Yanları Kapalı Şemsiye

Özel olarak üretilmiş Yanları Kapalı Şemsiye SUNCOOL şemsiyelerini bir kış bahçesi haline dönüştürmek yan kapama ile mümkündür. Böylelikle cafe, restorantınızın teras, bahçe veya ön alanını yağmur, toz, soğuk ve rüzgara karşı 4 mevsim korunaklı kılmanız açılır/kapanır fermuarlı şeffaf pvc branda ile kolaylukla mümkün.

SUNCOOL mega şemsiyelerinin opsiyonel şeffaf oluk ve drenaj sistemi ile kapalı alana yağmur suyunun girmesi engellenir, yağmur, toz ve kardan en az etkilenme sağlanır. Böylelikle müşterileriniz rüzgarlı, yağmurlu ve soğuk günlerde dahi mekanınızda memnun ve mutlu olacaklardır.

Opsiyonel aydınlatma, ses ve ısıtma sistemleri ile mega şemsiyeniz en ağır hava şartlarına karşı şekilde koyacak şekilde üretilir. Yan kapamaları ile estetik ve sıcak kış bahçesi gibi olan şemsiyenizi, kapalı mekanınıza ilave bir alan gibi kullanabileceksiniz.

Kış kapama sistemlerinde iddalı olan SUNCOOL birçok tanınmış markanın mekanı için mimari estetiğine uygun ürünler geliştirmiştir. Detaylı bilgi için tıklayınız

Yanları Kapalı Şemsiye yi aynı zamanda sera gibi çiçeklerinizi korumak içinde kullanabilirsiniz . Bu sayede hem çiçekleriniz zarar görmez hemde çok güzel bir hobi bahçeniz olur.