Kare Bahçe Şemsiyesi

Kare bahçe şemsiyesi modelleri üzerinizde kare formunda konforlu bir gölgelik imkânı sunarken adeta büyük ve geniş bir oda gölgesi de sağlar. Böylelikle de masa etrafında bulunan hiç bir sandalye ya da kişiler bölgesel olarak dahi güneşin altında kalmamış olur.

Düzgün ve düzenli formuyla tüm mekânlarda simetrik tertipli bir ifade sunan kare formlu şemsiye modelleri ile daha hoş açık alan tasarımları elde edebilirsiniz. Kare şemsiyeler; evlerin bahçelerinde düzenlenen açık hava toplantılarında, havuz kenarlarında, cafe, restoran, işletme ya da derneklerde sıklıkla kullanılan bir şemsiye türüdür.

Soğuk havalarda dahi sizleri rüzgârlı, yağmurlu havaların negatif etkilerinden korurken yaz aylarında bezdirici sıcaklardan etkilenmenizi önler. Bu güçlü koruması sayesinde 4 mevsim altında çay- kahve, yemek, nargile keyfini sürdürebileceğiniz bir şemsiye modelidir.


                                                                                 kare bahçe şemsiye modeli

Kare Bahçe Şemsiye Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Villa bahçesinden tutunda, dağ evi bahçesine, müstakil ev bahçelerine ya da deniz kenarında konuşlanan işletmelerin alanlarına kadar her mekân ve alana uygun bir şemsiye tipidir. Toprağa gömülerek, yere sabitlenerek, kaideler üzerinde montelenerek de kullanılabilir.

Şemsiyeci.com sayfalarını gezerek işletme alanınıza ya da bahçenizin ebatlarına uygun; 3x3cm, 2,5x2,5 cm, 2x2 cm, 3.5x3.5 cm, 4x4, 5x5, 6x6cm ebatlarındaki kare formlu şemsiye modellerini değerlendirebilirsiniz.Sayfalarımızı incelediğinizde size özel farklı ebat ve formlarda değişik kullanım önerilerine yönelik kare bahçe şemsiyesi olduğunu göreceksiniz. Örneğin bu modeller arasında bacalı ya da bacasız özellikli kare şemsiye modelleri beğeninize sunulmuştur.

Standart kare, kare bacalı, teleskopik kare, ipli kare şemsiye modellerinin her biri farklı niteliklerdedir ve farklı beklentilere yönelik olarak tasarlanmıştır. Örneğin teleskopik kare formlu şemsiye modelleri gövde kısmında bulunan basit çevirmeli çubuğu sayesinde kolunuzu yormadan açıp kapama imkânı sınar. Yanı sıra bacalı kare şemsiye modelleri hava sirkülasyonu yaparak daima temiz hava geçirgenliği sağlar aynı zamanda da yağmur sularının birikmesini önler.

                  

Kare Şemsiye Modelleri Ve Dekoratif Peyzaj Uyumu

İpli makaraya sahip olan ipli kare şemsiye modellerini ise manuel olarak kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz. Kare şemsiye modelleri, köşeli geometrilerdeki kare ya da dikdörtgen formlu tüm mekanlarda yuvarlak şemsiye modellerinden çok daha uyumlu ve şık durmaktadır.

Renk seçeneklerimiz ise oldukça geniştir. Örneğin canlı parlak mavi, canlı ve enerjik kırmızı - oranj renklerde, siyah, sarı, pembe, mor ve krem tonlarındaki şemsiye alternatiflerimizden yararlanabilirsiniz. Evlerinizin bahçelerinde ya da cafe – restoran gibi işletmelerin bahçelerinde dekorasyon renklerine uyumlu olarak seçebileceğiniz bu renkler tüm mekanlarda uyumlu bir ambiyans oluşturmanızda yardımcı olacaktır.

                            cafe-semsiye-modeli     cafe-semsiye-modeli-1İşletmelerde Kare Şemsiye Kullanımı

Günümüzde birçok işletmenin açık alanlarını şemsiyeler sayesinde değerlendirdiğini biliyoruz. Örneğin bazı işletmelerin çatı kısmında pergola, raylı tavan ya da tente sistemlerinden yararlanılıyor olsa da bu tarz seçeneklerin mekânın ambiyansına karanlık bir hava katacağı da unutulmamalıdır. Oysaki açık alanlarda ferah niteliklerde kullanılabilecek olan yuvarlak ya da kare bahçe şemsiyesi modelleri yarı geçirgen ışıklı loş efektleri nedeniyle hem sizi karanlığa boğmaz, hem de sizi güneş, yağmur gibi negatif etkenlerden korur. Bu sayede müşterilerinizin de açık hava keyfi kararmaz ve kaçmaz. Ayrıca işletmelerin satın aldığı kare ya da yuvarlak şemsiyelerin maliyeti pergola- tente sistemlerine kıyasla çok daha ekonomik çözümler yaratmaktadır.

Özellikle standart kare formlu şemsiyeler ve ek olarak yandan gövdeli kare formlu şemsiye modelleri de mekânlarda yer dahi tutmadan gölge konforu sağlamaktadır. Bu sayede minimal mekânlarda dahi maksimum kullanım alanları yaratabilirsiniz. Siz de son derece estetik görüntülere sahip olan ve mekânlarda maksimum alan sağlayan, kullanışlı - konforlu kare şemsiye modellerimizden kendinize en uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. 


                                                                       

+90 539 653 40 80