Mega Şemsiye

Mimari tasarımlarınıza ve projelerinize uyumlu cafe, havuz, teras, restaurant ve bahçeler için büyük ebatlarda, hatta mega boyutlarda (2.5 – 5 metre) mukavemetli aluminyum gövdeli profesyonel SUNCOOL markasıyla mega güneş/yağmur şemsiyesi imalatı yapıyoruz.

İşyerinizin veya evinizin gölgelendirme aksesuarı olan büyük boy parasol şemsiyelerimiz UV geçirmez, ısı geçirmez, asla solmaz polyester kumaş, elektrostatik boyalı paslanmaz gövde, hava bacalı ve rüzgara karşı dayanıklı ve sağlamdır. Havalandırma baca sistemi ile hem hava sirkülasyonu sağlanmakta hem de rüzgandan dolayı oluşabilecek fazla havayı tahliye etmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca şemsiye altında oluşabilecek sıcak havanın bacadan çıkarak şemsiye altının daha serin olması sağlanmaktadır. Bu ek özellikleriyle daha az yıpranan ve uzun yıllar boyunca kullanacağınız şemsiyeniz size yenileme ve bakım masraflarından tasaruf ettirecektir.

Mega şemsiyelerimizin tekerlekli dolaysıyla taşınabilir olması ve geniş alanları gölgelendirmesiyle tercih edilen bir üründür. Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal krank kolu sayesinde, şemsiyenin açılıp kapatılması, çevirme kolu ile manuel olarak herkes tarafından hızlı ve kolayca yapılır. Kaldırma mili ile krank mili işletilen lift sistemi şemsiyenin gövdesi içinde çalışmaktadır. Şemsiyenizin izinsiz açılmasını ve kapanmasını engellemek için krank kolunu çıkarmanız yeterlidir.

Tentenin uygulanamadığı bir çok noktada istenilen ebatlarda ve renk seçenekleriyle isteğinize uygun mega şemsiyelerimiz rahatlıkla bağımsız veya gurup olarak kullanılabilir. Mega şemsiyelerimize opsiyonel olarak ışıklandırma, seslendirme ve ısıtma sistemi de eklenebilir.

Şemsiyelerimiz, güzel ve özel bahçesi veya avlusu olan Otel veya Restoranlar için olmazsa olmaz bir zorunluluk haline gelmiştir. 365 gün açık havada kullanılabilme imkanı olan, işletmeleriniz için karlı ticari şemsiye arıyorsanız çözüm SUNCOOL mega şemsiyelerdir.