Cafe restaurant şemsiyesi

Cafe ve restaurantlar için önerdiğimiz Cafe restaurant şemsiyesi yazın güneşten kavrulan ve serin bir gölge altında kahvesini içmek,yemeğini yemek
isteyen müşteriler için dizayn edilmiştir. Genellikle bacalı şemsiye tercih edilir, bunun sebebi ise baca sayesinde sigara dumanının dışarı çıkması rüzgarlı havalarda rüzgar tahliyesini sağlamaktır.

Kış için çözüm yanlarını kapatmakla mümkündür. Böylelikle esen rüzgarın müşteriyi rahatsız etmesi önlenir.

Boyut olarak: 3 x 3mt, 3.5 x 3.5 mt, 4 x 4 mt, 4.5 x 4.5 mt, 5 x 5 mt, 6 x 6 mt genelde kullanılan kare şemsiye ölçüleridir .

bunun haricinde dikdörtgen olarak 3 x 4 mt, 4 x 5 mt, 5 x 6 mt dikdörtgen şemsiyelerimiz de vardır.Yanları da kapatılabilen Cafe restaurant şemsiyesi cafe ya da restautantınız için size büyük avantaj sağlayacak daha çok müşteri çekecek soğuktan ve yağmurdan müşterilerinizi koruyacaktır.içerisine monte edebileceğiniz ısıtıcı ile Cafe restaurant semsiyesi açık havada size ısınma sağlayacaktır.

Tasarımcılar Maksimum Fayda

İşletmeler küçük mekanlardan maksimum fayda sağlamayı amaçlarlar. Bu amaç doğrultusunda dekorasyon fikirleri geliştirirler. Dekorasyon sürecinde masa ve sandalye tercihini daha küçük ve yer tutmayanlardan yana kullanmak, iç mekan ve bahçede daha az yer kaplamayan aksesuarlar seçmek, mekanın daha fazla alanının faydalı kullanımına yardımcı olabilir. Semsiyeler yapı itibariyle ince temel parçalardan oluşmasına rağmen belirli bir alan kaplamaktadır.  Şemsiyenin kullanım anında güneşten veya yağıştan koruması istenilen alanın tam merkezine konulması gerektiği de düşünülürse şemsiyenin açık alanlarda en merkezi alanları kapladığını görürüz. Bu durum da mekan tasarımı yapılırken en zorlayıcı konu olarak karşımıza çıkar.

Tasarımcılar maksimum faydayı sağlamak için şemsiye dışındaki nesneler üzerinde çıkar yol ararken şemsiye tasarımcıları da bu sorun ortadan kaldıracak çözümler sunuyorlar. Üretilen yandan gövdeli semsiyeler ile (Link yönlendirmesi) şemsiyeyi alanın tam ortasına konumlandırma zorunluluğundan kurtulup alan yaratılmaktadırlar.

Ülkemizde alanında ARGE çalışmaları ve aldığı patentlerle sektörün öncü markası olan Akaydın Şemsiye’nin geliştirdiği SUNCOOL marka Yandan Gövdeli ürünü ise tasarımı ve hareket kabiliyetiyle açık alan kullanımında çok farklı olanaklar sağlıyor.