Dev Şemsiye Fiyatları

Açık alanlarda dört mevsim konforlu yaşam alanları oluşturan mega şemsiyeler mega şemsiye olarak da bilinmektedir. Bu şemsiye modellerinin ebatlarının oldukça büyük olması istenilen genişlikteki alanı konforlu şekilde kullanma imkânı yaratır.

Kullanım alanına uygun büyük şemsiye modellerimiz fonksiyonel özellileriyle fark yaratıyor. Mekanizma farklılıkları kullanım seçeneklerini genişletirken kumaş kalitesi uzun yıllar dış etkenlere karşı dayanıklılık sağlıyor. Özel üretim farkıyla kaliteyi yaşayacağınız mega şemsiye fiyatları konusunda da memnun kalacağınız avantajlı olanaklar77 sunuyoruz.

dev şemsiye modelleri


Mimari yapıların estetik olanaklarını tamamlayan mega şemsiye tasarımlarında üretim detayları kaliteyi yansıtıyor. Güneş ışınlarının açısına göre şekil alabilen dev şemsiye modellerinde UV korumalı kumaş kullanılıyor.

Kumaş kalitesiyle öne çıkan ürünlerimizde solmaz akrilik kumaş ve dokuma polyester kumaş seçenekleri bulunuyor. Modern mimari tasarımlarıyla farklı müşteri kitlelerine hitap eden işletmeler için modern dekorasyonu tamamlayan estetik tasarımlarımız ideal seçenekler sunuyor. Geniş açık alanlarda oturma alanları yaratmak için dev şemsiye modellerimizi tercih edebilirsiniz.

                                                                                                                                                                                                                                                       buyuk-teleskopik-semsiye-modeli

Dev Şemsiye Modellerinde Fonksiyonel Kullanım Özellikleri

Gelişmiş teknolojilerle üretilen yeni şemsiye modellerinde farklı fonksiyonel kullanım özelliklerinden yararlanmak mümkün olmaktadır. Dev şemsiye modellerimiz bacalı sistem, havalandırma sistemi, kolay açılıp kapanma sistemi gibi hayatı kolaylaştıran özelliklerle donatılmıştır.

Fonksiyonel kullanım özelliklerine göre yandan gövdeli dev şemsiyeler, teleskopik dev şemsiyeler ve klasik dev şemsiyeler farklı seçenekler sunmaktadır. Kare bacalı şemsiye, ipli kare şemsiye gibi modellerde fonksiyonel olanaklar farklı olmaktadır. Tüm dev şemsiye modellerimizde kumaş, kumaş rengi, iskelet rengi, şemsiye ayağı tercihinizi istediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

Kumaş tercihinizi 7 yıl garantili solmaz akrilik olarak yapabilirsiniz. Kumaş rengi konusunda sınırsız renk seçeneğiniz bulunuyor. Şemsiye ayağını mermer ya da flanş olarak tercih etmeniz mümkün.

İşletmelerde açık alan tasarımı yaparken her detaya dikkat edilmesi gerekiyor. Firma olarak işletmelerin her detayda kaliteyi yakalamasını sağlayacak şemsiye çözümleri sunuyoruz. Özellikle müşteri kitlesinin her an memnun edilmesi gereken işletmeler için şemsiyelerde fonksiyonel kullanım önem taşıyor.

Firmamızın özel üretim dev şemsiye modellerinde konforlu ve kolay kullanım sunan tasarımlar öne çıkıyor. Tasarım farkıyla kaliteyi her detayda yaşatan dev şemsiye fiyatları üreticiden tüketiciye ürün ulaştırma özelliğimizle oldukça uygun seçenekler sunuyor.

                

Dev Şemsiye Fiyatlarında Ekonomik Seçenekler

Herhangi bir ürünü üreticisinden almak her zaman fiyat açısından da kalite açısından da daha avantajlıdır. Sadece şemsiye tasarımı ve üretimi yapan firmamız ürünlerini tüketiciyle uygun fiyat avantajıyla buluşturuyor. Uzun yıllar sorunsuz kullanım imkânı sunan dev şemsiye modellerimizi ekonomik fiyatlara almanızı sağlıyoruz.

Restoranlar, oteller, cafeler gibi farklı işletmelere dev şemsiye alımlarında indirim olanakları sunuyoruz. Kalite konusunda garanti verdiğimiz gibi fiyatlar konusunda da sizi memnun edecek olanaklar yaratıyoruz. İşletmelerin dış mekân tasarımında çözüm ortağı olurken keyifli dış mekân tasarımları için sağlam ve estetik şemsiye modelleri üretiyoruz.

Dış mekân tasarımına ve kullanım alanına uygun ebatlarda şemsiye seçeneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Ekonomik dev şemsiye fiyatları sunan firmamız uzun yıllar mekânınıza eşlik edecek dış mekân tasarımını tamamlamanızı sağlıyor.

Havalandırma sistemli, güneşe karşı açı alabilme özelliğine sahip dev şemsiye modellerimiz modern kullanım standartlarını sağlamaktadır. Kullanılan malzemelerin kalitesiyle hem konfor hem de sağlamlık açısından yüksek standartlar yaratılmaktadır.

Mimari kullanım açısından farklı mekânlar için özel tasarım ürünler sunmaktayız. Dev şemsiye satın alırken üreticiden alma farkını yaşayarak ekonomik fiyatlarla istediğiniz standartları yakalayabilirsiniz. Hantal ve zorlu kullanım özellikleri olan mega şemsiyeler yerine fonksiyonel ve hafif özel tasarım mega şemsiyelerimizi tercih ederek konforu yaşatabilirsiniz.


                kırmızı-teleskopik-semsiye-modeli   havuz-semsiye-modeli-3  büyük-siyah-teleskopik-semsiye-modeli+90 539 653 40 80