Cafe Şemsiyesi Fiyatları

Cafeler tüm mimari tasarımlarını müşterilerini memnun etmek üzere konforlu şekilde düzenlemektedir. Cafelerin açık alanlarında müşterilerini memnun edebilmeleri için iç mekân konforunu dışarıda da yaratmaları gerekmektedir. 

Cafelerin dış mekânlarında rüzgâr, güneş ve yağmurdan korunma sağlayarak oturma alanları oluşturması cafe şemsiyeleri kullanmalarıyla mümkün olmaktadır. Cafe şemsiyeleri bahçelerde ya da teraslarda kullanılan şemsiye modellerinden farklı özelliklere sahiptir. 

cafe şemsiyesi modelleri

Cafe şemsiyeleri mekân mimarisini tamamlayan çok daha dayanıklı şemsiyelerdir. Mekânın mimari özelliklerine, hizmet olanaklarına göre cafe şemsiyesi seçimi de farklı olacaktır. Cafe şemsiyesi fiyatları kullanım amacına göre tercih edilen tasarım özelliklerine göre değişebilmektedir.

                                  yandan-govdeli-bahce-semsiyesi-1

Cafe Şemsiyesi Nasıl Olmalı?

Cafelerin dış mekân tasarımları müşteri kitlesi ve sunduğu hizmetin özelliklerine göre farklılık gösterir. Tüm cafelerde amaç müşteriyi her açıdan memnun etmektir. Müşterilerin keyifli vakit geçirmesi için açık alanlarda konforlu ortamlar yaratılır. 

Cafe şemsiyeleri bu konforun büyük bir kısmını sağlamaktadır. Ancak cafe şemsiyesi sadece fonksiyonel amaçlı kullanım sağlamamalıdır. Aynı zamanda mekânda yer kazanımı sağlamalı ve estetik görünüm sunmalıdır. Yani mekânın konseptiyle uyumlu olmalıdır. 

Cafelerde hava temizliği de oldukça önemlidir. Cafelerde kullanılan şemsiyelerin baca sistemi olması hava temizliğini sağlayacaktır. Cafe şemsiyeleri mekânın bulunduğu yerin hava koşullarına karşı dayanıklı olmalıdır. Mekân rüzgârlı bir alandaysa yandan gövdeli şemsiye modelleri tercih edilmemelidir. Teleskopik şemsiye modelleri cafeler için bu anlamda idealdir. Yandan gövdeli şemsiyeler ise mekânda yer kazanımı için idealdir.

Cafe şemsiyelerinde uzun yıllar dayanıklı mekanizma donanımı olmalıdır. Kumaş kalitesi üstün kalitede olmalı solma ya da yıpranma sorunları yaşatmamalıdır. Cafe şemsiye modellerimizde 7 yıl garantili solmaz akrilik kumaş kullanmaktayız. 

Şemsiye gövdesinin çok daha dayanıklı olması için sertleştirilmiş alüminyum malzeme tercih ediyoruz. Havalandırma sistemi olan cafe şemsiyesi modellerimizle cafelerde çok daha sağlıklı ortamların yaratılmasına olanak tanıyoruz. Cafe şemsiyesi fiyatları konusunda da işletmelere özel ekonomik fiyatlar sunuyoruz. Özgün tasarımlarımızda modern cafe konseptlerine hitap eden renk seçenekleri bulunuyor.

                                         

 Trend Cafe Şemsiyesi Modelleri

Günümüzde trend olan cafe şemsiyesi modelleri son teknoloji donanıma sahip olan şemsiye modelleridir. Otomatik şemsiye modellerimiz arasında yer alan teleskopik kol kumandalı şemsiye cafeler için fonksiyonel kullanım sunan ideal bir modeldir. 

Mega şemsiye modellerimiz geniş alanlarda müşterilerine konforlu ortamlar sunmak isteyen işletmeler için uygun seçenekler sunuyor. Kare bacalı şemsiye modelleri en çok tercih edilen modellerden biridir. Özellikle baca sistemli büyük şemsiye modellerimiz cafelerde tercih edilmektedir. 

Kullanım alanını en verimli şekilde düzenleyen cafe konseptlerinde yandan gövdeli şemsiye modelleri popülerdir. Modern cafe konseptlerinde şemsiye fonksiyonelliği kadar dekorasyon tarzını tamamlaması da önemlidir. Farklı renk seçenekleri sunan özgün tasarımlarımız cafelerin müşteri beklentilerini karşılamasını sağlayacak tasarımlardır.


Cafe Şemsiyelerinde En Ekonomik Fiyatlar

Firma olarak cafe şemsiyesi modellerinde dünyanın en popüler tasarım seçeneklerini sunarken işletmeler için ekonomik fiyat avantajlarını da sağlıyoruz. İşletmeler uzun süreli dönemlerde verim alabilecekleri şeylere yatırım yapmaktadır. 

Fiyat-performans açısından iyi bir yatırım olacak cafe şemsiyesi modellerimiz işletme bütçesine dost fiyat seçenekleri sunmaktadır. Üreticisinden satın alacağınız ürünler daima avantajlı olacaktır. Markalaşmış bir firma olarak ürettiğimiz yüksek kalitede ürünleri müşterilerimize uygun fiyatlarla buluşturmaktayız. Belli bir alanda uzmanlaşmış firma farkını yaşattığımız ürünlerimizde müşterilerimizin her detayda memnun kalmasını sağlıyoruz. 

Cafe işletmeleri için özel ürün gurubumuzdan seçim yapabilecekleri kampanyalı ürünler bulunuyor. Toplu alımlarda işletmelere fiyat konusunda özel imkânlar yaratıyoruz. Cafelerin mimari konseptini tamamlayacak uzun yıllar sorunsuz kullanabilecekleri cafe şemsiyelerini güvenilir üretici firma garantisiyle sunuyoruz. Semsiyeci.com web sitemizi takip ederek kampanyalarımızdan ve bütçe dostu cafe şemsiyesi fiyatları alternatiflerimizden haberdar olabilirsiniz.


                                  yandan-govdeli-bahce-semsiye-modeli-2  


havuz-semsiye-modeli-2  cafe-semsiye-modeli-2


                               

+90 539 653 40 80