullarından korunmasına da yardımcı olan kapalı tente yapısı, istenildiği takdirde açılabiliyor.

Teras kullanımında dahi geniş bir çözüm sağlayan bu tente, otomatik sistemi ile kolay kullanım imkanı yaratır. Böylelikle kişisel kullanım için pratik bir deneyim doğur. Bunun yanında katlanabilir yapının içerisine dahil edilmiş olan aydınlatma elemanları sonucunda, gece kullanımına uygun hale gelir.

pergola-tente-gorsel

Pergola Tente Fiyatları

Tıpkı karpuz tente modellerinde olduğu gibi pergola tente ürünlerinde de farklı fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bunun nedeni fiyatı etkileyen faktörlerden birden fazla olmasında saklı denilebilir. Özellikle ölçüler, doğrudan fiyatın oluşmasına etki ediyor. Küçük bir tente ile görece daha büyük tente arasında fiyat farkının olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Seçim aşamasında karşınıza pek çok farklı tente çeşidi çıkar. Seçim yaparken ihtiyaçlarınızı düşünmeniz, çok daha etkili bir biçimde hareket etmenizi sağlayacaktır. Gereksinim duyduğunuz özellikleri göz önünde bulundurarak en uygun tente modelinde karar kılabilirsiniz. Renk olarak dahi çeşitlilik söz konusudur. Konu ile ilgili daha fazla bilgi almak ve tente ürünlerini görmek için tıklamanız yeterlidir.

+90 539 653 40 80