Kasetli Tente

Kasetli Tente Özellikleri

Açılır kapanır tente sınıfı içerisinde yer alan kasetli tente, özellikle yer kaplamayan yapısı ile ön plana çıkar. Daha pratik bir kullanım elde etmek isteyenleri kendisine çeken bu model, sıkça başvurulan tenteler arasında bulunuyor.

İstenildiği anda kapatılabilen tente, böylelikle güzel havaların tadını çıkarmayı sağlar. Tente açıldığında ise güneş, yağmur ve kar gibi tüm dış etmenlerden korunmak kolaylaşır.

Düzlem dâhilinde yerleştirilen bu tente modeli, saniyeler içinde kullanıma hazır hale gelir. Günümüzde pek çok işletme tarafından tercih edilen bu ürünler, aynı zamanda konutlar içinde kullanılabilir.

Uzun kullanım ömrü vadeden dayanıklı yapı, özel kumaş ile buluşuyor. Bu sayede güneş karşı daha dayanıklı bir ürün kullanmak mümkün olur.

kasetli-tente-modeli

Kasetli Tente Modelleri

Kullanım ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan kasetli tente modelleri, ihtiyaç duyulan tüm gereksinimlerinizi karşılar. Tıpkı şeffaf tente ürünlerinde olduğu gibi bu tente modellerinde de çeşitlilik söz konusudur. Dilediğiniz yapıyı benimseyerek dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz. Üstelik tentenin başlangıç kısmına yerleştirilen aydınlatma sistemi ile bu konuda da çözüm elde etmeniz de mümkün hale gelir.

Yağmur suyu için özel tahliye kısmına sahip bir bu tente modeli ile yağmurlu günlerde dahi dış ortamda rahatça vakit geçirebilirsiniz. Özel kumaş yapısı suyu geçirmez. Tente altında güvenli bir ortam oluşur. Aydınlatma desteği ise gün batımından sonra dışarıda vakit geçirmek için rahatlık yaratır. Bu tarz kolaylıklarda hem işletmeler hem de bireysel kullanıcıların mükemmel bir deneyim yaşamasını sağlar

kasetli-tente-modeli-1

Kasetli Tente Fiyatları Ne Kadardır?

Az yer kaplayan kasetli tente çeşitleri, bunun yanı sıra ekonomik çözüm sunmayı başarıyor. Son derece bütçe dostu olan fiyatlar ise ürünün boyutlarına, ek özelliklerine ve yapısına göre değişkenlik gösterir. Bundan dolayı net bir tente fiyatından bahsetmek ne yazık ki mümkün gözükmez.

Birden fazla avantaja sahip olan tente yapısı, hızlıca monte edilebiliyor. Bu da zamanı en iyi şekilde kullanma fırsatı vadeder. Özellikle işletmeler için pratik montaj süreci, epey faydalı oluyor. Müşterilerin etkilenmesini dahi önleyerek çalışmayı sürdürebilir, ekonomik bir kayıp yaşama olasılığını ortadan kaldırabilirsiniz. Size en uygun tenteyi seçmek ve satın almak için tıklamanız yeterlidir.

+90 539 653 40 80