Özel Ölçülü Bahçe Şemsiyesi

Günümüzde yaygın olarak açık alanları özel hale getirebilmek için şemsiye ürünü pratik kullanımı ve görünüm açısından çok tercih edilmektedir.

Özel Ölçülü Bahçe Şemsiyesi Modelleri

Akaydın Şemsiye olarak Türkiye’de şemsiye sektöründe ilk özel ölçülerde bahçe şemsiyesi yapılmasında öncülük sağladık.

Büyük cafe şemsiyelerinde özelliklerine göre farklı tasarımlar ile cafe, restoran gibi alanlarda kullanabileceğiniz özel ölçülerde bahçe şemsiyeleri yapılabilmektedir. Özel ölçülü şemsiyeler için yerinizin tam ölçüsünü mimar çizimi ile birlikte alarak istemiş olduğunuz ölçülerde şemsiyenizin dizaynı yapılır. Tarafınıza onaya sunulduktan sonra üretime geçilir. İstemiş olduğunuz özel ölçülü bahçe şemsiyelerinde farklı kumaş renkleri ve gövde renkleri de yapılabilmektedir.

Kurumsal logonuzu da şemsiyelerinizde kullanıp baskı işlemide sağlayabiliriz. Şemsiyeleriniz de kapama sistemi, elektrik tesisatı ışıklandırma veya ısıtma sistemi ile kış kullanımı içinde uygun hale getirebiliriz. Şemsiye aralarına oluk yapıp yağmur suyunun tahliye edilmesinide sağlayabiliriz.

İşletmelerde açık alan tasarımını destekleyen özel ölçü bahçe şemsiye modellerimiz ile müşteri beklentilerini yüksek standartlarda karşılayabilirsiniz. Bu saye de  teras, bahçe gibi alanları daha kullanışlı bir hale getirip alanınızı tam kapatarak yerden tasarruf edebilir yağmur veya güneşten rahatlıkla korunabilirsiniz


ozel-olculu-bahce-semsiyesi   ozel-olculu-bahce-semsiyesi-gorsel   ozel-olculu-bahce-semsiyesi-gorsel-1


Özel Ölçülü Bahçe Şemsiyesi Fiyatları

Fiyatlandırma aşaması şu şekildedir; Yerinizin ölçüsünü sizden istiyoruz. Bu ölçüye göre standart şemsiyelerimizden uyan ölçü olup olmadığını kontrol ediyoruz. Eğer uyan ölçü mevcut değil ise verdiğiniz ölçüye göre özel üretim yapmak üzere mimarımıza danışıyoruz. Mimarımızdan gelen cevaba göre net ölçü için mekanınızı ziyaret ediyoruz net ölçü aldıktan sonra yerinizin fotografları ile beraber mimarımızla çalışıyoruz şemsiyelerinizi 3 boyutlu program yardımıyla mekanınıza oturtuyoruz.

Size bu detayları aktarıp, onay vermeniz ile birlikte teklifi oluşturup tarafınıza sunuyoruz. Onay verdiğiniz takdirde maksimum 15 iş günü içerisinde üretimini yapıp kurulumu için sizinle iletişime geçiyoruz.+90 539 653 40 80