Yandan Gövdeli Şemsiye

 Yandan Gövdeli Semsiye SunCool marka Yandan gövdeli şemsiye, Yandan Gövdeli Semsiye Yandan kollu şemsiye için birçok renk ve ebat seçim şansınız var.
Tasarım ve görünümü ile çok kullanışlı ve şık olan bu şemsiyelerimiz en çok satan modeller arasındadır. Konforlu ve hareketli kullanımı ile yandan gövdeli şemsiyeler veya yandan bomlu şemsiyeler işlevsel özellikleri ile ön plana çıkar.
Egedeki tüm seçkin mekanların ilk tercihleri arasında yer alan SUNCOOL markalı yandan gövdeli şemsiyelerimizin güneş yer değiştirdikçe kimseyi rahatsız etmeden şemsiyenizi döndürüp gölgenizin yerini değiştirme imkanı sunar.
2016 fiyatlarını öğrenmek için bizi arayınız.0216 429 84 97
Yandan Gövdeli Semsiye fiyatları için tıklayınız  www.semsiyeci.com   www.suncool.com.tr  www.semsiyeci.ist

Yandan Gövdeli Açma Şekli

Yandan Gövdeli Açı Verme

Kendi Ekseninde Döndürme

  Yandan Gövdeli Semsiye Özellikleri

 1. Gövdesi yanda olduğundan yer kaplamaz.
 2. Açı verme kolunu kulllanarak açı verebilirsiniz.
 3. Saçaklarına firma logosu basılabilir
 4. Saçaklı veya saçaksız yapılabilir.
 5. Mekanizmalıdır açılması kapanması kolaydır.
 6. Kensi ekseni etrafında 360 derece dönebilir.Yandan Gövdeli Semsiye
 7. Alüminyumdur elektro statik tozboya ile boyanmıştır.
 8. Akrilik 7 yıl solmaz kumaştan yapılabilir.
 9. 250 kg ağırlığında mermer ayağa sahiptir.
 10. Rüzgara karşı dayanımı ortadan gövdelilere nazaraqn daha azdır bu yuzden rüzgarlı havalarda kullanılmaz.
 • Yağmura kumaşı dayanıklıdır fakat birleşim yerlerinden su sızması olabilir.

 Yandan Gövdeli Semsiye ler havuz kenarlarında güneşten sıkıldığınızda altında serinleyebileceğiniz şık kullanışlı şemsiyelerdir. Diğer şemsiyelerden en büyük farkı gövdesinin yanda olmasıdır. Tamamı bizim üretimimizdir daha çok güneş için kullanılmaya uygundur.
cafe restaurantlarda da kullanılabilir. AKAYDIN ŞEMSİYE BRANDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak tamamı tesislerimizde üretilmektedir. Teknik servis hizmetimiz vardır ücret mukabilindedir.

Yandan Gövdeli Semsiye lerimiz sizleri beyaz ve venge iskelet rengi, ve birçok renkteki kumaş çeşitleriyle (kumaş kartelamız için tıklayınız) sizleri beklemektedir. Yaklaşık olarak 35 kg dır.

Ülkemize ve dünyanın birçok yerine ihraç ettiğimiz bu ürünümüzle gurur duyuyoruz.

 Mimari Tasarım

Kafe-Restoran açık alanlarının mimari tasarımı yapılırken öncelikli olarak alan kullanımı maksimizasyonu ön planda tutulmaktadır. Ancak alan maksimizasyonu kadar estetik kaygı da güdülmelidir. Tasarım, dekorasyon ve mimari açıdan şemsiyenin öneminin fonksiyonları kadar estetik açıyla da ele alınması gerekmektedir.

Yandan gövdeli şemsiyeler işletmelere hem işlevsel kullanışlılığı hem alan maksimizasyonunu hem de estetik görüntüyü vadediyorlar. İşletmenizin açık alanını tasarlarken siz de bu konuda uzman görüşünü almayı ihmal etmeyin.