Teleskopik Şemsiye Fiyatları

Teleskopik şemsiye modelleri, açılır ve katlanır modüler stilde kullanılabilen bir şemsiye türevidir.  Şemsiyelerin gövdesine yerleştirilen çevirme mandalı ile sağa doğru kapanan ve sola çevrildiğinde rahatça açılan bu şemsiyenin açma – kapama sistemi çok basit bir çevirme işleminden ibarettir. Ayrıca asla kol gücü vs. gerektirmez.

Mekanizmada yer alan çubuk sağa doğru çevrilirken şemsiyenin kapanma işlemi gerçekleşir ve bu esnada şemsiyenin ana boruda yer alan kolları yukarı doğru kalkarak kapanır. Ters tarafa çevrildiğindeyse şemsiyenin iç kolları açılırken şemsiye de açık pozisyona gelir.

Sahil kenarlarındaki işletmelerin, kafe ve restoranların, sosyal tesislerin olmazsa olmazı olan teleskopik şemsiye türü, müşterilerin mekanlarda oturarak açık hava keyfi yaşamasında önemli bir rol oynar. Bu sayede insanlar sonbahar kış aylarında dahi yağmurdan korunurken ilkbahar ve yaz aylarında da şiddetli güneşin yakıcı ve zararlı etkilerinden arınarak keyifli gölgelik alanlara kavuşur. Çoğu zaman teleskopik büyük şemsiye fiyatları şık ve estetik duruşuyla yüksek olduğu düşünülse de firmamız semsiyeci.com web sayfalarına girdiğinizde en ekonomik şemsiye fiyatları ile karşılaşabilirsiniz.

     buyuk-cafe-semsiye-modeli


Bacalı Teleskopik Şemsiye Modelleri

Teleskopik şemsiye modelleri baca sistemli olarak da tasarlanabilmektedir. Bu sayede içeriğindeki baca sistemleri sayesinde altında oturanlara hava sirkülasyonu sağlayarak temiz hava ve ferahlık sunar. Yanı sıra iç kollarda bulunan sisteme özel ısıtıcılar ve ışıklandırmalar da yerleştirilebilmektedir.

Bu anlamda da açık mekanlarda gece karanlık ortamlarda dahi yansıttığı ışıkla oturma imkanı sağlarken kışın soğuk havalarda dahi altındayken sıcak içecek keyfi sağlar. Bütçe dostu teleskopik şemsiye fiyatları seçeneklerini incelemek için sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde seçeceğiniz şemsiye modelinin sizlere sağladığı konforlu kullanım avantajlarıyla bu fiyatları kat be kat hak ettiğini siz de görebileceksiniz.

Bu gibi teleskopik şemsiye modellerini dilerseniz özel mülkünüzün bahçesine ya da işletmenizde kullanarak şık tasarımlı ambiyanslara sahip hoş sohbet ortamları yaratabilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında mekan ya da bahçe dekorasyonlarında asla göz tırmalayacak olan görüntülere imkan vermeyen bu şık tasarımlı bahçe şemsiyeleri aynı zamanda altına hoş, şık ve uyumlu bahçe takımları yerleştirilerek desteklendiğinde harika bir oturma ünitesinin en özel parçasına dönüşecektir.

Özellikle alüminyum gövdeli teleskopik şemsiye modelleri ne yazın, ne de kışın kötü hava şartlarından etkilenmemektedir. Yağmur geçirmez apreli kumaşlardan üretilen teleskopik şemsiye modelleri aynı zamanda yanmaz ve yırtılmaya karşı dirençli özel kumaşlardan üretilir. Mekanlarda fazla yer kaplamıyor olmaları da diğer avantajlı yanlarındandır.

                     


Teleskopik Şemsiye Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Havuz başı, deniz kenarı kafe – restoranlar için çok uygun şemsiye modellerindendir. Kalabalık topluluklar için geniş,  hacimli elverişli ebatlarda gölgelik sağlar. Yaz – kış aniden bastıran kötü hava şartlarında insanların sürdürdüğü yemek – ya da kahve keyfinin etkilenmesini engeller. 15 km kadar rüzgâra dayanıklı niteliklerde üretilmiştir.

Fedelli alüminyum kolları sayesinde kolay ve pratikçe açılıp kapatılabilir. Bacalı - bacasız niteliklerde sipariş edilebilir. Alt ağırlık kaidesiyle kullanılabileceği gibi yere montajlanarak da kullanım imkanı sunar. Kurulduğu günden bu yana en uygun teleskopik şemsiye fiyatları ile hizmet veren firmamız web sayfasında farklı şemsiye modelleri ve fiyatları sizi beklemektedir. Kaliteyi uygun fiyata almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


                                  havuz-bası-semsiye-modeli   buyuk-bahce-semsiye-modeli-1    teleskopik-semsiye-modeli


Teleskopik Şemsiye Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Birinci kalite akrilik özel kumaşlardan tasarlanan teleskopik şemsiye modelleri, çürümeye karşı dayanıklı kumaşlardan oluşturulmaktadır. Arzu edilirse şemsiyelere oluk sistemi eklenebilir.

Oluk farklı yerlere yönlendirilerek bu sayede üzerinde ve mekanın zemininde yağmur suyunun birikmesi engellenmiş olur. Teleskopik şemsiye modelleri fedel kolundan yönetilerek istenen miktardaki yüksekliklerde ve açı derecelerinde ayarlı şekilde kullanabilir. Hatta istenen açılma doz ve ebadında da rahatlıkla kullanılabilir.

Firmamız kaliteli hizmet ve % 100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Çok çeşitli ürün yelpazemiz içerisinden bütçenize uygun bir şemsiye modelini mutlaka bulacaksınız.


             

+90 539 653 40 80