Otomatik Tente

Otomatik Tente Sistemleri

Belirli bir iskelet sistemi dâhilinde kullanılan otomatik tente, fiziksel güç gerekmeksizin açılır kapanır tente ile rahat bir kullanım sunar. Bu durum, hem işletmeler hem de bireysel kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlaması, bu tente sistemlerinin sıklıkla tercih edilmesini sağlar.

Özellikle işletmelerde, müşteriler mekânda iken tentenin doğrudan mekanizma yardımıyla açılıp kapatılması, zamanın en iyi şekilde kullanılmasını destekler. Misafirler etkilenmeksizin tente kullanılabilir hale gelir.

Otomatik modeldeki tentelere olan ihtiyacın artması, özellikle modellerin de birbirinden farklılık göstermesini neden olur. Renk, ölçü ve kullanım detayı gibi faktörler açısından birbirinden değişik otomatik tenteler görebilirsiniz. Bunlar arasından seçim yaparken belirli hususları göz önünde bulundurmanız önemlidir. Özellikle gereksinim duyduğunuz noktaları düşünerek, yeni bir tente satın almanız, etkili bir karar vermenize yardımcı olur.

otomatik-tente-modeli

Otomatik Tente Modelleri

Hızlı kurulum desteği neticesinde bir an önce kullanmaya başlayacağınız otomatik tente ile rahat edebilirsiniz. Fiziksel güç gerektirmeyen yapı, konforlu bir deneyim vadediyor. Üstelik geniş bir alanı yağmur, kar, rüzgâr veya güneş gibi dış etkilerden korumaya yardımcı olan ürünler, son derece dayanıklıdır. Üstün malzeme kalitesi, satın alacağınız tenteyi uzun bir süre boyunca kullanmanızı da sağlar

Bu tarz tente sistemleri içerisinde sunulan aydınlatma desteği ile ortamın ışıklandırılmasını da sağlamanız mümkün oluyor. Işıklı tente ürünlerinde olduğu gibi otomatik tarzdaki tentelerde de gerekli görüldüğünde ışıklandırma desteği tercih edilebilir. Bu durum, ortamın çok daha aydınlık ve şık gözükmesini sağlıyor. Gece rahat kullanım sunması yanı sıra mekânlar açısından şık bir dekorasyon oluşturmak bu tarz tenteler ile mümkün olur.

otomatik-tente-modeli-1


Otomatik Tente Fiyatları 

Otomatik sistemli tente, üretim teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte artık çok daha uygun fiyatlar karşılığında satın alınabilir. Bütçe dostu çözümlerin var olması, tentelere olan ilginin artmasına neden olmuştur. Etiket fiyatının oluşmasına ise birden fazla faktör kaynaklık ediyor. Ölçüler ve iskelet sistemi, söz konusu faktörler arasında bulunuyor. Otomatik tente fiyatları, ürünün nitelik ve niceliğine göre değişir.

Farklı renk tonlarından oluşan modeller da söz konusudur. İşletmenizdeki hâkim renk tonlarını göz önünde bulundurabilir, buna uygun bir tente modelinde karar kılabilirsiniz. Renk skalasının geniş olması, seçimi kolaylaştıran unsurlar içerisinde yer alır. Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

+90 539 653 40 80