Bahçe Şemsiyesi Fiyatları

Bahçelerde konforlu ve keyifli zaman geçirmek için kullanılan bahçe şemsiyeleri yaşam alanlarına artı değer katıyor. Ev konforunu bahçede yaşamak isteyenler için fonksiyonel kullanım kolaylığı sunan bahçe şemsiyesi modellerimiz bulunuyor. 

Bahçe şemsiyeleri sadece güneş ışınlarından değil yağmur, rüzgâr gibi diğer etkenlerden de koruma sağlıyor. Baca sistemli modeller rüzgâr tahliyesini sağlayarak dış mekânda rüzgârsız alanlar yaratıyor. Farklı özellikleriyle bahçe mimarisini estetik olarak da tamamlayan bahçe şemsiyesi fiyatları tasarım özelliklerine göre değişiyor.

Bahçe şemsiyelerinde mega şemsiyeler, yandan gövdeli şemsiyeler, teleskopik şemsiyeler özgün tasarımlar sunuyor. Bahçe şemsiyelerinin uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmesi için üretimde kullanılan malzemenin kaliteli olması gerekiyor. 

Bahçe şemsiyesi modellerimizde gövde tasarımlarında en sağlam malzeme olan alüminyum kullanılıyor. Kumaş malzemesi ise 7 garantili solmaz akrilik kumaş ya da dokuma polyester seçenekleri sunuyor. 

Bahçe şemsiyelerinde ayaklık tercihini de isteğinize göre yapabiliyorsunuz. İsterseniz ayaksız modelleri tercih edebilir isterseniz bidon, flanş, mermer ya da saç ayak tercih edebilirsiniz.

bahce-semsiye-modeli-2


Bahçe Şemsiyesi Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Bahçe şemsiyesi fiyatları seçeneklerini etkileyen faktörler arasında şemsiyenin ebadı ve tasarım özellikleri başta geliyor. Bahçe şemsiyelerinde mekanizmanın farkı da fiyatı etkiliyor. Teleskopik mekanizmalı ya da yandan gövde mekanizmalı tasarımlar tercih edilebiliyor. 
Otomatik şemsiye modellerinde ise kumanda sistemine göre farklı modeller var. Bacalı şemsiye modellerinin fiyatı biraz daha fazla olabiliyor. Bacalı sistem rüzgârlı havalarda da dış mekânda vakit geçirme imkânı sağlıyor. İpli akara sistemli kare bahçe şemsiyesi en uygun fiyatlı bahçe şemsiyeleri arasında yer alıyor. 
Eko model ve lüks model bahçe şemsiyeleri farklı fiyat seçenekleri sunuyor. Mega şemsiyelerin ebatları daha büyük olduğundan fiyatları da artıyor. Ancak tüm bahçe şemsiyelerinde ekonomik fiyatlara ürünlerimiz bulunuyor. İşletmeler için özel kampanya ve indirimlerimiz de var.

                                         


Bahçe Şemsiyesi Mekanizma Farklılıkları

Bahçe şemsiyesi almak isteyenlerin en çok merak ettiği sorulardan biri de hangi mekanizmayı tercih etmeliyim sorusudur. Bahçe şemsiyelerinde mekanizma açılıp kapanma hareketini sağlamaktadır. Mekanizma farkı açılıp kapanmada fark yaratmaktadır. 
Teleskopik mekanizmalı şemsiyelerde açılırken alçalan kapanırken yükselen sistem bulunmaktadır. Yandan gövdeli şemsiyelerde şemsiyenin gövdesi yanda bulunmaktadır. Açma sistemlerinde ise ipli açma, mekanizmalı açma ve kaldırarak açma sistemleri tercih edilebilmektedir. 
Şemsiyede baca sistemi olması rüzgâra karşı dayanıklılığı arttırmaktadır. Şemsiye mekanizmalarında alüminyum kullanılması mukavemeti güçlendirmektedir. Bahçe şemsiyelerinde model tercih ederken nerede kullanacağınıza dikkat etmelisiniz. Eğer çok rüzgârlı bir alanda kullanılacaksa baca sistemi olan modeller tercih edilmelidir. 
Bahçe şemsiyesi seçerken bahçe şemsiyesi fiyatları kadar kalite standartlarına da dikkat edilmelidir. Uzun yıllar sorunsuz bahçe şemsiyesi kullanmak için her detayda kalite standartları yüksek ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.
   sacaklı-krem-havuz-semsiye-modeli     yandan-govdeli-bahce-semsiye-modeli yuvarlak-bahce-semsiye-modeli

 

En Uygun Fiyatlı Bahçe Şemsiyesi Modelleri

Fiyat açısından en uygun bahçe şemsiyesi modelleri arasında kare şemsiye, kare bacalı şemsiye, ipli kare şemsiye, yuvarlak şemsiye gibi şemsiye modelleri yer almaktadır. Firmamız fiyat ve kalitenin eşit derecede sizi memnun edeceği bahçe şemsiyesi modellerini üreticiden tüketiciye ulaştıran firma farkıyla sunuyor. 
Bahçe şemsiyesi modellerinde uygun fiyatlar sunarken özgün tasarımlarımızı keşfetmenizi sağlıyoruz. İndirimli bahçe şemsiyesi seçeneklerimizle kaliteli ürünleri uygun fiyata alama imkânı yaratıyoruz. Direk üreticiden ürün alma avantajıyla en ekonomik fiyatları yakalayabilirsiniz. 
Bahçe şemsiyesi fiyatları arasında en iyi fiyatları Şemsiyeci farkıyla sunuyoruz. Uzun yıllar marka garantisiyle kullanabileceğiniz özel tasarım bahçe şemsiyesi modellerimizde en popüler seçenekleri indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz. Cafe, restoran, otel gibi işletmelerin toplu alımları için özel indirim olanakları da sunuyoruz.