Yazlık Şemsiye Fiyatları

Yazlık şemsiye fiyatları yaz mevsimi yaklaştığında insanların aklını kurcalayan en büyük sorulardandır. Malumunuz yaz mevsimi koşar adımlarla geliyor ve şimdiden sonra tüm işletmelerin aşınan şemsiyelerini yenilemesi, olmayanların tedarik etmesi, balkon -verandasında sıklıkla vakit geçirmek isteyenlerinse kısa zamanda şemsiye temin etmesi gerekiyor. 

Ancak semsiyeci.com sayfalarımızda bulunan kaliteli ve evladiyelik şemsiye modellerini incelediğinizde en karlı çıkanın yine siz değerli kullanıcılar olduğunu anlayacaksınız. Zira dünya çapında şemsiye tedariki yapan firmamız şemsiye üretiminde; yanmaz – paslanmaz niteliklerde, dış koşullara, hava şartlarına, rüzgar, yağmur, çamur ve aşındırıcı UV ışınlarına karşı en yüksek tedbirleri alarak yüksek standartlı şemsiye tasarımlarına imza atmaktadır.

Örneğin ürünlerimizi tercih ettiğinizde rüzgara karşı mukavemetli ürünlerimizden olan; bacalı şemsiye modellerini, mega boyutlardaki hacimli şemsiye modellerini,  kolay açılıp – kapanabilen teleskopik şemsiye modellerini ya da manuel sistemli ipli açılıp kapanabilen şemsiye modelleri tercih edebilirsiniz. Çünkü bu ürün çeşitleri mümkün mertebe rüzgara dayanıklı ürünler olarak üretilmiştir.

Şemsiyenizle ilgili hırsızlık ve çalınma gibi durumlardan endişeleniyorsanız, kilitli sistemlere sahip olan şemsiye modellerimizden tercih edebilirsiniz. Yine ilkbahar – yaz mevsimlerinde olası aniden bastıran yağmura karşı su geçirmez apreli kumaştan tasarlanan şemsiyeler de üretmekteyiz. En uygun maliyetli yazlık şemsiye fiyatları için tek yapmanız gereken web sitemizi ziyaret etmek olacaktır.

       yuvarlak-bahce-semsiye-modeli-1

Ekonomik Fiyatlara Kaliteli Şemsiye Seçimi

Ürünlerimizi inceleyerek su geçirmez ve kolay kolay aşınmayacak olan şemsiyelere sahip olabilirsiniz. Bu arada dikiş yerlerinden yağmur alma olasılığı olan şemsiye modellerimiz dahi dikişler şiştikten sonra yağmura bağlı bir aşınma göstermemektedir. Kaliteli ürünler ile uzun ömürlü şemsiye modellerine imza atan firmamız web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ya da yazlık şemsiye fiyatları ile ilgili bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Yine ekonomik fiyatlara kaliteli şemsiye alımı ile ilgili olarak müşterilerimizin en çok aklına takılan sorulardan biri de şemsiyelerin kırılıp kırılmayacağı sorusudur. Elbette aşırı kuvvetli rüzgarlarda şemsiyeler kapanmadığı taktirde kırılma riskiyle karşı karşıya kalabilir. Ama firma olarak size bu konuda da büyük kolaylık sunuyoruz ve servis hizmeti sunarak kırılan parçayı sizlere temin etmekteyiz. 

Ekonomik fiyatlara sahip olabileceğiniz şemsiye modellerimizle ilgili olarak şemsiyeleriniz kirlendiğinde ne yapacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Şemsiye üretici bir firma olarak sizlere bu konuda da çareler üretiyoruz. Örneğin bu konuda dilerseniz şemsiyenizin kumaşını değiştirebileceğiniz gibi dilerseniz şemsiyelerinizi yüksek basınçlı su altında yıkayarak kir ve tozlardan arındırabilirsiniz. 

Ayrıca şemsiye modellerimiz belirli bir orana kadar kar yağışına bağlı kar yük ağırlığına da mukavemetlidir ama yine de karlı havalarda şemsiyelerinizi kapatmanızı öneririz. Şemsiye modellerimizden dilediğinizi seçebilir ve zengin şemsiye kartelamızdan azalandan -çoğalan fiyat miktarlarına göre bütçenize uygun olan en ekonomik şemsiye modelini her zaman seçebilirsiniz. Bu konuda dilerseniz kredi kartı taksit seçeneklerinden yararlanabileceğiniz gibi mail order yöntemini de kullanabilirsiniz. 

Kendi imalatımız olan birbirinden kaliteli ve bir çok mekana uygun niteliklerdeki şemsiye modellerine sitemizde bulunan güvenli SSL ödeme yöntemiyle sahip olabilirsiniz. Dilerseniz indirimli ürünler kategorisini takip ederek indirime giren ekonomik ürünleri de makul fiyatlara satın alabilirsiniz. Böylelikle en makul yazlık şemsiye fiyatları ile karşılaşırsınız.

                   


Zengin Şemsiye Çeşitleri Web Sitemizde

Kare, yuvarlak, yandan gövdeli, plaj şemsiyesi modelleri, ipli şemsiyeler, teleskopik şemsiyeler, bacalı modeller, kamelya şemsiye modellerini yerinizden bile kalkmadan sadece parmaklarınızı kıpırdatarak güvenli ödeme sistemleri ile online sayfalarımızdan satın alabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz renk, form, ebat ve özelliklerdeki şemsiye modelleriniz adresinize ve ayağınıza kadar gönderilecektir.

Birbirinden ekonomik fiyatlara sahip olan şemsiye modellerimiz sayesinde işletmelerinizde yerden tasarruf ederek makul büyüklüklerde işlevsel ve keyifli kullanım alanları sağlayan birbirinden şık şemsiye modeline sahip olabilirsiniz. Böylelikle keyif alacağınız gölgeliklerin altında dilediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz. Yeni ürünlerimizle ilgili yazlık şemsiye modellerini incelemek için sayfalarımıza davetlisiniz.

                        

       yandan-govdeli-semsiye-modeli-2     havuz-semsiye-modeli-2    yuvarlak-bahce-semsiye-modeli-1


+90 539 653 40 80